Jump to content

WWE RAW - 25 март 2024

Recommended Posts

THE ENEMY

Това, че столът на Хънтър се клател защото Винс паднал от власт е абсурдно. Хиксовете участваше и беше един от лидерите на ХУНТАТА която  вадеше кирливи ризи и в крайна сметка блайндсайдна Винс. :D Според мен като нищо Ник Кан да е бил човек на ТКО в цялата операция и наистина в момента това да е лостът който държи Левеск все още в играта. Но нека да не забравяме, че преди първото оттегляне на Винс, Хънтър беше уволнен, всичките му некадърни протежета бяха прогонени, а той самия получи инфаркт заради всичко което му се изсипа на главата. По всичко изглежда, че тези вътрешни борби за влияние в WWE са продължавали години и са се водили ужесточено.

Също така продължавам да смятам Хънтър за ужасен буукър. Всичко което го интересува са някакви пълни филмарщини, от сорта дължина на рейнове, рекорди, брой победи и други подобни, все едно буукър на компанията е шибания Монк. Никой не го ебе реално дали един рейн 5 дена или 50 000. Ако царуването е скучно и мизерно, то ще бъде запомнено като такова, ако ще след погребението на кечиста да изкарват мумията му с титлата и тя да продължава защитите. И обратното, пичове като Скалата и Остин са имали достатъчно царувания с титли, които не са продължавали особено дълго, но това не им пречи да бъдат помнени като най-големите легенди. 

Освен това, броят ментета които набутваше и се опитва да набутва в МЕ, понеже са му протежета и му носят саковете, не е за пренабрегване.

Ако ще говорим за влиянието му върху положителните неща в настоящия буукинг, то трябва да мине време, за да можем да имаме някакво достоверно инфо колко от това на което се впечатляваме изобщо има нещо общо със Зетя. Сегментите на Скалата примерно ( а и като цяло тези на Блуудлайн) ми се вижда абсурдно той да е замесен. Дуейн си доведе Brian Gewirtz и най-вероятно двамата, в краен случай тримата с Хейман, си пишат сегментите според мен.

Също така това което гледаме след оттеглянето на Винс и преди завръщането на Скалата, беше по-зле като качество и то значително спрямо периода в който Винс се завърна, но Хънтър работеше под него. Пичовете които твърдят обратното най-вероятно изобщо не са следили или гледлаи нищо от този период и заради това в момента се филмират на АЕВ имитациите, че са ебати грандиозното нещо.

• Upvote 3

Така е. Със сигурност Nick Khan е по-лоялен на Трите Хикса, отколкото на приятеля си от детските години, Dwayne Johnson. Или Ари Емануел тачи повече Зетя, отколкото един от най-важните клиенти на агенцията му. :happy:

• Upvote 3
THE ENEMY

Оф, пак ли ще се заяждаш. Първо, никъде не съм твърдял подобни неща. Просто понеже нямаме сигурно инфо и си спекулираме как са нещата, то предполагам, че Хънтър е бил къртица и в момента е възнаграден за работата си. Реално без неговите усилия, Винс нямаше да бъде свален толкова лесно, ТКО вероятно по-трудно биха се докопали до подобна сделка и ако хипотезата ми, че Кан е бил техния човек вътре е вярна, то естествено че ще е лоялен на Левеск, ако се окаже че той му е помогнал нещата да станат. Факт е, че станаха прекалено много ако-та, но донякъде разсъжденията ми се базират и на информации които циркулират в медиите като слухове. Което не означава, че са достоверни и грам, но нищо не пречи да си чешем езиците.

UNDERTAKER*

Rock наистина е финалния бос мамка му.

Съжалявам, че ще звуча отново като носталгичния TAKER, но кечистите от онези времена са просто друго ниво. Който и да хванете от топ кечистите от преди 25-30 години, и да е във формата на Rock в момента, ще насира целия мейн евент. Cody, Seth, та и Roman до Rock ми изгеждат като някакви мъмрещи ученици. Seth Rollins образа ли му е смотан, не знам какъв Heavyweight champion e, но в attitude ерата ролята щеше да му е да паркира мотора на Taker или да носи бирата на Austin. 

Punk, ако не беше ММА кариерата му с всичките съпътстващи простотии за кеча и WWE, може би щях да му се кефя на промотата, ама в момента каквото и да казва ми изглежда нелепо. Ок, преносен смисъл и т.н., ама сериозно ли ще тръгнеш да затапваш Rock с къси ръчички и боксиране баси...:D

Spoiler

tenor.gif

Та, Punk може да му се кефят марковете в Чикаго, но мен ме е загубил с промотата му. Като хвърляш "силни" фрази да си просиш домакински поп трябва да стои нещо зад това, сори Пънки. Drew добре му сипна с rehab-а иначе, че даже и чикагската публика го оцени. Похвално, че имат свободата да се жегват с такива реплики.

• Upvote 7
batistaheel

Добри аргументи вадите и двамата @neshev, @THE ENEMY. Може Зетя да е работил тайно срещу Винс. Възможно е. Той го уволни, отне му NXT, после и Стефани напусна заради мизериите, които Винс е вършел, не го остави и една КечМания да си букне както трябва, уволни и протежетата му. Има защо да му има зъб. От друга страна Зетя е добър букър, може за това новите работодатели все още да го държат на този пост. Подобрение в продукта имаше още при първото отстраняване на Винс. И така трябваше да си остане, Винс да си остане в пенсия, но той копелето се върна на сила и направи непоправимото, продаде компанията, оставяйки децата си без наследство. 

