Jump to content

WWE SmackDown - 16 февруари 2024

Recommended Posts

Screenshot2024-02-16at13-24-40JoeAnoaiakaRomanReigns(@romanreigns)Instagramphotosandvideos.png.6dc734f89497ec33305f37540dd87768.png

Undisputed WWE Universal Champion Roman Reigns & The Rock comes to SmackDown!

Untitled.png.9a547f976262f4d60325f2526dc35e9d.png

image.thumb.jpeg.b2edc4578f579dd33ac19bb0857e83c7.jpeg

Еlimination Chamber qualifying match

Naomi vs. Alba Fyre

image.thumb.jpeg.338d587bc9b4a09b9f8133bd5b5b0009.jpeg

Zelina Vega vs. Tiffany Stratton

image.thumb.jpeg.7e747590ea8a396f27624f2f11f513d8.jpeg

United States Champion Logan Paul vs. The Miz

image.thumb.jpeg.159f0cf2c8f61ce8c89bffb9edf36229.jpeg

Kevin Owens vs. "Dirty" Dominik Mysterio

• Upvote 3
25 minutes ago, Devil said:

image.thumb.jpeg.b2edc4578f579dd33ac19bb0857e83c7.jpeg

Naomi vs. Alba Fyre

Какво става тука? Къде са истинските жени като Бейли!

Edited by Hachiko
  • Upvote 2
  • Thanks 1
JohnnyWrestling

Мисля си, дали това не е стратегия да изкарат Роман жертва от цялата ситуация и това да стане повод да задържи титлата след КМ, без феновете да са недоволни?

Роман няма какво да губи, а в момента само печели. Както и да му направят (когато дойде времето), фейс търна ще е епично.

По-скоро, Скалата ще коства мача на Roman Reigns срещу Cody, след което Roman ще го пребие и ще се превърне в ултимативния heel, а пък Скалата ще си обърне facе отново и ще си направят програмата по план.

2 minutes ago, neshev said:

По-скоро, Скалата ще коства мача на Roman Reigns срещу Cody, след което Roman ще го пребие и ще се превърне в ултимативния heel, а пък Скалата ще си обърне facе отново и ще си направят програмата по план.

Не гледам кеч, ама каква ще е тази програма без титлата? :(

Звезда като Скалата трябва да се бори за титлата!!! 

• Facepalm 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

ЧОТУДЕ

:wank:

Жалко, че сигурно ще видим пак хленчещата изрусена мома, която ми писна да ни я тикат в очите на всяко шоу. 😪 Иначе сериозно на Raw подтичването на Роудс към ринга ми беше смехотворно, а как разхвърля Дрю - супер нелепо. Не искам да си представям как ще изглежда крайно неексплозивната му офанзива срещу някой като Роки. Все пак ще се опитам да си марквам, защото всяка секунда на Скалата в WWE е от изключителна ценност.

Edited by ЧОТУДЕ

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

13 minutes ago, baikiro said:

Не гледам кеч, ама каква ще е тази програма без титлата? :(

Кечът е фалшив и титлите са само за украса, приятел. :)

Edited by neshev
  • Haha 2
  • Wank 1
1 minute ago, neshev said:

Кечът е фалшив и титлите са само за украса, приятел. :)

Напълно вярно! Скалата е много повече от някаква си титла във фалшив спорт! 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

batistaheel
20 minutes ago, baikiro said:

Аз мислех, че ще се борят за любовта на Bayley! Няма по-голяма награда от нея в кеча и в живота, приятел. :) 

Just now, batistaheel said:

Аз мислех, че ще се борят за любовта на Bayley! Няма по-голяма награда от нея в кеча и в живота, приятел. :) 

Скалата вече има опит с травестити. :wank:

image.jpeg

batistaheel

Абе верно тая прилича на мъж. 

64721146_2085461384899002_93757904275059

Ама Бейли си е сто пъти по-хубава. :) 

Шоуто за следващата седмица ще бъде записано днес, след този епизод, заради пътуването до Австралия другата седмица за Elimination Chamber.

Абе Роман Рейнс освен, че си е оправил зъбите, има и някакви корекции по лицето май?

От доста време му се чудя и не е само заради брадата и зъбите :D

Roman_Reigns_Tribute_to_the_Troops_2016.jpg.f2ae9a5fbcb21b015c618ffaa410770a.jpg

wwe-roman-reigns-in-ring-poster-unframed-a3_ss4_p-14419840u-1fa47zlhkcy9vmj9qyplv-3c8c6d42f9144420afb9b42227fa385f.thumb.jpg.526dba690b132bb50fe21ebfd914d775.jpg

i-dont-know-why-i-never-asked-this-but-what-happened-to-v0-0og1makh54ka1(1).thumb.jpg.222a72f86ec19a6a36c54d9192d079da.jpg

Edited by The Pain

9MLnN5Y.gif

StoneColdFaN

Скалата като хийл е ненадминат, Рейнс може само да му гледа номера на фланелката.

Edited by StoneColdFaN

Супер е, че най-накрая видяхме и тази версия на Скалата, която е доста по-готина и контроверсиална. Личеше си, че са превишили времето, защото накрая направо галопираше през промото, а видимо беше готов за #20минутнопромо. Roman Reigns изглеждаше сякаш държи титлата на Скалата, но това по дизайн. Roman си сваля гарда и Скалата му коства мача на WM. Даже тук, докато Скалата обясняваше как ще направи всичко възможно Cody да загуби, сочеше към Roman Reigns, тъй че ще експлоатират и този сюжет. Хареса ми, че градяха появата на Скалата през цялото шоу и ще ударят голям рейтинг.

