Jump to content

AEW Dynamite - 10 април 2024

nWoHulkster

Recommended Posts

kabakov

Въпросче - защо се чака толкова време, за да се покаже това видео?

The Olimpic Hero
4 minutes ago, kabakov said:

Въпросче - защо се чака толкова време, за да се покаже това видео?

Защото Тонката насра след интервюто на CM Punk при Ariel Helwani и реши, че не може да остави нещата така!

• Upvote 3

kabakov

Той Тонката принципно си е насран, ама явно може и още. Накрая ще е майтап да няма нищо съществено на записа.

Hachiko

Абе да лийкнат нещо за Кати Кели бе деба, кой го интересува за драмите на Пънк и Джунглата....

• Thanks 2
  • Haha 1
1 hour ago, kabakov said:

Това Голдъст да е дори в картинката за световната ти титла е повече от показателен, колко далеч е Тонката от истина...

Пак по-добре отколкто СтарДъст да ти е шампион :cool:

• Upvote 2

Ponetron

Дрю Макинтайър чака видеото за да подготви следващия си мийм срещу Пънк, така че всичко от Тони Кан е добре дошло и ще бъде използвано за да помпим и без това високият си рейтинг.

• Upvote 1
  • Haha 1

Значи, като Пънк говори за компания, в която не е от сума ти време, това е супер яко, погребал го е Тони Кан и прочее. Като цялото му интервю е насочено към AEW, а не към компанията, за която работи в момента - това е ОК, не е тотално насиране. И е много професионално вместо да хайпва нещата на WWE, да си играе да говори против AEW, където през пет минути обяснява колко много негови приятели работят и как иначе не иска да им прави мръсно.

Имаше причина точно приятелят на Пънк - чичо ти Дакс - да излезе и да каже, че все пак хора работят в тая компания и си хранят семействата чрез шоутата, които изнасят.

Да, когато става въпрос за WWE, няма нищо по-нормално от това, да искат да смажат конкуренцията, така работи всеки бизнес. Но когато си най-обикновен кечист на заплата, може би не е много редно да сереш по цяла компания, в която на всичкото отгоре до оня ден си бил, само с идеята да бъдеш пак вайръл. Щото, ако някой си мисли, че на Пънк му пука за друго, значи явно не го е следил много, много през годините. Пичът просто шуутва по всичко - това му е гимика, с това стана известен.

От AEW си траеха за изцепките на Пънк, нито са показвали записи, нито са го съдили, нито нищо. Даже нямаха договор, който да му забранява да отиде веднага в WWE, както обикновено правят от обратната страна. Само да ви напомня какво направиха едно време от WWE, като Пънки ги прецака тях - наебаха го в деня на сватбата му. Така че не знам Тони Кан какъв филмар е, като просто го остави на мира. И какво последва от Пънк - вместо да си гледа неговата работа, той почна да нарича Кан клоун, да обяснява как AEW е супер зле и да хейти по всичко в компанията. 

И сега се предполага AEW да оставят да им се сере на главата ли? При положение, че от две седмици се говори за това интервю и се спекулира какво се е случило на Уембли? Еми, не бих ги обвинил хората, ако наистина се защитят. :unsure: 

Още повече, така като гледам, това им е най-коментирания сегмент от идващото шоу, така че не е като да правят неща, за които не ги ебе зрителите. И със сигурност и в тоя форум всики ще гледат, без значение кво пишат ;) 

Разликата е, че CM Punk лафи тези неща в нишово шоу за MMA, докато Тонката решава да пренесе враждата си в собствената му продукция. С което на практика валидира казаното от Punk, защото Tony Khan промотира човек, който не е в компанията и няма как да направи бизнес с него. Защото AEW не е сериозна компания, а детска площадка за детинските изблици и неосъществените детски мечти на Tony Khan.

Поредната алтернатива на WWE, която се саботира сама и рухва под напрежението. 

• Upvote 2

Точно пък това е най-голямата глупост. AEW Е нишов продукт и от самото начало се рекламира като такъв. Едва ли има и 10% от аудиторията на AEW, които да не занят за скандала с Пънк и за интервюто му.

Със сигурност това е сред най-обсъжданите неща в момента в интернет и същите, които обвиняват ТК за това, че пуска записа, щяха да го обявят за пълен глупак, ако беше пренебрегнал ситуацията и се беше направил, че Пънк не е казал нищо. Щеше да има изказвания от сорта на "мълчи си, щото знае, че е точно така" и "тотално е насрал, не смее да гъкне".  Да не говорим, че щеше и да е пълен балък, че "не се е възползвал от ситуацията да направи рейтинги и пари". И естествено папагалите в интернет щяха да го повтарят, включително в бевеце. 

• Upvote 3

Ситуацията трябваше да бъде използвана, когато CM Punk беше в компанията. Но горе нямат лидер, който да ги събере на една маса и да ги накара да правят бизнес заедно, за благото на компанията. Вместо това остави пасивната агресивност да завладее компанията до пълното и имплодиране.

