Jump to content

WWE RAW - 1 април 2024

Recommended Posts

The-Resident-Ev!L

Интересно ми става, ако Брок се върне кого, ще нападне от всички?

Такава машина, като Брок задължително трябваше да е в картинката с Reings,Rock,Cody,Rollins.

Такъв атлет надали ще видим отново в WWE.

Edited by The-Resident-Ev!L

Значи Адам Пиърс излиза с охраната да раздели Беки и Рия, че не може да си позволи да застраши провеждането на големия мач между двете. Обаче никъде не се появи в сегмента, в който бяха застрашени буквално двете нощи на Кечмания.

Интересен Raw!

Наистина се надявам Zayn  да не бие Gunther на WreslteMania. :mad:

След толкова много бой в последно време, не виждам как Cody няма "да си завърши историята". Хубавото е, че има много варианти за това как да стане точно, дано изберат най-подходящия.

П.П. Seth "Cringelord" Rollins :rofl:

П.П.П. If Drew doesn't win, we riot!

• Upvote 4
ЧОТУДЕ

Look in my eyes, what do you see? CM Punk has no match in Philly. 😂

• Upvote 1
  • Haha 1

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

The Olimpic Hero

И съдията го е отнесъл от Скалата, защото си е позволил да провери състоянието на Коди и Сет, хахахахахахахахаха.

Sashundera
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

И съдията го е отнесъл от Скалата, защото си е позволил да провери състоянието на Коди и Сет, хахахахахахахахаха.

Този финалния бос е неконтролим егоманиак и ПСИХОПАТ, ех де да имаше някой специалист в разправията с такива шефчета...

https://www.reddit.com/r/SquaredCircle/s/eCPJoKE0mL

Интересно дали в тия бири няма случайно печат с американски череп?

Edited by Sashundera

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

Снощи по нощЯ съм гледал RAW и беше мега якото шоЛ :wank:. Добре е , че от WWE ги качват целите предавания толкова бързо.

Изобщо не съм съгласен, че Рейнс стоеше зле тоя път - напротив, двамата със Скалата наистина имаха уникално присъствие на ринга и просто се усещаше мощ. :beer: И промото му ми хареса. Не беше от класата на Роки, но то няма и как. Добре му се получи според мен. Даже ми е малко криво, че не дадоха на Пол Хейман и той да нахрани малко ривящитибебитъ :cool:

----

За Сет Ролинс шапки долу. Тоя пич наистина си скъсва гъза от работа, направи абсолютно кринджав мега злетарски гимик да работи що годе, освен това не е реално да се бориш пет дена преди кеч мания и то при контузия и т.н. Просто човекът е страхотен професионалист и наистина заслужава един ден да стане той голямото лице на компанията при всичко, което прави. 

Накрая конфронтацията с Дрю много ме изкефи, като му каза I`m not dead yet :D :D :D

----

Признавам си, че се надявам Гънтър да запази срещу Зейн и после Шорти Джи да спечели титлата. Малко фентъзи буукинг, ама ще ме изкефи Гънтър да пребие Сами Зейн, после да направи вражда с Чад Гейбъл и като Гейбъл вземе титлата, Сами да се завърне като хийл и да го нападне, обвинявайки го за своя си провал. Което, между другото, пак са мотиви от поредицата за Роки Балбоа. ;) 

----

Единствената наистина тотално скучна и ненужна част от шоуто беше женския мач. То и в публиката се видя, че хората тръгнаха към кенефите :lol:. Не го знам какъв е тоя стейъбл с японките, ама беше дупка мачът им и промото преди това. 

----

За Реа Рипли и Беки - нямат химия двете и това си е. Някой път просто не става, макар на хартия това е топ мачът на мачовете в дивизията. Не е като да не се стараят, просто не се получава. Но така или иначе И за тоя мач съм надъхан. Мисля, че неделя и понеделник просто ще си пусна шоуто, ще се излежавам двата дни и ще си марквам. 

Spoiler

Особено като се появи MJF и прецака Коуди за титлата!

Постила си за бъдещата вражда със Скалата и мачът им на Съмърслем, кво :cool:

THE ENEMY

Маркнах на Зейн в Роки мод, трениран от коуч Гейбъл за големия мач с Драго Гюнтер.:D От една страна е култово, колко много наистина е повлиял Роки 4 на модерните арки в кеча (Русев също говори за това явление в подкаст наскоро), от друга, това едно към едно е идеята която аз дадох за буукинг на Сами по време на враждата му с Роман преди време, ако искат да ме филмират, че има някакъв шанс да бие. Естествено, моя буукинг беше още по-прогресивен и стигаше до реални физически изменения за Зейн по време на билда (който естествено щеше да продължи и по-дълго, за да е възможно това:D), съответно да се нацепи доста повече да обръсне поне клошарската брада, ако не и да вкара малко в ред този кошер, наречен коса. Но както и да е, готин сегмент беше това и като цяло ме надъхаха за мача на Мания, още повече когато и Гейбъл е намесен косвено в него, защото на Гейбъл съм по-голям фен. Чад е по-добър както на микрофона, така и на ринга, от доста пичове които в момента се опитват и се намесват в МЕ.

Ако трябва да съм честен относно МЕ враждата, леко е трайхард буукинг. Нито ни обясниха защо Скалата се напъва чак толкова, нито защо всички треперят, при положение че тук по-скоро си представяш Роман да обяснява как вече е побеждавал Коди и няма какво да доказва срещу него, докато Роудс се опитва да му влезе под кожата, защото този буукинг продаде враждата миналата Мания и показа, че работи успешно. Тази година насоката беше просто да накараме Скалата да изглежда голям, което няма лошо и той реално ни забавляваше много през целия билд, но според мен можеха по-добре да използват уменията му за да разкажат една по-добра история, просто него не го ебеше достатъчно за историята, нито подлогите в креатива са имали топките да предложат нещо друго.:D

В крайна сметка, важното е Коди да я вдигне на Мания. Ще си бъде епичен момент, а все още вярвам, че и на самия турнир ще видим още неща (винетки, промо пакети, бекстейдж сегменти) които да ни надъхат допълнително, дано не ме разочароват.:wank:

Сет наистина на това шоу направи първото си нормално промо от много време насам. Минус е, че атайъра му е пижамата на жена му, но поне този път изглеждаше една идея по-сериозно и по-малко клоунски от обикновено.

Дрю винетката беше сила. Явно когато промотата му са записани предварително, може да изглежда като легитимен образ. Обикновено последните седмици стоеше повече като комедиен мидкард хийл с чийп хийт тениски тип "Аз контузих Янко" и някакви конфронтации, в които само се хили и вкарва смарк затапки, които за нормалната аудитория са мъгла. Но поне на този Рау ми допадна представянето му, готино беше.

Не съм доволен и от развитието при Беки и Рия. Такива сегменти като брау-а при ХайМани могат да работят, само когато ги правят хора като Скалата и Остин, които 1. Могат да направят подобно нещо да изглежда автентично поне донякъде 2. Ако не успеят, поне го правят да е забавно, като Буукър и СтонКолд във супермаркета. Когато подобни конфронтации се правят от дженерик джобери, изглежда смешно. За съжаление и при Линч и Рипли се получи така. И последвалата конфронтация около ринга, по-скоро беше трайхард. Беки тотално са и лепнали Ронда буукинг-а да е някакъв бадас бияч, който гледа лошо, но не смятам че това работи.