Jump to content

Ергенът (Сезон 3)

neshev

Recommended Posts

image.jpeg

Успешен, млад, стабилен и с усет към успеха – това e Александър Младенов – мъжът, който ще се впусне в приключението на живота си, за да открие своята мечтана половинка в предстоящия трети сезон на най-вълнуващото романтично риалити в българския телевизионен ефир „Ергенът“.

Алек е сред успелите млади предприемачи в България, който развива своя бизнес не само у нас, но и в Европа. Амбициран да превърне компанията си в световна марка, той не се страхува да взима решения и вярва, че за да успееш, трябва да рискуваш. Алек притежава вродени лидерски качества, знае какво иска, обича бързите скорости и силните усещания, но е изправен пред поредното силно предизвикателство в живота си – да намери своята дама, с която да сподели успехите си и да създаде семейство.

Новият „ерген“ на България има много и различни интереси и хобита, обича много да пътува в и извън страната ни, но в графика му винаги има място за голямото му семейство – Алек има три сестри и един брат. Въпреки че привлича жените като магнит, той не харесва мимолетните връзки, тъй като за него семейството е висша ценност. Преди да се обвърже сериозно, Алек иска да се увери, че е намерил правилната жена, която споделя светогледа и разбиранията му.

Като е успял млад предприемач, къде въри да се излага там този ергенин? 

• Upvote 2
  • Haha 1

Тоя само на мен ли ми изглежда мега дървен като човек? 😄 Но все пак му се кефя, че има успешен бизнес едва на 28 години. 

Edited by Himler

Пичага е. Според мен от тримата изглежда най - добре, а и май има доста по - богат речник от предишните двама. 

Имаме нов фаворит - Христиана. Определено каста изглежда добре, сеир ще има и отново Ергенът ще е топ дроу в ефира с поне петорно по - висок рейтинг от пишман черепаклии.

7 minutes ago, MJ23 said:

Имаме нов фаворит - Христиана. Определено каста изглежда добре, сеир ще има и отново Ергенът ще е топ дроу в ефира с поне петорно по - висок рейтинг от пишман черепаклии.

С такива детски психолози, Киро Брейка още дълго ще нарежда младите. 

14 hours ago, Mariyan01 said:

FB_IMG_1708639974296.jpg

Закривай тая работа! Не може всяка вечер да сядаш, да гледаш плашилата събрани от лозята в Брестовица и да се мислиш за нормален човек...

Въпросната мадама работи в БФС. Ще си позволя да попитам видните футболни фенове @Just a fan @ShwN @Ponetron, разбира се и видни светски хроникьори. Таи има няколко снимки на базата на числото, с тяхна тениска, та кой се унижава и се мрази да си ляга с нея? Някой като Даскалов, с идентична красота или някакви юноши на 17-18 да трупат бройки?

Хахаха, честно да ти кажа мен много гадно ми стана за нея тука последните два дни. Никой не заслужава да му сипва цялата държава заради външния вид. :D Предполагам преди десетте манипулации е изглеждала прилично.

Хубавото е, че на всичките такива силиконки и хиалуронки ще им спадне самочувствието по подобен начин и няма да се изкарват най-красивите в Света.

Just a fan
9 minutes ago, MJ23 said:

Въпросната мадама работи в БФС. Ще си позволя да попитам видните футболни фенове @Just a fan @ShwN @Ponetron, разбира се и видни светски хроникьори. Таи има няколко снимки на базата на числото, с тяхна тениска, та кой се унижава и се мрази да си ляга с нея? Някой като Даскалов, с идентична красота или някакви юноши на 17-18 да трупат бройки?

Има снимки, защото май бачкаше там, ако е тая, за която си мисля де. Иначе със сигурност Елитон й го е завирал до черния дроб, в тоя няма съмнения. И понеже някой по-нагоре пита, не, тоя не е син на Стойчо. Ако беше такъв, бизнесът му щеше да се състои в това да реди конусите преди тренировка за 10 бинки на месец и нямаше да има нужда да се унижава в национален ефир.

Jack Bauer

Из житието на Папа Йоан Бауър ll

Отново шумът на тълпите, пробуди спокойствието на папата. Какво бе това събитие, което толкова страсти раздвижва?

Оказва се, че това е новото издание, на онова реалити предаване. Предаване, рекламиращо Похотта!!

Първият и най-страшен от седемте смъртни гряха!!

А демонът на похотта Асмодеус, приел формата на едноименният ерген, крачи из загубените души, на младите девойки.

Избавление е нужно нам!!

Избави ни от похотта завладяваща тълпите и простия човек!!

Амин!

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Много жалки квачки. Тази Силви, че е куку е ясно, не бих я изтраял и минута, ама тази Христиана просто е... Мислех, че ще е забавно, но перманентно пияна дива селянка е непоносимо за гледане и дано скоро излети с 200. Абсолютна прост боклук.

А още по - жалки са притурките с нея, 2-3 квачки, които не им се чува гласа и скочиха на едно беззащитно момиче, било то и дразнещо. Особено Йоанна, която не знам какво самочувствие има, но изглежда на 45, не на 25.

Mariyan01

Това разкритие на Милена ме чукна в емоциите признавам и доста ме натъжи. Това за пореден път доказва какви лекенца може да са децата и колко жестоки могат да бъдат. Пожелавам на женицата да намери мир и да бъде щастлива.

1 hour ago, MJ23 said:

А още по - жалки са притурките с нея, 2-3 квачки, които не им се чува гласа и скочиха на едно беззащитно момиче, било то и дразнещо. Особено Йоанна, която не знам какво самочувствие има, но изглежда на 45, не на 25.

Само на мен явно ми харесва  как изглежда.  Много си е  нежна даже. 😄

Уви,   ситуацията бе много грозна, да. 

Edited by Himler
  • 4 weeks later...
Mariyan01

Абе има гаври, невероятно злобни и прости курви са вкарали тая година. Този ергенин е най-стабилния и адекватен за сега.

Edited by Mariyan01