Jump to content

WWE Hall of Fame 2024 - 5 април 2024

The Olimpic Hero

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Най-интересните две неща от церемонията са, че Roman Reigns ще въведе Paul Heyman, а Скалата ще въведе баба си Lia Maivia. Сигурен съм, че поне половината от речта на Скалата ще е свързана с допълнително изграждане на WrestleMania. Очаквам наредби по адрес на Коди, Ролинс и всякакви интеракции с публиката в залата.

• Upvote 3

Monteso
5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Най-интересните две неща от церемонията са, че Roman Reigns ще въведе Paul Heyman, а Скалата ще въведе баба си Lia Maivia. Сигурен съм, че поне половината от речта на Скалата ще е свързана с допълнително изграждане на WrestleMania. Очаквам наредби по адрес на Коди, Ролинс и всякакви интеракции с публиката в залата.

А аз очаквам точно обратното. Ще излезе от образ, няма да се държи като heel и ще счупи kayfabe-a на историята. Като цяло слаб HoF клас. Не разбирам защо Heyman ще е въвеждан от Reigns. Аз лично се надявах на Austin или Lesnar след като и за него лайняната буря отмина. За останалите никой не го ебе, нямат какво да разкажат като истории от WWF/WWE и не предизвикват никакъв интерес.

Edited by Monteso
  • Upvote 3

HEIDENREICH

Mного постен клас за мен тази година, особено за юбилейна Wrestlemania. 

jobber91

Продължавам да недоумявам защо един от най-великите кечисти Meng/Haku все още не е hall of famer. Надявах се точно тази година да бъде въведен...

3 hours ago, raquishi said:

Аз очаквах най-накрая да вкарат Крис Беноа…

Лудия убиец, само това остава!

• Confused 1
THE ENEMY

Пол Хейман е най-великия хийл и може би най-великия образ в историята на този бизнес, най-великия и ефективен мениджър също.

Надявах се по-скоро на Остин да го вкара, но ако не може да е Остин, Роман е втория най-добър избор със сигурност. Това, че Брок се е изчистил, може би ще се окаже силно преувеличено, а дори легално да го е направил, не мисля че публично ще изглежда добре. Като марк и на двамата (Рейнс и Леснър), по-скоро предпочитам Вожда. Днешното поколение фенове не могат да оценят Роман подобаващо, но след години неговото име ще се споменава наравно с най-големите легенди в историята.

Останалите почти не съм ги гледал, знам прекалено малко за тях. Накано и Експреса със сигурност заслужават, макар да не съм фен на нито един от двата образа. И все пак само Бог Хейман прави таз годишното издание огромно. Като цяло много рядко гледам ХоФ церемонии, но тази година е задължителна.:wank:

lunatic fringe

Защо по дяволите им е да включват Мохамед Али в залата на славата след като той дори не е професионален кечист и е имал минимален допир с WWE и с кеча през цялата си кариера?Не е ли идеята всъщност да бъдат включвани хора със заслуги към WWE? Какъвто явно не е и дъртака Хеймън?Разочароваха ме тая година.Вместо да включат например някой който е направил нещо за тази федерация,те...

Edited by lunatic fringe
  • Confused 1
  • Facepalm 2
20 minutes ago, lunatic fringe said:

Защо по дяволите им е да включват Мохамед Али в залата на славата след като той дори не е професионален кечист и е имал минимален допир с WWE и с кеча през цялата си кариера?Не е ли идеята всъщност да бъдат включвани хора със заслуги към WWE? Какъвто явно не е и дъртака Хеймън?Разочароваха ме тая година.Вместо да включат например някой който е направил нещо за тази федерация,те...

• Upvote 3
lunatic fringe
4 minutes ago, neshev said:

Мохамед Али (Касиус Клей ) е велик боксьор ,даже според някой най великия,НО той няма нищо общо с кеча и почти никога не е имал!Той си е легенда в неговия си спорт и може да е в Залата на славата там , но не и в тази на WWE,тъй като той никога не се е занимавал ПРОФЕСИОНАЛНО със кеч и допирът му с WWE през годините е минимален! Факт!

Edited by lunatic fringe
  • Facepalm 2
The Olimpic Hero

Последните години във всеки клас включват и някоя известна личност, която е имала досег с WWE (правила е сегменти, била е специален съдия, имала е селебрити мач) и т.н. Мохамед Али е точно от тези хора и е напълно подходящ. Майк Тайсън също е Hall of Famer, Снуп Дог е Hall of Famer и т.н.