Да кажа и няколко думи за Скалата. Колкото и да ни радва, той е човек с огромно его. Единстевно той от всички актьори участващи в Бързи и яростни, не се разбираше с Вин Дизел. Стигна се до там, че напусна и не искаше да се връща дори когато Вин го молеше публично. После си промени решението. Не е изключено да имат търкания с Хиксовете, но все пак вярвам, че е професионалист и ще намерят начин да се разберат. 

• Upvote 2

Сорка, ама Зетя получи инфаркт. Никой не го е уволнявал, пичът не беше в състояние да си изпълнява длъжностите, защото се възстановяваше. 

Преди всичките скандали, Хиксовете беше в Борда на директорите, Стефка беше в компанията и фамилия McMahon беше на власт. В момента е просто служител на Endeavor. Ако решат, утре могат да го уволнят. 

• Upvote 1
THE ENEMY

И все пак съвсем различни source-ове, включително в периода в който Винс все още беше на власт и компанията не беше продадена на ТКО, твърдяха че вътре в WWE текат борби за власт ала GoT. И се твърдеше точно, че има голям инсайд теч на информация и компромати, при това на високо ниво в компанията.

Може и да е съвпадение, че Хиксовете получи инфаркт след като му изгониха шайката и NXT смени рязко креативната си насока, като в един кратък период даже наистина изглеждаше като някакъв готин девелопмънт (НХТ 2.0, което мистериозно умря веднага след завръщането на Хънтър на бял кон, както и мистериозно некадърните му протежета се завърнаха едва след като ТКО поеха кормилото:ph34r:). Може и да е случайно, че ако Хиксовете е бил такъв лоялист на Винс, ТКО го запазват на поста си, а може и да е случайно че Ронда храни Причард, Винс, Асото, но пък за Левеск лоша дума не казва. Може всичко това да е така и аз да съм в грешка, но пък не можете да отречете, че изглежда подозрително.:D

Иначе да, Хиксовете е бушон в момента. Но той такъв си беше и при Винс и даже изгърмя. Така че явно се е примирил, че в момента картите му стигат да си удължи гаранцията на бушон. Ако все пак е имал толкова голяма роля в задкулисните борби за власт колкото се твърди, то не бързаам да го отписвам дори в ТКО. Политиката е политика и който владее тези процеси, принципно има по-големи шансове за оцеляване дори в неблагоприятни условия.

• Upvote 1
batistaheel
16 minutes ago, neshev said:

Сорка, ама Зетя получи инфаркт. Никой не го е уволнявал, пичът не беше в състояние да си изпълнява длъжностите, защото се възстановяваше. 

Не мисля така. Проблемите със сърцето дойдоха когато Винс го отстрани от NXT, защото губеха войната с AEW по рейтинги. След като Винс беше отстранен първият път, Зетя използва възможността да се завърне в компанията. За Стефани съм чел, че сама се е махнала когато е узнала какви ги върши баща ѝ. За останалото си прав. Дали Зетя има заслуги или не, вече е просто служител и могат да го отстранят по всяко време. 

On 3/27/2024 at 8:58 PM, UNDERTAKER* said:

Който и да хванете от топ кечистите от преди 25-30 години, и да е във формата на Rock в момента, ще насира целия мейн евент.

Ами.. Не точно. Скалата - да. Y2J, SCSA - да. ХХХ, Кърт Енгъл - по скоро да.

Но примерно Кейн или Вмирисания шлифер, на който си си избрал юзърнейм, който знае само да си върти очите и да ползва двете си catch phrase - малко трудно...

• Haha 1
  • LMFAO 2
lunatic fringe

Дамян= Мр.Кенеди,Джак Фукльото,Сандоу,Отис и Тиъри.😁Същия отегчителен смешник.Вече сме го гледали тоя филм.

Edited by lunatic fringe
  • Upvote 3
Jack Bauer

Из житието на Папа Йоан Бауър ll

Богихулството е грях..

Братя мои, изнежду две литургии, папата намери време за последното събитие Роу.

И що да види освен долен грях??

Чедото Дрю Макинтайър е загубил пътя!

Нима е редно, да се използва Божието име само и единствено за шоу и ефект?

Нима е редно да се използва Божието име, за да се поддържа гимик?

Светото учение казва:

Затова казвам ви: всеки грях и хула ще се прости на човеците; но хулата против Духа няма да се прости на човеците; и ако някой каже дума против Сина Човечески, ще му се прости; но ако някой каже против Духа Светаго, няма да му се прости ни на този, ни на онзи свят." 

(Матей: 12:31-32).

Лицето Винс Макмеън е богохулствал през годините, дори осмелил се да предизвика Господ Бог на мач. Виждаме каква съдба го сполетя!

Дрю ще си плати също!

Амин!

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

On 3/29/2024 at 8:27 AM, lunatic fringe said:

Дамян= Мр.Кенеди,Джак Фукльото,Сандоу,Отис и Тиъри.😁Същия отегчителен смешник.Вече сме го гледали тоя филм.

От тези,които изброи Мр.Кенеди/Андерсън можеше да бъде огромна звезда.Машина на микрофона ,а и не беше никак,ама никак лош на ринга!Сандоу също не беше зле ,беше добър на микрофона доста.