Jump to content

WWE SmackDown - 16 февруари 2024

Recommended Posts

4 minutes ago, Price said:

Интересно ми е, какво се очаква от Роман, че да не изглежда безличен до Скалата :lol: Може би и той трябваше да се облече с жълто елече и да сложи едни очилца?

Какво трябваше да направи точно в този сегмент, където Роки е представен като нов член на Bloodline и беше основната съставна част в събитието.

Роман няма никаква вина в случая. Просто има само един Скалата на тоя свят и не е Киро Скалата!

• Upvote 1
5 minutes ago, Price said:

Интересно ми е, какво се очаква от Роман, че да не изглежда безличен до Скалата :lol: Може би и той трябваше да се облече с жълто елече и да сложи едни очилца?

Какво трябваше да направи точно в този сегмент, където Роки е представен като нов член на Bloodline и беше основната съставна част в събитието.

Трябваше да излезе в ring gear и със сушените чушките около врата. :)

image.jpeg

batistaheel

Скалата е много силен на микрифона. Брутално нахрани публиката, а те му се кефеха. :D Не мога да повярвам, че през 2024-а гледаме Скалата на седмичните шоута, като heel, като част от Bloodline. Ако някой беше ми казал, че това ще се случи някога, нямаше да му повярвам. Скалата е толкова голям, че чак изглежда странно да го гледаш на седмично шоу. Той каза много истини в това промо. Да, публиката плачеща за Коуди, имаха в ръцете си dream match The Rock vs Roman Reigns и го изхвърлиха в тоалетната. Той каза истината и за Коуди. Каква история има да завършва? Той загуби и сега иска реванш. За съжаление Роман изглежда много зле до Скалата, нито е толкова нацепен, нито може да прави хубави промота. Обаче ще е интересно около КечМания 40, ако има раздвижване в самия стейбъл. Примерно Роман започва да завижда на Скалата, че го измести в собствения му стейбъл, става параноичен, че Скалата накрая ще го предаде, и той първи нанася удар на своя холивудски братовчед. Може да се случи преди и по време на мача му с Коуди, така накрая Скалата помага на Роудс, но без да излезе той като предател. 

Страхотна комфронтация между Ла Рицаря и Макинтайър. В момента само Ла Найт би могъл да се мери със Скалата на микрифона и да не излезе слаб. Жалко, че в моментните истории изглежда малко вероятно двамата да имат общ сегмент. 

Бейли с всяко шоу става по-прекрасна :wub: Ще ми се скъса сърцето ако накрая тя не си тръгне от КечМания 40 с титлата заради намеса на Дакота, но пък изглежда като много вероятен сценарий. Преди десетилетия Мики и Триш имаха подобна лезбо история, която завърши с това че Джеймс хвана Стратъс за котенцето. :D 

Честно казано вече не просто не ми пука за Крос, но и за Скарлет с големите цици. Да си кажем истината тя никога няма да бъде нещо повече от валетка на тоя загубеняк. За толкова години няма и един сингъл мач. В индитата бях гледал клипче с нея и бях много впечатлен, но нищо от това не видяхме в WWE. :( 

• Upvote 3
batistaheel
22 minutes ago, Price said:

Той Роман няма какво да направи. Или го имаш това излъчване, присъствие, или го нямаш. Не помага и фактът, че Рейнс много куца на микрифона. Аз това го повтарям от години, но понякога е трудно да видиш истината отвъд (с)маркските очила. Tell me about it! :D 

6 minutes ago, batistaheel said:

Той Роман няма какво да направи. Или го имаш това излъчване, присъствие, или го нямаш. Не помага и фактът, че Рейнс много куца на микрифона. Аз това го повтарям от години, но понякога е трудно да видиш истината отвъд (с)маркските очила. Tell me about it! :D 

Айде бе човек. Сравнение от преди 5-6 години, в момента си е много добре:

Това, че Скалата е изрод на мика е друг въпрос.

• Upvote 3

Роман може и да изглежда тъпо до Скалата, ама все още има вид на човек с когото не би искал да си имаш работа. Докато русия ментак като излезе с този костюм прилича на някой гей брокер, който се опитва да продаде имот на Скалата. 

THE ENEMY

Според мен нарочно оставиха акцента в това шоу да бъде върху Скалата. Публиката леко се умори от Рейнс, а Скалата е нещо свежо, а освен това има нужда да разкаже образът си и да го затвърди в цялата история. 

Очаквам когато Мания наближи, все пак геният Хейман да измисли начин да изкара и Роман достатъчно оувър, дори когато е лице в лице със Скалата. Неминуемо и той ще получи повече внимание в процеса, просто сега не му е времето. А дори и да може, не мисля че би му било цел на Скалата да закопава който и да е, било Коди, било Роман, в даден момент може би и той самия ще намали скоростта. Но в момента имаше нужда от инерция за да се впише и го постигна.

• Upvote 3
natopor4en
44 minutes ago, Price said:

Да изнесе суфарин сукатеш промото.

Определено нямаше да остане безличен. 😂 😂 😂

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

batistaheel
16 minutes ago, Hachiko said:

Айде бе човек. Сравнение от преди 5-6 години, в момента си е много добре:

Има си своите моменти човека, но не е Скалата. То не е просто да говориш, а как говориш, какво казваш. Скалата, Ледения, Байкър Гробаря винаги са ми били адски интересни на микрифона. Ето за това говоря: 

Моите уважения, но Роман и на половина не може това.

Edited by batistaheel
  • Upvote 2

Вие сериозно ли сравнявате Романката с най-големите звезди и най-талантливите хора в историята на този бизнес? Много trailer park trash се е навъдил в този форум...