• Upvote 3

11 minutes ago, lunatic fringe said:

Мохамед Али (Касиус Клей ) е велик боксьор ,даже според някой най великия,НО той няма нищо общо с кеча и почти никога не е имал!Той си е легенда в неговия си спорт и може да е в Залата на славата там , но не и в тази на WWE,тъй като той никога не се е занимавал ПРОФЕСИОНАЛНО със кеч и допирът му с WWE през годините е минимален! Факт!

В грешка си, приятел.

Али е част от "celebrity" крилото на HoF, където почитат известни личности, допринесли за WWE.

Али е специален рефер на ME на първата WM, неговият хибриден мач с Inoki е промотиран от Винс-старши и е мачът, който дава начало на спортната забава. Отделно е бил силно повлиян от кечиста Gorgeous George и е вкарал промотата от кеча в мейнстрийма. 

lunatic fringe
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Последните години във всеки клас включват и някоя известна личност, която е имала досег с WWE (правила е сегменти, била е специален съдия, имала е селебрити мач) и т.н. Мохамед Али е точно от тези хора и е напълно подходящ. Майк Тайсън също е Hall of Famer, Снуп Дог е Hall of Famer и т.н.

И точно това е най голямата глупост, която правят! В тази зала на славата според мен трябва да са само хора които са с принос към федерацията по един или друг начин!

1 hour ago, neshev said:

В грешка си, приятел.

Али е част от "celebrity" крилото на HoF, където почитат известни личности, допринесли за WWE.

Али е специален рефер на ME на първата WM, неговият хибриден мач с Inoki е промотиран от Винс-старши и е мачът, който дава начало на спортната забава. Отделно е бил силно повлиян от кечиста Gorgeous George и е вкарал промотата от кеча в мейнстрийма. 

Такова крило по добре да няма според мен! Напълно безмислено е хора които дори не са се занимавали попринцип с кеч да заемат местата на истинските легенди в кеча заради които той е толкова известен! Мохамед Али е човек който се е появявал в WWE веднъж на 10 години и е в залата на славата за сметка на някой като Грамадата например...

Edited by lunatic fringe
The Olimpic Hero
9 minutes ago, lunatic fringe said:

И точно това е най голямата глупост, която правят! В тази зала на славата според мен трябва да са само хора които са с принос към федерацията по един или друг начин!

Не разбираш кеча, кеч бизнеса и WWE. Ще ти го обясня най-простичко. WWE печелят от това, че подобни известни личности са вкарвани в Hall of Fame залата на компанията. Така се шуми много повече около WWE. Така бизнес машината печели и работи по-добре. Печелившо е за WWE Мохамед Али и Майк Тайсън да са им в Залата на славата. Заслугите нямат чак такова значение, важното е, че от бизнес гледна точка е издържано и двете страни имат взаимна изгода. Затова и на WrestleMania ще продължаваме да виждаме известни личности да участват, затова и известни личности понякога ще стават кечисти (Bad Bunny) и т.н. и т.н. Това е бизнес моделът на WWE и той е печеливш.

• Upvote 2
  • Facepalm 1

lunatic fringe
6 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Не разбираш кеча, кеч бизнеса и WWE. Ще ти го обясня най-простичко. WWE печелят от това, че подобни известни личности са вкарвани в Hall of Fame залата на компанията. Така се шуми много повече около WWE. Така бизнес машината печели и работи по-добре. Печелившо е за WWE Мохамед Али и Майк Тайсън да са им в Залата на славата. Заслугите нямат чак такова значение, важното е, че от бизнес гледна точка е издържано и двете страни имат взаимна изгода. Затова и на WrestleMania ще продължаваме да виждаме известни личности да участват, затова и известни личности понякога ще стават кечисти (Bad Bunny) и т.н. и т.н. Това е бизнес моделът на WWE и той е печеливш.

