Jump to content

WWE SmackDown - 16 февруари 2024

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Скалата си е циганин, вие какво искате? Циганин е бил и винаги ще си остане циганин. Но тук идеята беше да подчертаят повече от нормалното, че е циганин, защото вече е част от Блъдлайн и е heel циганин.

3 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Скалата си е циганин, вие какво искате? Циганин е бил и винаги ще си остане циганин. Но тук идеята беше да подчертаят повече от нормалното, че е циганин, защото вече е част от Блъдлайн и е heel циганин.

Сейули му е мангасарското име!

For those unaware, 'Seiuli' is The Rock's Samoan High Chief name given to him by the late King Malietoa Tanumafili II in 2004

• Upvote 3
9 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Мери си приказките, че @Vasko_London като пусне сигнала ще ни свалят за расизъм.

Just a fan
8 minutes ago, The Olimpic Hero said:

И ти ли искаш да видиш Коди да "завърши историята", ве? Каква история? Коди вече обурган и сега иска реванш? Представи си подобно нещо в спорта. Например, когато ЦСКА ИЗЧУКА Нефтохимик 5-1 преди няколко години, Нефтохимик какво направиха? Станаха, изтупаха се, и като мъже продължиха напред. Не риваха като путки.

Mariyan01
1 minute ago, Just a fan said:

И ти ли искаш да видиш Коди да "завърши историята", ве? Каква история? Коди вече обурган и сега иска реванш? Представи си подобно нещо в спорта. Например, когато ЦСКА ИЗЧУКА Нефтохимик 5-1 преди няколко години, Нефтохимик какво направиха? Станаха, изтупаха се, и като мъже продължиха напред. Не риваха като путки.

Продължиха напред към ФАЛИТА!

natopor4en

Приличен Смак. Финалният сегмент си беше класа.

Толкова много възможности, толкова много вероятности има покрай цялата история с включването на Скалата в Блудлайна. Ще е интересно идните месеци как ще завъртят схемите. Дано да не е нещо тривиално и посредствено. А да има нещо по-така, по-контроверсийка, по-еджи. 

Not to be an asshole but... ае тоя Скалата как може да е мултимилионер, може би вече милиардер, и в същото време да се цъкне с толкова ужасно грозни очила. Сериозно, приличат ми на очила на някоя бабичка реститутка, носеща ги през лятото да не й пече, докато бърза да хване автобуса за Женския пазар, защото там краставиците били с 2 стотинки по-евтини от на кварталният Лидл.

Edited by natopor4en
  • Haha 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

6 minutes ago, natopor4en said:

Not to be an asshole but... ае тоя Скалата как може да е мултимилионер, може би вече милиардер, и в същото време да се цъкне с толкова ужасно грозни очила. Сериозно, приличат ми на очила на някоя бабичка реститутка, носеща ги през лятото да не й пече, докато бърза да хване автобуса за Женския пазар, защото там краставиците били с 2 стотинки по-евтини от на кварталният Лидл.

Нещо не ти се получи. Гледай повече шолота за мода, има специални каналченца за тези неща :):):) .Цак- цак, пръъъ, цак, цак!.

HeaDMaKeR™
11 hours ago, The Pain said:

Абе Роман Рейнс освен, че си е оправил зъбите, има и някакви корекции по лицето май?

От доста време му се чудя и не е само заради брадата и зъбите :D

Roman_Reigns_Tribute_to_the_Troops_2016.jpg.f2ae9a5fbcb21b015c618ffaa410770a.jpg

wwe-roman-reigns-in-ring-poster-unframed-a3_ss4_p-14419840u-1fa47zlhkcy9vmj9qyplv-3c8c6d42f9144420afb9b42227fa385f.thumb.jpg.526dba690b132bb50fe21ebfd914d775.jpg

i-dont-know-why-i-never-asked-this-but-what-happened-to-v0-0og1makh54ka1(1).thumb.jpg.222a72f86ec19a6a36c54d9192d079da.jpg

Според мен това не е истинския Роман Рейнс, най-вероятно са го заменили репитилите от холивуд и този е масонски Роман Рейнс копие на извънземните за да промива мозъци и за това е лош, а стария добър Роман Рейнс с кривите зъби го няма вече, може и да е отвлечен.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

THE ENEMY
2 hours ago, Hachiko said:

Скалата прилича на богат циганин преди да отиде да си купи булка от циганорският пазар!

Цитираш сержанта, това даже мисля че е печелило некви форумни награди като изказване.:D

Все още съм на мнение, че Тифани и Брон трябваше да дебютират след Мания, когато можеше да им се обърне повече внимание и да изпъкнат като нещо свежо. А сега какво? Хънтър сигурно го тресе, че 2 седмици не сме гледали дебюти и завръщания по шоутата и разкарва Джейд Каргил и Брон като панаирджийски мечки, уж да се създаде някакъв съспенс кой къде щял да подпише, все едно тоя бранд сплит някой го спазва стриктно и без това, камо ли в Мания сезона.:D И в момента и Тифани и Брон изглеждат тотално обречени да са в някакъв лоукард, поне докато не мине Мания.