AEW е нишов продукт, за който се хвърлят стотици милиони долари. Но, както е казал Nick Khan: "лесно е да правиш бизнес, когато не трябва да носиш печалба". Но, както беше установено, AEW не е сериозен бизнес. :) 

Тебе и мене кво ни ебе дали е сериозен или несериозен бизнес? Интересува ме продуктът дали е интересен или не е интересен - аз съм зрител, не съм акционер. В момента си имат ТВ сделка, правят си шоута и това е. Ако Тони Кан си е решил да мята "стотици милиони", за да си прави кеч - това си е негова работа. Дали Окада ще получава 3, 5 или 15 милиона на мен ми е все тая. Интересува ме да му гледам мачовете, които са уникални. А дали това ще се отплати на AEW - това си е тяхна работа. 

Интересно как всички смаркове ( които отскоро решиха, че не са вече смаркове, а са маркове) станаха специалисти в рейтингите и финансови експерти, та това им е предимно голямата грижа за AEW. Като основаха AEW едно време никой не им гледаше финансовия план, ама тогава още не се беше сетил Бишоф да ги прави тънки спецове в бизнеса на кеча. 

• Thanks 3

На мен ми е интересен бизнесът. Какво работи, какво не. Защо една компания пълни зали, докато друга трябва да запечата 3/4 от нея, защото няма кой да им посети шоутата. :D 

baikiro
10 minutes ago, gboy said:

Тебе и мене кво ни ебе дали е сериозен или несериозен бизнес? Интересува ме продуктът дали е интересен или не е интересен - аз съм зрител, не съм акционер. В момента си имат ТВ сделка, правят си шоута и това е. Ако Тони Кан си е решил да мята "стотици милиони", за да си прави кеч - това си е негова работа. Дали Окада ще получава 3, 5 или 15 милиона на мен ми е все тая. Интересува ме да му гледам мачовете, които са уникални. А дали това ще се отплати на AEW - това си е тяхна работа. 

Интересно как всички смаркове ( които отскоро решиха, че не са вече смаркове, а са маркове) станаха специалисти в рейтингите и финансови експерти, та това им е предимно голямата грижа за AEW. Като основаха AEW едно време никой не им гледаше финансовия план, ама тогава още не се беше сетил Бишоф да ги прави тънки спецове в бизнеса на кеча. 

Теб конкретно трябва много да те ебе какъв бизнес прави ако искаш да можеш да се радваш на любимия си кеч възможно най-дълго. Как ще се почувстваш когато AEW затвори врати? Звучиш като някакво джънки, което живее за момента и си прави кефа без изобщо да се замисля за бъдещето. Всички действия си имат последствия, рано или късно.

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Като ти е интересен бизнесът, би трябвало да знаеш колко е жалко да се сравнява глобална компания като WWE със сделска с Фокс и десетки години история, с локална федерация като AEW, която има сделка с една кабелна телевизия и е на четири години и няколко месеца.

От едната страна имаш Скалата - една от най-големите звезди на света, от другата имаш Окада и Бъксовете - познати само на запалените кеч фенове. Не е много трудно да се досетиш защо единте правят 16 хиляди на шоу, а другите - 4. Не, че няма и други фактори, но от тук се почва. 

Впрочем, дълги години WWE не разпродаваха такива зали, но не помня да се коментираше и да е такъв зор. 

@baikiro ако утре AEW стане най-успешната кеч компания в света и Тони Кан натрупа пет пъти повече пари, но продуктът мен не ме кефи - кво ме ебе?

Винс и WWE печелеха години наред пари като луди и бизнес моделът беше перфектен. Мен не ми харесваха шоутата и не ги гледах. Благосъстоянието на Винс не ми е първа грижа. 

Edited by gboy
  • Upvote 3

baikiro
6 minutes ago, gboy said:

@baikiro ако утре AEW стане най-успешната кеч компания в света и Тони Кан натрупа пет пъти повече пари, но продуктът мен не ме кефи - кво ме ебе?

Винс и WWE печелеха години наред пари като луди и бизнес моделът беше перфектен. Мен не ми харесваха шоутата и не ги гледах. Благосъстоянието на Винс не ми е първа грижа. 

Нищо, но поне ще съществува нали? А ти просто ще си намериш някоя друга компания, която да гледаш. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

А мен какво ме интересува дали ще съществува шоу, което не ми е интересно и АЗ не гледам? :blink: Все едно да стискам палци на федерацията по бадмингтон на южен Тайван да имат тв сделка с южнокорейската платформа на ESPN ... 

Ако AEW правят такива шоута - ще ги гледам. Ако губят всеки ден пари и Тонката налива от друга страна - пак ще ги гледам. Станат ли ми безинтересни - все ми е тая, ако ще да са топ предаване за Щатите за сезона. 