Тоз пък,ти пък ще ми кажеш кое разбирам аз и кое не.Пич,само да ти кажа че аз започнах да гледам кеч от съвсем малко 7 годишно лапенце... Точно на мен да ми го кажеш това-не благодаря. Наясно съм с този модел и че всичкото това дето го правят е за 💸,обаче просто не ми харесва.Кечът е известен по цял свят заради хората които го направиха наистина такъв като Сина,Ортън,Скалата,Ледения,Мик Фоли,Гробаря,Кейн и тн. , списъка е дълъг,но в него ги няма имената на Бад Бъни,Снуп Дог или още някой си там.Не кеча не е известен заради тях.Аз гледам кеч още от времената, когато този модел почти не се прилагаше тъй че ти на мене ли ще ми обясняваш кое е и кое не е😏

• Haha 2
Mariyan01
6 minutes ago, lunatic fringe said:

Тоз пък,ти пък ще ми кажеш кое разбирам аз и кое не.Пич,само да ти кажа че аз започнах да гледам кеч от съвсем малко 7 годишно лапенце... Точно на мен да ми го кажеш това-не благодаря. Наясно съм с този модел и че всичкото това дето го правят е за 💸,обаче просто не ми харесва.Кечът е известен по цял свят заради хората които го направиха наистина такъв като Сина,Ортън,Скалата,Ледения,Мик Фоли,Гробаря,Кейн и тн. , списъка е дълъг,но в него ги няма имената на Бад Бъни,Снуп Дог или още някой си там.Не кеча не е известен заради тях.Аз гледам кеч още от времената, когато този модел почти не се прилагаше тъй че ти на мене ли ще ми обясняваш кое е и кое не е😏

Вини Мак, зетя и компания грам не ги ебе, че не ти харесва!

• Upvote 3
7 minutes ago, lunatic fringe said:

Тоз пък,ти пък ще ми кажеш кое разбирам аз и кое не.Пич,само да ти кажа че аз започнах да гледам кеч от съвсем малко 7 годишно лапенце... 

10 години си гледал кеч и голям разбирач се изкара. Бас държа че до преди 4 години си вярвал, че боят там е истински.

• Upvote 3
lunatic fringe
7 minutes ago, Berbo said:

10 години си гледал кеч и голям разбирач се изкара. Бас държа че до преди 4 години си вярвал, че боят там е истински.

Не съм ,че боят там не е истински и че е нагласено знам някъде от 10-11 годишен,сега съм на 22 и не са 10 години откакто гледам кеч ами за да сме по точни са 14-15 някъде😉

14 minutes ago, Mariyan01 said:

Вини Мак, зетя и компания грам не ги ебе, че не ти харесва!

За жалост,тъпото в случая е че не само аз мисля така а поне 60% от кеч феновете по целия свят.А представяте ли си какво щеше да бъде ако тези се вслушваха от време на време в аудиторията си?

3 minutes ago, lunatic fringe said:

Не съм ,че боят там не е истински и че е нагласено знам някъде от 10-11 годишен,сега съм на 22 и не са 10 години откакто гледам кеч ами за да сме по точни са 14-15 някъде😉

Няма да повярваш повече от кога гледаме. :D 

lunatic fringe
4 minutes ago, dexim said:

Няма да повярваш повече от кога гледаме. :D 

От кога? Ти кой набор си?

Ponetron
13 minutes ago, lunatic fringe said:

А представяте ли си какво щеше да бъде ако тези се вслушваха от време на време в аудиторията си?

Щяха да са фалирали и да ги гледат само майките и бащите им

lunatic fringe
3 minutes ago, Ponetron said:

Щяха да са фалирали и да ги гледат само майките и бащите им

Не мисля така.Actually някой фенове предлагат доста добри идеи за буукинг с които много хора са съгласни.Виж профила на Nikko в TikTok  и ще ти стане ясно.Ако го слушаха тоя пич поне малко сега WWE щяха да са в друга вселена!😉

Edited by lunatic fringe
  • LMFAO 2
Ponetron

Бате, мултимилиардна компания със 100 годишна история от които последните 40 сериозен бум. Разпознаваеми образи по цял Свят и във всяко ъгълче на планетата, топ 10 в Ютуб и ти ми викаш.. Виж Нико от тикток? 

lunatic fringe
3 minutes ago, Ponetron said:

Бате, мултимилиардна компания със 100 годишна история от които последните 40 сериозен бум. Разпознаваеми образи по цял Свят и във всяко ъгълче на планетата, топ 10 в Ютуб и ти ми викаш.. Виж Нико от тикток? 

Ти изобщо погледна ли му профила ?Запознали се с идеята която предложи за развитието на историята на Коди и Блъдлайн,а за тази с farewell-a на Сина?Айде първо да изгледаш някой негови клипчета и тогава да дойдеш да ми кажеш истинското си мнение?