Jump to content

Hell's Kitchen България (Сезон 6)

neshev

Recommended Posts

lunatic fringe

Добре де аз не мога да разбера как тия във ВИП-А си могат да канят Молец,ония травестити и циркови трупи за които никой не е и чувал в БГ  ама пък и веднъж да не поканят някой като МБТ,Мърда,Емил Трф или друг  популярен трап изпълнител?Защо тия си серат така на рейтинга? Ако ги поканят тези ще е яко, а и те са си едни образи.Ще намажат продукцията...

Edited by lunatic fringe

Може би защото, колкото и да не ги харесвам молец за един коцерт събират, колкото тези за 15-20 участия? Вече за концерти там е немислимо да говорим. Да викнат МБТ? Онзи с окапалите от дрога зъби Памеца ли да викнат?

• Upvote 3
lunatic fringe
37 minutes ago, MJ23 said:

Може би защото, колкото и да не ги харесвам молец за един коцерт събират, колкото тези за 15-20 участия? Вече за концерти там е немислимо да говорим. Да викнат МБТ? Онзи с окапалите от дрога зъби Памеца ли да викнат?

Ти някога ходил ли си на участие на МБТ или Мърда в дискотека или клуб да видиш колко хора има?До входовете е пълно почти винаги и пред тях чакат хора... И щом викнаха ония травестити и се изложиха пред цяла България с тея дранг кралици или каквото и да са за които хората сефте чуват защо тогава да не викнат и момчетата от МБТ?Какъв ти е проблема с тях?Бачкат, създават, правят нещо което е вървежно в момента,помни се,кадърни са, какво да не би ,,кралиците" да ги бива повече от тях или да са по известни случайно?

Edited by lunatic fringe

Ако отида на подобни утайки, значи края е дошъл. Подобни паразити в един нормален строй в най - добрия случай ще чукат камъни. И не ти говоря за някакви дупотопни клубове, а зали - скоро молец имат концерт в НДК, без проблем ще напълнят и Арена София.

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 1
lunatic fringe
40 minutes ago, MJ23 said:

Ако отида на подобни утайки, значи края е дошъл. Подобни паразити в един нормален строй в най - добрия случай ще чукат камъни. И не ти говоря за някакви дупотопни клубове, а зали - скоро молец имат концерт в НДК, без проблем ще напълнят и Арена София.

Утайки а? А ти случайно да не си повече от тях в живота? Какво си постигнал повече от тях може ли да ни кажеш? Клуб 33 и Мегами според тебе ,,дупотобни" ли са? Ами Плаза? Питам щото на всяко едно тяхно участие там се пръска по шевовете... Те не са правили досега концерт в зала но съм сигурен че ако направят един във Арена Армеец или НДК със сигурност ще е пълно.Видя ли лятото на Колата пред президентството колко дойдоха на Емил Трф,Вирго,Боро Първи... Само да ти кажа че цялото пространство от БНБ до МС че и нататък беше пълно тогава... Игла да хвърлиш няма къде да падне... И пак казвам щом такива като ,,драг кралиците" може да са ВИП-ове защо тогава не и МБТ?

Edited by lunatic fringe
natopor4en
11 minutes ago, lunatic fringe said:

Утайки а? А ти случайно да не си повече от тях в живота? Какво си постигнал повече от тях може ли да ни кажеш? Клуб 33 и Мегами според тебе ,,дупотобни" ли са? Ами Плаза? Питам щото на всяко едно тяхно участие там се пръска по шевовете... Те не са правили досега концерт в зала но съм сигурен че ако направят един във Арена Армеец или НДК със сигурност ще е пълно.Видя ли лятото на Колата пред президентството колко дойдоха на Емил Трф,Вирго,Боро Първи... Само да ти кажа че цялото пространство от БНБ до МС че и нататък беше пълно тогава... Игла да хвърлиш няма къде да падне... И пак казвам щом такива като ,,драг кралиците" може да са ВИП-ове защо тогава не и МБТ?

Колега, само да не забравяме, че момчетата от Мърда направиха и игрален филм. Който пръсна класациите. Така че анонимните хейтари могат само да им дишат прахта. А, какво ще кажеш ? :) 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

lunatic fringe
52 minutes ago, natopor4en said:

Колега, само да не забравяме, че момчетата от Мърда направиха и игрален филм. Който пръсна класациите. Така че анонимните хейтари могат само да им дишат прахта. А, какво ще кажеш ? :) 

Имат и документалка да. Изглежда интересен.Когато имам повече свободно време ще го изгледам.

