Jump to content

Hell's Kitchen България (Сезон 6)

neshev

Recommended Posts

Monteso
54 minutes ago, StoneColdFaN said:

И кой ще сложат на негово място? Лео Бианки? Дето като характер е мек като току-що изпразнен хуй. Само ще им вика "ПАААСТА, ПААААСТА, ЧАКАМ ПАААСТА! ГОСТИ ГЛАААДНИ!!!"

IMG_9253.jpeg

• LMFAO 1

StoneColdFaN
1 hour ago, Monteso said:

IMG_9253.jpeg

Тоя май ме чу. 

Иначе, по-добре да турят СИЛВЕНА "ХЕЛОУ" РОУ, тая кобра е по-зла и от оня, идеално ще пасва. Само да не ми докарат Залян Токев там, че ще ме принудят да му пожелая 5-годишна присъда за трето каране пиян.

• Haha 1
Chicky Ricky

На Галин брат му, Станислав, ще води предаването.

natopor4en

Ае туй е работна стрелба.

Скриптирано е. 

как може да им се връзвате на тая жалка театрална постановка с елементи на читалищно театро. Едно време на Хачо Бояджиев телевизионните халтури бяха по-достоверни от тоя епизод :D

Ама то един патос, то едни тъжни физиономии, едно преиграване... мани мани

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Много слаб филм. Да бяха сложили поне за седмица някой друг шеф и после да се върне Ангелов, с още по - бесен хийл гимик. Слаб филм.

• Upvote 2
StoneColdFaN

Нико, развали ми кефа, кавал. Тъкмо се готвих за новата глава от ТУРСКИЯ СЕРИАЛ със СИЛВЕНА "ХЕЛОУ" РОУ, ти осра излъсканото.

Monteso
9 minutes ago, MJ23 said:

Много слаб филм. Да бяха сложили поне за седмица някой друг шеф и после да се върне Ангелов, с още по - бесен хийл гимик. Слаб филм.

Да ги беше изгаврил поне по някакъв начин.. 

Тръгва си от вечерната резервация драматично. Забравя, че има номинирани. Забравя, че има и участник за гонене. На другата сутрин се завръща със същите мръсни и потни дрехи сякаш от запой в някоя квартална кръчма. Заявява, че не му се готви, но за техни преосвещенства участниците ще се прежали да си довърши сезона, очевидно защото го заслужават и “те са важните”. Те разбира се му се отблагодариха с шест слайса еленско нарязани за кратките пет минути, след което Михаела дори забрави да сложи месото в сандвича си. Дъноооо :suicide:

yaripim

@HEIDENREICH, видя ли, ВИСИЛЯКА го върнаха за малко на екран, щото е бодър ,жизнен и позитивин!:2funny:

Симона очаквано сбра багажа,сега очаквам мангала да се озлоби мощно 

И разбира се,време е за куртките др.седмица 

3kuoda.gif

HEIDENREICH
2 hours ago, yaripim said:

@HEIDENREICH, видя ли, ВИСИЛЯКА го върнаха за малко на екран, щото е бодър ,жизнен и позитивин!:2funny:

Симона очаквано сбра багажа,сега очаквам мангала да се озлоби мощно 

И разбира се,време е за куртките др.седмица 

Братле с мойто гледане със скип веднъж седмично даже не се сещам за кой говориш/

Иначе гледах завръщането на Зоофила и готвенето с еленски бут, гостуванията винаги ги скипвам, до резервацията не стигнах, че трябваше да излизам за работа. 

Не можах да се насладя даже на моя любимец Наско с нежното дупенце. 

Симона винаги ми е била по-скоро тегава отколкото забавна, но се надявам романо дюняс гаджето и да се отдаде на злобни мангалски тъпанарки и да скъса сухожилие на коляното докато прикляка . 

yaripim
9 hours ago, HEIDENREICH said:

Братле с мойто гледане със скип веднъж седмично даже не се сещам за кой говориш/

image.thumb.jpeg.36a817bd3d29865cf2a6a7b96883f5df.jpeg
Ей го де,можеш ли да го забравиш :D 

• Haha 1

3kuoda.gif

Те самите участници са потрес. Жените са някакви шизо истерички, Чоткин има някаква налудничивост в погледа, а и не само, за манго любовника даже няма да коментирам. Извън Сарамандов, не бих им дал и 100 лв., камо ли 100 бона.

Дано предаването сподели съдбата на Фермата и след този сезон излезе в почивка.

• Haha 2
neshev

Всяка харизматична дупка ли има подкаст вече? :lol:

• Sad 1

Не. Даже май беше не  с единично ремарке, а с двойно. 

• Upvote 1
Ponetron

То от това шоу излезнаха повече двойки отколкото от ергена.

Yorikkk

Полина я мернах в една Била в Пловдив... беше се облякла с куртката от шоуто ^^

слабичка, стройна, добро дупе, перверзна физиономия... топ пиче е на живо ;)

бях със жената обаче, не можах да я огледам добре :/

[b]yeah... whatever[/b]

yaripim

Бони е гнусна мангалка. Гатьо може да е разновидност на Джинко от ЯмбУл и да ме нерви с типичните клишета за мъжкар и мъжество,ама поне готви там някви бъркочи и му се получават нещата. Излишно много драма има в тоя сезон, Паламандре отпадна заслужено,чакаме финала др. седмица и кур-капаните от сушефовете на резервацията.

3kuoda.gif

Monteso

Тази вечер правя бенефис с HK..

@HEIDENREICH, за да ме запомниш с добро. Недей да гледаш този епизод. Спести си тая шизофренична помия :suicide:

• Like 1

StoneColdFaN
Posted (edited)

Т'ва надмина и любовния Биг Брадър, в който Петканов и Богданска се ожениха, честно. До няколко месеца залагам, че малката ще стане Дебора №2. И тоя път няма да става дума за 400, а за 800 шева.

Ваксината срещу КОВИД може да ти отърве кожата. Ама още няма създадена ваксина срещу простотия. А тая вечер се нагледахме на ВЪРХОВНА такава. Еби му майката.

Edited by StoneColdFaN
Ponetron

Предаването за готвене за 1 сезон ожени три пъти повече двойки отколкото предаването за сгодяване за 3 сезона. Това дори звучи нелепо.

• Haha 1