Jump to content

WWE RAW - 15 април 2024

Recommended Posts

image.thumb.jpeg.86fe0160f4f30784cafd534c8ef39f3e.jpeg

Intercontinental Championship

Samy Zayn (c) vs. Chad Gable

image.thumb.jpeg.03a3abec24a58e37ddfaafbed90478e0.jpeg

Andrade vs. 'Dirty' Dominik Mysterio

image.thumb.jpeg.cf4dcfcff80147df31f7848f729de87d.jpeg

Undisputed WWE Universal Champion Cody Rhodes is LIVE on RAW!

image.thumb.jpeg.dd1c6c9f472cbaf5cb6ccb6c861aefcd.jpeg

Jey Uso vs. Finn Balor

image.thumb.jpeg.5d0649eb92165f1c5ad6ba0944167f22.jpeg

Sheamus RETURNS to RAW!

image.thumb.jpeg.2a6a4bc94429ac37a17ca3b77a328838.jpeg

Women's World Champion Rhea Ripley to adress Liv Morgan's suprise attack

image.thumb.jpeg.429070f8f2a2426200fa5a199c8c31de.jpeg

Kayden Carter & Katana Chance vs. Piper Niven & Chelsea Green

image.thumb.jpeg.5a4fa39640b52432252c9728a77fffd6.jpeg

Маxxine Dupri & Ivy Nile vs. Candice LeRae & Indi Hartwell

Edited by Devil
  • Upvote 4
1 hour ago, Ain't no grave... said:

Тая Пайпър да не е Петя от Комеди клуб? 

Малко и на Албена Михова я докарва тая.

JohnnyWrestling

Кой изобщо го е*е за Кандис и Инди, че се бият на всяко шоу?

Ponetron
21 hours ago, JohnnyWrestling said:

Кой изобщо го е*е за Кандис и Инди, че се бият на всяко шоу?

Билдват образа на побърканата Кандис, която ходи да ебава Максим за починалия й брат и се държи като инфантилна. Покрай нея може да издигнат отново и Инди. Мисля че готвят нещо интересно там.

Иначе утре Чад Гейбъл печели ИК титла и търнва хийл. Вярвайте ми.

41 minutes ago, Ponetron said:

Иначе утре Чад Гейбъл печели ИК титла и търнва хийл. Вярвайте ми.

Дано в кеч прогнозите те бива повече, отколкото във футболните и титлата-мираж на Арсенал :( 

kabakov

Е, то ще е срам след тоя билд и представяне Зейн да държи тилата има няма 1 седмица. По-скоро Сами ще бие, ще си стиснат ръцете и Чад ще му шибне един между краката. Класиката.

THE ENEMY

Дано WWE да имат топките да го направят. (прей емотиконка) Ако Чад вдигне титлата насред Кенадъ, ще бъде доста добър марк аут, освен това обещавам, че няма да храня Левек поне в тази тема, ако чудото стане.:wank:

• Upvote 1
  • Wank 2
JohnnyWrestling

Вярно ли е, че на Шеймъс са му направили нова, тъпа леприконска песен за завръщането?

Edited by JohnnyWrestling
Ponetron

Транзишъна от излизането на Джей и влизането на Сами беше мноооого добър :D Трябваше само и Зейн да блъсне онова лапе на влизане както Джей хахахах

Абе малко тъпо за Рия. Има шампиони които не се вясваха с месеци наред в шоуто, а тя още на първия ден трябваше да оваканти. Сигурно им се вписва във билда, но ако бяха решили можеше и да я скрият за 2-3 месеца.

• Upvote 2

Опасенията са, че става въпрос за контузия, подобна на Balor от 2016, тъй че далеч няма да са 2-3 месеца. :D За WM сезона догодина я чекаме. :beer:

Любителите на травестити във форума са в траур. Съжалявам, дано в нХт има подобен транс, да ги утеши. 🥲

Върнете за един ден hero28 да даде обяснение как некадърната курва и наркоманка Лив контузи Риа.

• Haha 2
  • Wank 1
ShiningWizard

Чад Гейбъл с гимика на Кърт Енгъл на хапове. 
image.jpeg.6bb5da3fa3d0dec6c536976e30e00233.jpeg

1 hour ago, MJ23 said:

Върнете за един ден hero28 да даде обяснение как некадърната курва и наркоманка Лив контузи Риа.

Ти май и двете не харесваш. :D

kabakov

Сега е момента Лив да спечели титлата, да направи един психопатски рън и да я държи докато не се върне Риа да ѝ отнесе главата, за да си вземе титлата обрастно.

• Upvote 3

Съгласен съм с Кабаков, Лив е най-готината Дива и заслужава един дълъг рън с титлата!

Останалото беше боза и предвидимо, отново Кодича не каза нищо смислено, файда, че се появява и излиза да прави промотa.

Единствено се накефих, че Чад Гейбъл получи хийл търн, надявам се да има и някакъв пуш за него, легитимно ме кефи и даже искам да вземе титлата от Сами, но ме съмнява да се случи.

На последно място искам да посоча как изглежда Джей и феновете на YEET, чудех се на какво му звучат като почнат да квичат и го открих.

Posted (edited)

Кофти за Рия. Тъпото за мен е, че другата седмица ще имаме нова шампионка, а можеше да врътнат набързо квалификационни мачове и на Backlash да се определи победителката. Другото, което си мисля е че докато я няма, Judgment Day може й да се разпаднат, понеже тя е лидера.. :D

Радвам се за Шеймъс. Обаче нещо май не е закоравял. :D Хубавото е, че си върна старата песен.

Добър мач межуд Сами и Чад. Очаквано Гейбъл търна. Надяваме се да го възнаградят с титлата в скоро време.

Време беше й коланите по двойки да ги преименуват и с нови облици. Чакаме в SmackDown да видим какви ще са. Надявам се да не да същите и да пише WWE Tag Team Champions..

Screenshot2024-04-16at10-15-53Instagram.png.a6503ef0e9bad126a86133b4ab651172.png

Edited by Devil
  • Upvote 1
Rocky Maivia

Три неща:

Не очаквах да видя точно Шеймъс със шкембе и паласки...:wacko:

Новите дизайни на World титлите са прокълнати. Няма кой да ги е носил и да не се е контузил досега.

Не можем да си кривим душата Коуди наистина държи титлата много скунфузено. Още на миналия Raw го забелязах. Не знам как го прави сякаш да изглежда че  едновременно му е адски голяма и адски тясна. :wacko: 

• Upvote 1
  • LMFAO 1

Snickers_BrandflagGif_2.gif

Mariyan01
1 hour ago, hacky said:

Ти май и двете не харесваш. :D

Той харесва ли нещо различно от Милан и Локо София??:D