Jump to content

WWE SmackDown - 5 април 2024

Recommended Posts

image.thumb.jpeg.137fb071b2761730a5085b78d12611b1.jpeg

Jey Uso vs. Solo Sikoa

image.thumb.jpeg.0a74c29be15a8966ef859f8c64839289.jpeg

Randy Orton heads to "The KO Show"

image.thumb.jpeg.258447004257d0ab7fdfd7acff2945f7.jpeg

New Catch Republic vs. Grayson Waller & Austin Theory

image.thumb.jpeg.c38fba15ae2e054833e6038ccb50fa58.jpeg

Zelina Vega vs. Electra Lopez

image.jpeg.228fa330f45c201d9a3065d7610e8671.jpeg

Andre the Giant Memorial Battle Royal

Ponetron

Много интересно кой ще спечели Андрето. До вчера си мислех, че ще е Рикошета, но явно го гласят за Спийд шампион, така че тука може и да го дадат на Брон Брейкър.

ЧОТУДЕ

Би било готино да превърнат Final Testament в мотоклуб стейбъл. Не е тайна, че имам слабост към Kross заради престоя му в TNA, но откакто Винсарата му иба мамето не може да намери себе си и изглежда като пълен безличник. Пичът обаче си има стабилни промо умения. С оглед на последния ми сезон на Мафия, повлиян от Sons of Anarchy е ясно, че бих маркнал, ако на Wrestlemania излезнат с мотори и размажат Lashley и компания, но най-вероятно ще се случи обратното и ще бъдат скуошнати като мишки. Със сигурност на Некадърният зет няма да му дойде на акъла подобна идея, но смятам, че в такъв стейбъл, за който да правят подобни винетки, има хляб:

Edited by ЧОТУДЕ

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

Monteso

Тия, които сте се прежалили, драснете един ред дали да си губиме времето?

Ponetron

Аз мисля, че е грехота да пропускаш шоу в седмицата на кеч мания. Даже е препоръчително да си наваксваш с туитър и ютуб видеата. :D 

Just a fan
54 minutes ago, Ponetron said:

Аз мисля, че е грехота да пропускаш шоу в седмицата на кеч мания. Даже е препоръчително да си наваксваш с туитър и ютуб видеата. :D 

Баси смотания марк... :(

• Haha 2

Няма нищо, което по-добре илюстрира цялостния reign на Roman Reigns, от това, че не присъстваше на go home шоуто, докато Cody и компания линчуваха лакеите му. :D

Stable-ът с Bianca, Naomi и Jade стои много добре и не бих имал нищо против да се задържат и след WM. 

Много кофти за Dragon Lee. Да пропуснеш WM, особено да си партньор с идола ти, си е брутален момент.

Omos май беше елиминиран по погрешка. Беше видимо ядосан. Не знам дали Bronson Reed е бил планиран, но е ОК победител. Особено да му дадат някакъв реванш за пропуснатия EC.

На Jey Uso директно му пяха песента. Реакциите му стават все по-силни.

Edited by neshev

Този епизод на SmackDown е бил гледан от 2 603 000 ЕКЗАЛТИРАНИ фена на спортната забава (0.77 в Ле Демо). Най-високото демо от 2020 насам.

• Upvote 1