Jump to content

WWE RAW - 12 февруари 2024

Recommended Posts

image.thumb.jpeg.8a701f28128f1fac4f6c1e881a8eb888.jpeg

The New Day & Jey Uso vs. Imperium

image.thumb.jpeg.a944752710a260192d76004b75fc8a8d.jpeg

R-Truth vs. JD McDonagh

image.thumb.jpeg.a97c7a673cced4617805441c73abd7db.jpeg

Elimination Chamber qualifying match

Liv Morgan vs. Zoey Stark

image.thumb.jpeg.ac3348c901ff1b3fe70eeb71eb54a331.jpeg

Bobby Lashley vs. Bronson Reed

image.thumb.jpeg.9ab89027d9b1ecbe48931ecf79dd3869.jpeg

LA Knight vs. Ivar

• Upvote 4
2 minutes ago, Hachiko said:

Очертава се постен RAW, с предвидими победители.

Кои са тия победители, да пусна права колонка?

7 minutes ago, neshev said:

Кои са тия победители, да пусна права колонка?

Ми ае ше пробвам. Така го виждам:

LA Knight

Bronson Reed

Liv Morgan

R-Truth

Imperium

:D  Акаунта ли да залагам?

Edited by Hachiko
  • Haha 2
JohnnyWrestling

Тези квалификационни мачове са измислени от антихриста на кеча.

1 minute ago, JohnnyWrestling said:

Тези квалификационни мачове са измислени от антихриста на кеча.

Vince Russo? :wank:

• Wank 3
Sashundera
13 hours ago, Hachiko said:

LA Knight

Bronson Reed

Liv Morgan

R-Truth

Imperium

Ако не ги хванеш, ше викна ГЛАВАТА НА МАСАТА на родата да ти набие един шамар!!

cody-rhodes-on-wrestlemania-40-main-even

HeaDMaKeR™
20 hours ago, Hachiko said:

LA Knight

Bronson Reed

Liv Morgan

R-Truth

Imperium

2 от 5 маняк

• Haha 2
  • Wank 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

The Olimpic Hero

Скалата и Роман печелят първа вечер срещу Коди и Сет Ролинс.

Втората вечер Коди и Сет вдигат световните титли. Изи букинг!

Ако искате да изкарате някой лев от WrestleMania, знаете на кого да се доверите за прогнози! Няма какво да стане този път. Предната година лошият букинг на изкуфелия дъртак в мейн ивента ме прецака, но тази няма какво да стане!

HEIDENREICH
6 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Скалата и Роман печелят първа вечер срещу Коди и Сет Ролинс.

Втората вечер Коди и Сет вдигат световните титли. Изи букинг!

Ако искате да изкарате някой лев от WrestleMania, знаете на кого да се доверите за прогнози! Няма какво да стане този път. Предната година лошият букинг на изкуфелия дъртак в мейн ивента ме прецака, но тази няма какво да стане!

# хляб в ръцете 

Майтапа настрана, последно гледах кеч по GTV. Тогава дори не знаех кои са кечистите, нито следях сторита и тн, но поне го гледах от време на време. От тогава изобщо не съм се интересувал. Сега обаче с тва стори с Коди, Румен и скалата почвам да следя както никога преди. Или дъртия изкуфеляк скатаджия е бил пълен ташак в сторилайновете и управлението на WWE или тия от ендевър са ебахти магьосниците, или и двете, или се напъват много сериозно, за да замажат положението(с лайна) около винс и публиката да обръща внимание на случващото се пред очите им в WWE, от колкото със доскорощния собственик и главно действащо лице зад кулисите.

The Olimpic Hero
8 minutes ago, HEIDENREICH said:

# хляб в ръцете 

Ако трябва да сме напълно точни, реално на предната WrestleMania познах абсолютно всички мачове без мейн ивента. Тоест бях 9/10. И още по-сериозно, за Сет Ролинс специално не съм сигурен дали ще запази, нека да излязат първо коефициентите и тогава ще дам #хляба в ръцете!

@The Olimpic HeroПриемаме, че е така. Ако някой от кечистите се контузи кво правим? Да не говорим, че Ролинс е все още с контузия.

А ако Сет търне хийл и преебе Коуди на КМ? Ще е велико преживяване по форумите и в интернет после.

The Olimpic Hero
2 hours ago, Hachiko said:

@The Olimpic HeroПриемаме, че е така. Ако някой от кечистите се контузи кво правим? Да не говорим, че Ролинс е все още с контузия.

Първо се гледат коефициентите, след това се залага 1 ден буквално преди турнира. Ако някой се контузи ти връщат парите от залога, защото събитието се води отменено за залози.

• Upvote 3

По-скоро виждам таг мач в Австралия като атракция. Първата вечер на Кечмания, така без залог, някак постно ще стои. Пък и Сет трябва да си води враждата с победителя от Адската клетка за Кечмания, едва ли ще е в 2 вражди.

Иначе Сет разцепи тук. Няма по-добър от него когато е във вражда с Рейнс. Надъхан съм да захвърли обувките с токчета и да сложи камуфлажа. Ако двамата с Cody излезнат през публиката в Австралия ще е епично.

• Upvote 2
4 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Първо се гледат коефициентите, след това се залага 1 ден буквално преди турнира. Ако някой се контузи ти връщат парите от залога, защото събитието се води отменено за залози.

Въпроса ми не беше насочен за залозите... Ако какво правим с буукинга?

3 hours ago, The Olimpic Hero said:

Ако трябва да сме напълно точни, реално на предната WrestleMania познах абсолютно всички мачове без мейн ивента. Тоест бях 9/10. И още по-сериозно, за Сет Ролинс специално не съм сигурен дали ще запази, нека да излязат първо коефициентите и тогава ще дам #хляба в ръцете!

Трябвало е да го играеш на система щом един те е издънил.

Няма да рискуват да направят 2в2 мач първата вечер на Кечмания, прекалено много са рисковете, Роман по принцип може да изнесе и 3 мача в една вечер, но за другите не знам.

Този мач двама срещу двама, не ми харесва. Това означава че няма да има мач за Световната титла на Сет, а много искам да видя как Дрю става световен шампион пред истинска публика. Ясно е че на тази Кечмания, Роман Рейнс ще загуби титлата.

Edited by Ed2097
  • Upvote 3
8 minutes ago, Ed2097 said:

Този мач двама срещу двама, не ми харесва. Това означава че няма да има мач за Световната титла на Сет, а много искам да видя как Дрю става световен шампион пред истинска публика. Ясно е че на тази Кечмания, Роман Рейнс ще загуби титлата.

Има EC!