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

batistaheel
8 minutes ago, baikiro said:

Вие сериозно ли сравнявате Романката с най-големите звезди и най-талантливите хора в историята на този бизнес? Много trailer park trash се е навъдил в този форум...

А ти откъде знаеш, нали не гледаш кеч? :unsure:

Между другото, baikiro, Bayley беше повече от прекрасна. Само заради нея вземи да гледаш тия шоЛота. Благодаря! :) 

Edited by batistaheel
Just now, batistaheel said:

А ти откъде знаеш, нали не гледаш кеч? :unsure:

Между другото, baikiro, Bayley беше повече от прекрасна. Само заради нея вземи да гледш тия шоЛота. Благодаря! :) 

Кеч не гледам, гледам СКАЛАТА!

Тролежът за Бейли дори няма да го коментирам. Ако живеехме в нормални времена на такива като като нея щеше да им бъде забранено да си показват мутрите навън със закон. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

1 minute ago, baikiro said:

Ако живеехме в нормални времена на такива като като нея щеше да им бъде забранено да си показват мутрите навън със закон. 

Нямам проблем, стига да се показваше на едни по такива места :) :) .

• Haha 2
batistaheel
3 minutes ago, baikiro said:

Кеч не гледам, гледам СКАЛАТА!

Тролежът за Бейли дори няма да го коментирам. Ако живеехме в нормални времена на такива като като нея щеше да им бъде забранено да си показват мутрите навън със закон. 

Глупости! През Атитюд Ерата ще ше да точиш лиги по нея. :D Сега ме накара да се замечтая за Бейли натокана като курва с дълбоко деколте придружаваща някой като Голдбърг, примерно. Damn you, baikiro. :D 

• Upvote 2
  • Haha 1
StoneColdFaN
1 hour ago, neshev said:

Трябваше да излезе в ring gear и със сушените чушките около врата. :)

image.jpeg

На ГЛАВАТА да си излее една смес от кисело мляко и сирене, после във фурната на 200 градуса - готово, получаваш чушки бюрек върху канапе от самоанска глава на фурна.

Edited by StoneColdFaN
1 minute ago, StoneColdFaN said:

На ГЛАВАТА да си излее една смес от кисело мляко и сирене, после във фурната на 200 градуса - готово, получаваш чушки бюрек върху канапе от самоанска глава на фурна.

И яйца трябват

The-Resident-Ev!L

Дето се вика никой не е на нивото на The Rock....

Някой които се доближаваха малко Kurt Angle,Chris Jericho,Undertaker,Triple X, Edge.Stone Cold Steve Austin,Shawn Michaels. 

Тук изброих всички големи имена, които по някакъв начин, са ми оставили най добро впечетление, през годините на най хубавия кеч който никога няма да се върне... 😪

В случая единствено Kurt Angle,Chris Jericho както колегата, batistaheel  казва.

То не е просто да говориш, а как говориш, какво казваш.

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Thanks 1
Just a fan

Роман е изключително силен на микрофона, даже бих казал, че ми харесва повече от Скалата. Да, до някаква степен това, че преди беше много зле го подпомага, защото подобрението е впечатляващо, но дори абстрахирайки се от това, бих предпочел да слушам него. Ако искаш някой, който да те разсмее с промото си, човекът е Скалата, ако искаш сериозно промо, с което да вкараш драма и да задълбочиш дадена история просто Рейнс е много по-добър в момента.

pedia4ovek
2 hours ago, batistaheel said:

Честно казано вече не просто не ми пука за Крос, но и за Скарлет с големите цици. Да си кажем истината тя никога няма да бъде нещо повече от валетка на тоя загубеняк. За толкова години няма и един сингъл мач. В индитата бях гледал клипче с нея и бях много впечатлен, но нищо от това не видяхме в WWE. :( 

:wank:

Todor Atanasov

Сега се замислих колко ще е яко вместо да бутат Rollins в тая вражда Randy Orton да заеме страната на Cody Rhodes и са се изправят двамата срещу Скалата и Рейнс. Ортън е супер over като фейс в момента и една вражда с heel Rock която да кулминира в мач на Мания ще изкърти всичко и ще засенчи дори главната история. Но това са WWE и просто няма да го направят. 

Edited by Todor Atanasov
  • Upvote 3
Sashundera

Абе двуличници, преди 10 години говорихте как ТОРБА С ЛАЙНА ПЪНК бил най-добрия на микрофона и как Скалата не стувал, сега па Скалата бил най-великия някога??? Е последно? Само да си кажа че ако беше Пънк срещу "циганския барон" Скалата първия нямаше да има абсолютно никакъв шанс. Лесно е да си хиил и да кътваш промота.

11 hours ago, neshev said:

Да, Скалата не е такъв човек. 🥲

Тука не знам ама е на яко линий! Wooo!

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

Всичко до което Скалата се докосва се превръща в злато. Тоя сторилайн за main event на WM без него щеше да е пълен шит! 

17 hours ago, Price said:

Нищо не се очаква от него. Той е просто едно яко копеле(в Перник му викаме тъп борец). Дори и в The Shield беше безмълвната планина с мускули. В първите няколко седмици на стейбъла не му даваха микрофона! Толкова си можеше тогава, толкова си може и сега. Проблема в случая е, че до Скалата дори и физически не респектира. Тази история е яка за гледане, но ще закопае Роман. Той просто няма какво да спечели от нея!

edit: Скалата обаче обича положителните реакции от публиката. В ТикТок излязоха няколко клипа от и около ринга след края на Smack-а, в които излиза от heel-ския образ.

Edited by Monteso