Ок, Тифи си спечели мача срещу Зелина и се класира за ЕС. Но на всички е ясно, че в този мач най-вероятно Стратън ще бъде една от първите елиминирани, ако не и първата. Другата ми любимка Лив също не я чака нищо добро в този мач бтв.:D Иначе приличен мач направиха с Вега, макар да го имаше това, което забелязвам при повечето таланти дебютиращи от NXT, а именно че изглежда леко притеснена и несигурна в мачовете. Нормално, когато от публика хиляда човека скачаш на 10 000, или не знам колко събират там тези зали, но са си доста по-големи от мазето в Орландо.:D Тифани иначе е много яко пиче от Шарлът, атлетична е, прилична е на микрофона и ако наблегнат повече на образът и, със сигурност мога да си представя това да бъде много голяма звезда в бъдеще. Вега също може би заслужава да и се даде по-голям шанс, мацката е кадърна и винаги съм смятал, че я пренебрегват само заради филмите на компанията с мъжа и, а и може би защото е такова миньонче, че в някои мачове почти изглежда като джудже.

Тестаментите продължават да не изглеждат особено убедително. Техния мениджър продължава да е и най-мълчаливия член на този небивал стейбъл, което е култово.:D Иначе вече съм казвал, този стейбъл се крепи в най-голяма степен на ЦИЦИТЕ НА СКАРЛЕТ, това е нещото към което като фен имам най-голям интерес.:wank: Не знам дали логото им е патерици, понеже са някакви пациенти, или просто показват че АКАМ И РЕЗАР са хора с умствен хандикап и да не им се сърдим. При всички случаи, дори в тоя скуаш, двамата стояха леко нелепо. Смешни са с тези дебели бузи като почнат да правят ядосани физиономии и да гълтат шкембаците докато се пъчат.:(

Крос бтв изглежда като бадас, но моля ви, не му давайте да говори.🙏

Найоми е грозна, некадърна пача. Връщайте я в Импакт!

Официалния екранен дебют на новата хийл персона на Скалата беше сила.:D То няма как да е иначе. Именно заради това, когато много хора бързаха да се отричат от Скалата и да заявяват, че вече не са му фенове, съм им се чудил. Може да съм Коди крайбейби, може да съм тотален марк, но въпреки това се имам за сериозен мъж, а сериозен мъж никога няма да каже, че Скалата не става. Всъщност готиното в цялата ситуация е, че въпреки че бат Дуейн Джонсън не следи WWE и си няма хабер за продукта, въпреки че беше взел грешното решение, когато получи фийдбек с реакция на феновете, пичът взе адекватното решение и подкара влака точно в посоката в която те искаха, а когато Скалата е машинист (може би само уаскоп може да се мери с него), то забавлението е гарантирано.:wank: И така, Коди ще си получи момента, феновете ще видим #завършванетонаисторията, а в същото време получихме и хийл Скалата, който видимо се забавлява искрено в този си образ и това допринася да гледаме такива култови промота, в които друго освен да се сцепиш от смях и да се забавляваш, няма какво да стане.:D Респект за бачи Дъ Рок, одъртял е видимо като визия, но все още е много остър и предоставя най-добрите промота в шоубизнеса, ненадмината харизма. Жалко е за леко за Роман, че изглежда като лакей в подобен сегмент, но може би бачи Пол Хейман ще измисли начин да изравни везните в даден етап. Със сигурност Рейнс ще трябва да получи много силна презентация с наближаването на Мания.

THE ENEMY

Заеби дабълпостинга, ама забравих да пиша за БЕЙЛИ, сега като видях нотификацията от батистахийл се сетих. Наречете ме луд, ама май тийзват лесбо сторилайн с Дакота.:D Кай доколкото помня, ирл имаше подобни изпълнения и нямам идея колко еджи рискове са готови да поемат креативно в новия режим, но поне според мен би било готин туист, решението на Дакота да предаде джамаджаните и да застане на страната на Бейли, да се окаже продиктувано от романтични подбуди. Нищо, че сърцето на батистахийл ще бъде разбито.:(

Наистина не му отива на Скалата тоя елек в момента, с тая гола глава и одъртяло лице, ама евала, че се завърна с пълна пара като задник :)

Междудругото, възможно ли е Скалата да се появява по-редовно по шоутата? Не му следя кариерата в Холивуд, ама слушам доста хранилка по него.А може би иска само да се покаже като гениален злодей и от там вече да му предложат друг тип роли във филми? Ще е яко след време Скаличката да се появява така на по 2-3 шоута в месеца, и без това е шефче и одъртява вече...Рано или късно всеки вижда, че WWE е топ мястото и се прибира вкъщи :D