Edited by lunatic fringe
yaripim

Фаворита ми духна супицата,но заслужено. Очаквано на ново меню си ебава майката всичко,0,1 процент шанс да изплуват, но явно и това е с цел,да се покаже кой,какво и защо. Колкото и да си опитен, едно дънене и си чаЛ. Освен ако шефа не те задържи за сеир.

Към момента,че даже и в близко бъдеще, няма ясен фаворит, по-скоро кой НЕ искам да печели- Паламандре,Никол или Михаела.

Симона няма кво да я споменавам, тама е ясно- МАКС черна куртка, вече на няква  засукана битка отпада, ред сълзи и сополи, как била звезда и откритие на сезона, бла бла , гледано е вече.

Моля, без спойлери за черните куртки,не знам колко време има дотогава.

Edited by yaripim
  • Upvote 1

3kuoda.gif

HEIDENREICH

Игрите в началото стават все по малоумни,но дъртият миндил Чимидова ме нервира.

НЕ ИСКАЛА ! Това да не ти е концерт по желание бе , брантийо гнусна.

Нямат усет за шоу трябваше да вкарат и Царина , нищо че има гости от Червен бряг, да оцвети водата и останалите да се гмуркат в гнусотията и да готвят риба в червен сос.

Деба и сбирщината уроди.

• Upvote 1

Monteso

Стана ми кеф как я изгониха като мокро коте тая дърта сперма. Отдавна трябваше да изхвърчи :hump:

Edited by Monteso
  • Haha 1

HEIDENREICH

Гледах тая сутрин до появата на пишман виповете.

Ами нереална досада, крещят си, пуйчат се , почти негледаемо е. Не знам , толкова ли по-прости сме били по времето на първите сезони с Гичка и Петко , та гледахме и се смеехме , а сега не се издържа.

Айде аз да кажем окончателно съм станал кисел чичак, ама и вие нещо не се кефите  ?

• Upvote 1

kabakov

Изи официално си призна, че гълта, не че не се знаеше де...

Chicky Ricky

Тая Симона, дето прилича на пилето от Angry Birds, има доста стегнато тяло. С глупака Митко са подходящата двойка. Той е циганин, а тя е помакиня. И на двамата мисълта им тече бавно, много бавно. Лика прилика са си. 

yaripim

Предвидимо, като Чоткин го пратиха при червените, сините се издъниха. Паламандре (Сарамандов) се спаси, за сметка на Жорката,Славейко и той се бута в шамарите, ама ще изгасне скоро,така си мисля.

Еднакво смотани са,това донякъде е ок, на индивидуални предизвикателства са ок,като отбори- ужас. Все някой е на топа на устата или не е на кеф или не му върви,но така е . С напредване на състезанието,всяка грешка коства много. Един път едно нещо ти връщат-край, може даси заминеш. 

Повечето им игри за предимство са кринджави,не знам кой ги мисли,но са помия.Важното е ,че мангало-бавнярската  любовна история си върви, продуцентите потриват ръце доволно, звездите и те са там,време е някой да фърчи и от тях.

На играта с десертите, продукцията обърка надписите на отборите,вместо - червени и сини, беше звезди и сини.Мъка..

Не знам кога ще е битката за куртките, ама тогава ще е драмата.

Стефани е най-дразнения персонаж за мен, във всичко и навсякъде се вре и дава мнение и акъл.

3kuoda.gif

HEIDENREICH

Игрите са не просто за ретарди а за пълни дебили.Духай в чаши , па късай чорапогащници ,па духай свещ от 1 метър-изиграват новите секс фантазии на зоофила. Добре че Ангелов не е член на форума,че следващата игра щеше да си серат на главите докато си честитят Рамазан. 

yaripim

Прав беше шефа, че изгони Славейко,само с "айде момчета, не се предавайте моНчета" не става. Ангелов не е прост,всичко живо в продукцията дебне и му снася за всичко което става вътре,за тва е микрофончето му в дясното уШо.

Клекнаха за рейтинг на мангало-лапешката връзка.Ще доят максимално с всякакви пинизи и чалъми тоя "романс" от-до, очаквам, някой от двамата като отпадне да се сълзи и сополи поне 15 минути.

Царина ми харесва като готвач,получават и се нещата засега. Не е шега да вземеш два поредни мастъркласа с истински топ шефове, дошли да готвят от пичка си майчина. 

