Jump to content

Коуди Роудс няма да приключи историята си на WM

Recommended Posts

The-Resident-Ev!L

Това ако е вярно за Cody.

Си задавам въпроса, защо втора поредна година печели мелето?

• Upvote 2
Sashundera

ЧИЧО ДЕЙВ МЕЛТЗЪР НЕ ГО Е НАПИСАЛ ВЪВ ВЕСТНИКА МУ ПОСЛЕДНО МОДЕРЕН ПРЕЗ 1989 КОЕТО ЗНАЧИ ЧЕ НЕ Е ВЯРНО! ;( UUuuhhh...you know....the things is ... yeah

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

10 hours ago, Todor Atanasov said:

Ще е култово в няква конфронтация между Скалата и Коуди да го направят като онва от twitter - I have to finish the st… SHUT UP BITCH! - и после го пита каква му е историята и Коди някъв: “My story is” да се обяснява и It doesn’t matter what your story is!

Ще е култово,ако е някъде 1996-7. Сега е мега изтъркан,ненужен кринЧ. Лично мнение

3kuoda.gif

Todor Atanasov

И ти си прав, но за мен е още по-криндж през 2024 да гледаме племенни вождове и ланци от чушки все едно сме 80-те, но е факт.

Другият супер криндж е visioneri-то Seth Rollins. По-малоумен гимик едва ли може да се измисли. И това ти е шампиона, другото настрана.

Edited by Todor Atanasov
9 hours ago, The-Resident-Ev!L said:

Това ако е вярно за Cody.

Си задавам въпроса, защо втора поредна година печели мелето?

Ей тей за да надъхат смарковете, да гледат Кечмания. 

• Wank 1

@hacky, харесвам те много като човек, но колкото и да се напъвам не мога да разбера откъде идват симпатиите ти към циганската коалиция и конкретно към Роман Рейнс? Айде Скалата ясно - един от най-великите за всички времена, ама Роман чуек !? Мен не ме радва идеята след 10 години тоя дебил да е статистически по-успешен от редица от най-големите звезди през attitude-a и първите години на PG-то. 

Edited by Monteso

JohnnyWrestling

Не виждам, как Роман би останал още на власт, при положение, че буквално няма вече кой да го предизвика. Целият роустър се изреди вече, особенно с този 4-way се изгърмяха много патрони, които можеха да го държат няколко месеца. Знам, че в повечето неща няма логика, но не я виждам в това да се прави 4-way, ако имаш намерение да държиш шампион някой, който го е минал целия роустър.

Edited by JohnnyWrestling
18 hours ago, Monteso said:

@hacky, харесвам те много като човек, но колкото и да се напъвам не мога да разбера откъде идват симпатиите ти към циганската коалиция и конкретно към Роман Рейнс? Айде Скалата ясно - един от най-великите за всички времена, ама Роман чуек !? Мен не ме радва идеята след 10 години тоя дебил да е статистически по-успешен от редица от най-големите звезди през attitude-a и първите години на PG-то. 

Аз не съм @hacky, ама вие кво пък му се кефите на Коди? Понеже е модерно и да не останете по-назад затова ли?

Monteso
21 hours ago, Berbo said:

Аз не съм @hacky, ама вие кво пък му се кефите на Коди? Понеже е модерно и да не останете по-назад затова ли?

Не му се кефя. Храня си принципно Роман. За историята на Коди не ме ебе.