Конфронтанцията между Drew и LA Knight беше култова, особено знаейки историята им и това, че и двамата започнаха в TNA като част от The Rising. Особено като Drew нарече LA Knight "old timer". Така вдигаш престижа на фалшивите титли, като всички останали в roster-а искат да са шампиони и това е общото между всички образи.

Квалификационните мачове за EC не бяха лоши. Logan Paul успя да продаде идеята за мач между него и Rollins. Чистата победа над The Miz беше леко изненадваща. KO срещу Dominik ясно, пак си правиха номерата с R-Truth. Женските бяха с една идея по-слаби. Tiffany леко беше засенчена от латино драмата, но добра възможност за нея да бъде в един от най-физическите мачове в WWE, с едни от най-опитните кечистки в компанията. Кофти за Shotzi, която си прееба коляното в NXT. Naomi продължава да ми е по-скоро посредствена. Имаше добри отзиви от престоя и в TNA, но в този мач не блесна и грам.

Bron Breakker беше тотално засенчен това шоу. Не ми харесва и грам как го представят до момента. Но да го дебютираш точно в разгара на WM сезона, където се случват доста по-готини неща, е добър начин да се загуби в микса. В NXT имат доста стабилен отбор с Baron Corbin, ако бомбира в главния roster, винаги могат да извадят Corbin да му помага. Нa Jade също леко и серат на аурата. Трябва да я държат далеч от някакви backstage segment-и с още 5-6 жени.

Авторите на Болката винаги са ми били симпатични, но реакциите бяха нулеви. Поредният проект, свързан с Karrion Kross, който върви към провал, но се надявам, че ще обърнат тенденцията.

Доста добро шоу тази седмица, премина бързо и ми се стори даже кратко. 

Edited by neshev
  • Upvote 1

Току-що събраха Роман и Скалата заедно, и вече навсякъде гърмят теории кой кого ще прецака :D Този образ на Скалата е толкова силен и има безценни моменти, които да предостави, че не вярвам да бъде на екран само за два месеца до КМ, където отново да обърне фейс. Естествено, има го варианта Скалата и цялата кръвна линия да обърнат срещу Роман, но по този начин ще отнемат изцяло момента от Коди и цялото завършване на историята ще остане като второстепенно събитие. Не мисля, че целта и идеята са такива и Роудс не трябва да бъде засенчван.

Иначе страхотно сегментче. Аз не съм против Роман да отстъпва леко встрани и да отдава цялото внимание на братчеда си. Все пак той е в центъра на събитята около 4 години и всяко освежаване е добре дошло. Тук идва и леко кофти момента (в моите очи) в този образ на Скалата - толкова погребва феновете на фейса в историята и самия Коди, чак ги кара да изглежда легитимно смешни и нелепи.

Няма как да не вметна, че въпреки всички положителни качества, които Коди има, той определно няма badass визията, която би накарала един човек да не изглежда нелепо по време на наредбите на Скалата. Като цяло и в момента има лек дефицит на кечисти с подобна аура - Брон Брейкър е такъв, Роман е такъв, Дрю е такъв. И може би с това се изчерпват. Просто го няма излъчването на Остин или ХХХ, които дори и нареждани по този брутален начин, пак ще изглеждат внушително и на мястото си. 

Кофти епизод откъм екшън на ринга - мудни и скучни ми се видяха мачовете. Положително е, че Логан започна да се появява по-често и започва да се бие по седмичните шоута. Интересно ми е и в каква посока ще поемат с Брон, дали Корбин ще се появи с него или ще го кара соло. И сякаш Jade отива в Raw, което отваря вратата за мач с Rhea по-късно през годината. С две ръце съм за. 

Just a fan

Никога няма да простя на путката Пол Лавек, че ни отне най-великия мейн ивент на Кечмания. Двете най-големи суперзвезди в историята на Спортната забава можеха да се изправят един срещу друг, вместо това ще гледаме Азис Jr.....Еби си майката Пол, затова Мачо Мен еба жена ти.

Скалата прилича на богат циганин преди да отиде да си купи булка от циганорският пазар!

18 minutes ago, Just a fan said:

Никога няма да простя на путката Пол Лавек, че ни отне най-великия мейн ивент на Кечмания. Двете най-големи суперзвезди в историята на Спортната забава можеха да се изправят един срещу друг, вместо това ще гледаме Азис Jr.....Еби си майката Пол, затова Мачо Мен еба жена ти.

Никога не е късно Роудс да се контузи :) 

20 minutes ago, Hachiko said:

Скалата прилича на богат циганин преди да отиде да си купи булка от циганорският пазар!

Поредната кражба от страна на WWE. :happy:

ricky-starks-3.webp

Just a fan
11 minutes ago, MJ23 said:

Никога не е късно Роудс да се контузи :) 

Не, недей, че и догодина ще трябва да "завършваме историята". По-добре Роки да преебе Роман и на другия ден оная путка с куфърчето да си завре хуя в путката на Азо. Хем историята ще е завършена и Коди може да се върне към мидкарда, хем няма да го гледаме като шампион.