Дразнят ме напоследък причините за номинация. Всяка мисъл накриво или всеки жест не на място- сваляй куртката. Ми путка майна, казваш "10 секунди имате, един да изчезва,иначе ви изфърлям всичките",нормално е някой да отстъпи и да излезе. После на тоя някой му се обясняват локуми 10 минути как се е предал и не знам си кво.Да ви сера на причините.

@HEIDENREICH , Карагитлиев ще оцелее и тоя сезон и няма да ти изстине в ръчичките,докат промотират някво пикливо вино май,а? :D 

Edited by yaripim
  • Haha 1

3kuoda.gif

Ponetron

Шефът верно ли е напуснал или е някакъв филмец, че ФБ и бгмама гърми от драми покрай епизода днес.

StoneColdFaN

Толкова не бях се смял отдавна. Трагичната музика, съчетана с печалната физиономия на шефчето ми направиха вечерта.

Edited by StoneColdFaN
yaripim

Видях Паламандре (Сарамандов) в Бурата-хотел Рила София, миналата седмица. Не ревеше тогава :D  Висок е деба, поне 1.85 ги има.

Две млади пиченца, май нямаха и 18 бяха около него и пърхаха с мигли. Не успях да го питам нищо, бях с компания и си тръгвахме,ама и не исках да са занимаам с него,честно казано.

Уникална помия беше епизода, смях се много. Само тука дет сме тренирани фороННИ биткаджии,вряли и кипяли мафиоти и граждани се забавляваме с тая постановка. Ми да си ходи,ше го заеба в тиквеника. В зора си да са оригинални и за рейтинг,намират всякакви нива и дъна.

Рамзи никога няма ад се излага така. Верно, традиция си е ,като им смени менюто и тия поръчки нямат вадене, за сушито не мога да се обаждам,не го ям често и не знам самото му приготвяне дали е трудно. Гиииииииипс! 

Иначе за толкова сезони изгря за 5 секунди и зведата на приятеля на Райх, Карагитлиев, дето с немощна ръчица махна и каза "Изчезвайте" 

:D  :D  :D  :D  :D     Даже няма и промо за утре, пък и тия шматки реват,жал им било, не знам си кво. Чакам утре сеира с нетърпение,

сигурно via satelite  шефа ще е до няква кофа за боклук и ще се провиква- за кво съм ви бе,да си тровя нервите с вас , или Искате ли ме обратно и ония ще блеят жално- Да,шеф..    Пу деба и обитаците издухани филмирани    Разбира се, всичко ще завърши с хепиенд

• Haha 1
  • LMFAO 1

3kuoda.gif

StoneColdFaN
9 minutes ago, yaripim said:

Иначе за толкова сезони изгря за 5 секунди и зведата на приятеля на Райх, Карагитлиев, дето с немощна ръчица махна и каза "Изчезвайте"

Този ако облече шефската куртка, Райх ще нарами двуцевката да му отнесе простата тиква.

Spoiler

Оказва се, че допреди една година Гордън Рамзи също си е обрал крушите от американския HK. Проверих го, щото ми минА през акъла, че и тая сценка може да са взели от там - те верно го направили.

Edited by StoneColdFaN
  • Thanks 2
  • Haha 1
yaripim
6 hours ago, StoneColdFaN said:

Този ако облече шефската куртка, Райх ще нарами двуцевката да му отнесе простата тиква.

Hide contents

Оказва се, че допреди една година Гордън Рамзи също си е обрал крушите от американския HK. Проверих го, щото ми минА през акъла, че и тая сценка може да са взели от там - те верно го направили.

Да,сега проверих, разликата е само, че там вече са взели черни куртки :D :D :D :D 

3kuoda.gif

Monteso

Хахаха бах ти неможачите са наште.. през 2024-та така да копираш история е жалко :suicide: 

До вчера се чудех защо при 8 готвачи все още няма обединение и черни куртки, но явно това ще е част от сторилайна, за да не повтарят съвсем американците и Рамзи.

Според вас има ли вероятност това да е предисторията на това, че:

а) може да няма HK сезон другата година

б) може да са решили да сменят шеф Ангелов защото се изчерпи като персонаж

Edited by Monteso

StoneColdFaN
25 minutes ago, Monteso said:

б) може да са решили да сменят шеф Ангелов защото се изчерпи като персонаж

И кой ще сложат на негово място? Лео Бианки? Дето като характер е мек като току-що изпразнен хуй. Само ще им вика "ПАААСТА, ПААААСТА, ЧАКАМ ПАААСТА! ГОСТИ ГЛАААДНИ!!!"

Edited by StoneColdFaN