Jump to content

AEW Collision - 10 февруари 2024

neshev

Recommended Posts

Rainmaker

Докато чакам New Beginning, реших да хвърля и един поглед на Collision-а тази седмица. Този път може би нямаше мач с PPV качество, но шоуто отново беше стабилно, като поне два мача бяха на доста прилично ниво. Първо, харесва ми, че продължава да има стабилно lucha libre присъствие в шоутата, макар и да не знам как точно ще продължи тази история с BCB. CMLL представителите не изпъкнаха толкова много в отборния мач колкото на Dynamite, но събитията след мача бяха по-интригуващи, като FTR срещу Castagnoli и Moxley (или Danielson) звучи много добре. Bryan Danielson срещу Eddie Kingston на PPV ще разцепи. Adam и Garcia със солидна интеракция, мачът на Dynamite също ще бъде интересен. Brody King - Briscoe беше силно, яко се положиха. Естествено, главното нещо, което исках да видя, беше main event-ът. Според мен мачът се получи много добре, с много забавна динамика - Ishii беше представен като много по-здравия кечист от двамата, тотално доминираше в размените и на моменти дори не sell-ваше офанзивата на Cassidy. Той пък влезе доста добре в underdog ролята, продължаваше все пак да се изправя и в крайна сметка отмъкна победата със small package. Разбира се, и за момент не повярвах, че Ishii има какъвто и да е шанс за успех, но все пак се забавлявах по време на мача. Като цяло добро шоу.

• Upvote 2