И по-интересното ми е - като не ги гледате и не ги харесвате, защо се интересувате от тях и държите да обяснявате на всяко шоу колко е зле, при все, че всъщност вие не знаете дали  наистина е така, щото просто не сте го гледали :blink: Това ако не е тролщина, ебах го кое е ... 

baikiro
3 minutes ago, gboy said:

А мен какво ме интересува дали ще съществува шоу, което не ми е интересно и АЗ не гледам? :blink: Все едно да стискам палци на федерацията по бадмингтон на южен Тайван да имат тв сделка с южнокорейската платформа на ESPN ... 

Ако AEW правят такива шоута - ще ги гледам. Ако губят всеки ден пари и Тонката налива от друга страна - пак ще ги гледам. Станат ли ми безинтересни - все ми е тая, ако ще да са топ предаване за Щатите за сезона. 

И по-интересното ми е - като не ги гледате и не ги харесвате, защо се интересувате от тях и държите да обяснявате на всяко шоу колко е зле, при все, че всъщност вие не знаете дали  наистина е така, щото просто не сте го гледали :blink: Това ако не е тролщина, ебах го кое е ... 

Пропусна най-възможния вариант. Продължават да си правят такива шоута и в един момент сгъват цирка. Тогава кво прайм?

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Hachiko

Имаш 2 месеца THE FINAL BOSS и сега трябва да гледаш едно нещо от преди година, между две жени! Работата не е на добре....

4 minutes ago, baikiro said:

Пропусна най-възможния вариант. Продължават да си правят такива шоута и в един момент сгъват цирка. Тогава кво прайм?

Връщаме се към Нова Япония. :D Но май и там ще се сгъва цирка. МЕХИКО! Отиваме в МЕХИКО! 

Rainmaker

Просто една част от IWC-то се смята повече за бизнес 'експерти', анализатори и прочие отколкото кеч фенове. :D Има хора, които си ги чаткат нещата, но не всеки има експертизата, за да се изявява като специалист, а Тонката за какво ще хвърля парите си - това си е негова работа, а не ваша или моя, за да му държим толкова сметка. А сравненията пък с WWE са просто неадекватни. AEW вероятно ще продължат да съществуват, дори и да се наложи да се ограничат откъм бюджет за в бъдеще, ако нещата не се развият оптимално. 

• Upvote 2
  • Facepalm 1

@baikiro Ми като сгънат - сгънат. Ще се радват хейтърите, не виждам какво друго ще стане. Има вероятност и на там да си вървят нещата. През годините какво стана, като закриха WCW, ECW, TNA и ROH (на практика, макар на теория още да съществуват) и още много, много други ? Кечът го имало и преди AEW, ще го има и след него - ще си гледам където ме кефят шоутата и това е. А ако не ме кефят, просто няма да гледам кеч и толкова - и такива години е имало немалко. 

Само дето не виждам разликата - ако продължат да съществуват, а аз не ги гледам - все ми е тая. В момента, ако от Дисни закрият MCU ми е все тая - бях им най-големия фен, сега ми е през кура за филмите им. Закрити или не - за мен разлика няма. 

• Upvote 1

The Olimpic Hero
6 minutes ago, Hachiko said:

Имаш 2 месеца THE FINAL BOSS и сега трябва да гледаш едно нещо от преди година, между две жени! Работата не е на добре....

Говориш глупости. Имаме елитен MMA боец с опит в най-голямата федерация в света UFC срещу израснал в джунгалата човек, който се е бил с тигри, лъвове и вълци през целия си живот.

nWoHulkster

Мончета, недейте моля ви се да спорите в такива златни за кеча/BWC времена. Ето шоуто все още не е било излъчено, а вече има цели 46 ЕКЗАЛТИРАНИ КОМЕНТАРА в темата за него (с 1 повече от най-големия епизод на RAW от години насам). Отделно, имаме рекорден 0.9 рейтинг в ключовото демо (цели 9 коментара от neshev в темата, т.е. 0.5 повече рейтинг от RAW!). И при това без lead-in от бог Шелдън. Обикновено корелацията е колкото по-висок рейтинг в ЛЕ ДЕМО, толкова по-добро AEW шоу, така че явно се задава някакъв мегадобър епизод. :cool:

1 minute ago, Rainmaker said:

Има хора, които си ги чаткат нещата, но не всеки има експертизата, за да се изявява като специалист

И най-големият експерт да си - все тая. По новини и слухове не можеш да й правиш анализ на една компания. Никой финансов експерт не би тръгнал да се изказва на база пет заглавия. Виж, някой подкастър - може. 

В нашия случай тънък и обективен специалист като Пънк рече, че това "не е сериозен бизнес" и сега папагалите го повтарят из социалните мрежи, все едно са гледали счцетоводните книги на AEW. 

Hachiko
Just now, The Olimpic Hero said:

който се е бил с тигри

Оф, кво да ти обяснявам. Колко пъти съм бил на арената и побеждавал.

Тоя жунглата 100 процента го е хванал неподготвен и го е пребил. Сега ще видите истината!

• Haha 2