9MLnN5Y.gif

4 minutes ago, THE ENEMY said:

тийзват лесбо сторилайн

Откакто го няма алфа мъжът, Винс, само лезбийки се навъдиха. Шейна Блейзър, Соня Девил, Инди Хартуел. Хънтър е хитър. Ако наеме всички жени гейтаци, след години няма как да го обвинят, че им е срал отгоре. 🤙

18 minutes ago, The Pain said:

Ще е яко след време Скаличката да се появява така на по 2-3 шоута в месеца, и без това е шефче и одъртява вече...Рано или късно всеки вижда, че WWE е топ мястото и се прибира вкъщи :D

Не звучи крайно невъзможно това. В момента WWE е в страхотно състояние и откъм популярност, и откъм продукт. Тотално изчистено от простотии, лоши креативни решения и дебилни сегменти/образи. Мога да си представя вариант, в който за поне няколко месеца Скалата да е регулярен персонаж на екран. 

Todor Atanasov

Скалата малко или много остаря. След някоя и друга година няма да го канят за топ ролите з Холивуд щото годинките са си годинки. И Сталоун и Шварценегер не бяха вечни и той няма да е. Но в кеча винаги ще си е едно от най-големите имена ever и може да го играе шеф на екран както Vince и Triple H. Но това след години евентуално, сега ако има свободното време спокойно може да прави по някой друг мач на големите турнири. 
Донесе страхотен attitude vibe с този heel turn и да всички видяха, колко е добър на микрофона Roman. Просто разликата им е от Африка до Холивуд. Оставаше само да излезне Cody и да почне да фъфли и да се обяснява. 
Въпреки че много ме радва с тоя образ някак си не съм доволен от цялата ситуация. Можехме да гледаме Rock vs. Reigns на тази Мания, кой квото да ми говори няма по-голям мач от него в момента. Сега му беше времето. Но WWE толкова осраха нещата, че обърнаха феновете срещу тоя dream match. 
Аз все още държа на версията че Роман ще запази на Мания и по-нататък ще се бият със Скалата за титлата. Просто ако Роман загуби титлата ще се изгуби хайпа за сблъсъка. И за мен не е късно да опитат да обърнат Roman face докато все още е шампион.

natopor4en

Ае, ако Скалата коства титлата на Роман на Мания, то ддз туй няма ли да изкара Колди като някакво пути ? :(

В смисъл, че ето сам пак не може да си завърши историята. И ако не е някоя чужда грешка, няма как да бий Роман. До колко ще му е лигитимна победата, ако спечели с чужда намеса. :(

Хачо, първо на Топора винаги му се получава. И второ, нека да има. То Той си изказва мнението. Гледам кеча и коментирам. Нали заради туй е тая тема. :) 

• Upvote 2
  • Haha 1

Е че румен не спечели ли след външна намеса на км39? Колко легитимно му е царуването в тоя случай, топорич?

• Upvote 2
The-Resident-Ev!L

Скалата да взима и двете титли и да се свършва.

Скалата за пореден път, че няма втори по добър от него на Mic.

natopor4en

Раки, така си е. Както и не само на КМ39, а и на други пемпървюлта. Ама то туй е щот Роман е хийл. Демек е злодей. И в Кеч света е нормално хийловете да печелят по нечестен начин.  Тъй са прави хийт, да може публиката да буува хийла още повече, а той да е още по-голям злодей. Така е в света на Кеча.Туй едно на ръка.

Второ, нерде Роман нерде Колди. Роман си е леджит от всякъде.  С или без намеси, човека си ГО има.

JohnnyWrestling

От тук нататък ще наблюдаваме как на всеки един сегмент на Bloodline Roman ще бъде засенчван на микрофона от Скалата и ще му падне главата от масата. Целият Bloodline ще се гради върху Скалата, което за зрителя ще е интересно, но доста зле за образите на останалите членове.

Edited by JohnnyWrestling
  • Upvote 2
The Big Red Machine

След тоя сегмент ясно си пролича кой всъщност е истинската глава на масите. Роман Рейнс само държи титлата, а Скалата изглеждаше като баш вожда на племето. И това говорим за Рейнс че е обезличен. Какви ли гаври ще има пък по Коди по нататък. Скалата явно си е от друго измерение, и докато навремето кечисти като Остин, Хиксовете и Тейкър стояха конкурентно срещу него дори при вербални насирания, то сегашните джабронита са правени смешни почти всеки път.

Интересно ми е, какво се очаква от Роман, че да не изглежда безличен до Скалата :lol: Може би и той трябваше да се облече с жълто елече и да сложи едни очилца?

Какво трябваше да направи точно в този сегмент, където Роки е представен като нов член на Bloodline и беше основната съставна част в събитието.