Jump to content

Hell's Kitchen България (Сезон 6)

neshev

Recommended Posts

Ponetron

На снимачен ден. Като й видях клипчетата, едва ли са я викали повече от два пъти за снимки :D 

HEIDENREICH
13 hours ago, Monteso said:

Честен е живота, момчета!! Поне да беше некоя хубава путка, а то тая космата свиня.. а gong.bg нямат дъно! 
https://gong.bg/oshte-sport/multimedia/video/rozovata-aktrisa-ot-hells-kitchen-vadi-1500-evro-na-snimachen-den-781633

IMG_8861.png

Махни розовата коса и изглежда като рандъм моя колежка. :(  Значи трябва да се прежаля, да хвана някоя и да и го набия в целулитния гъз, бетер Зоофила. 

Monteso

И утрешните номинирани са 

Spoiler

Стефани и Симона

Кур за трейлърите на HK!!!

StoneColdFaN

Тая дебелана как спечели МастърШеф преди години, след като не може да направи едно ЕБАНО КЮФТЕ?

natopor4en

Абе могат бе колега.

За всички сезони имаше някои, които наистина бяха дебили.

Всичко останало е скриптирано за пред камерите. 

Продуцентите и режисьорите им казват в паузите кой как да постъпи и кое как да заснемат,че да е по-интересно за алдиторията.

Сериозно ли си мислиш, че 10 години никой не сей научил как се правят яйца Бенедикт, или там сърф ен търф, миди сенжаш, гъби шейтаки и прочее.

туй малко кат в Кеча.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

yaripim

Гатьо ми мяза малко подобрена версия на оня Галин Релефа, ако се сещате. Не разбирам хайпа по него, ако изобщо има такъв де.

Едно от най-хубавите и стойностни неща, сигурно съм го писал през годините много пъти, но за мен това са мастър класовете.Приказка и наслада за сетивата от уменията на топ готачи от целия свят. Това поне го правят като хората.

Изабел нали си беше забравила очилата ужким, явно някой от продукцията набърже я е метнал до тях да си ги вземе...

Лафа на Керан за Митко- "от бавноразвиващ към бързопрегряващ" щях да го включа тука в секцията с изказванията 😆😁

Досадни са ми следните неща : лумкането по вратата на шефа кат влиза,тъпите събужданки сутрин със свирки,пищялки,пиратки и прочие шумни тъпотии, толкова не могат да измислят нещо различно.

• Haha 1

3kuoda.gif

Погледах вчера 10 минути в началото - някакви кокошки врякаха като обезумели и в края това с кИфтето... Поне за мен супер посредствен сезон, въпреки че имам приятели, които ми го хвалят, но участниците са брутални харизматични дупки.

• Upvote 1
HEIDENREICH

Пуснах го тази сутрин, и аз едва издържах половин час.

Физзарядката сутрин е трагикомична , баси тулупите, състезанията са от тъпи по-тъпи. 45 минути кърлинг, заеби.Един мой съученик тренираше кърлинг и го ебавах че е най-безсмисления спорт и само чистят  площадката за фигуристките с тия ебани метлички.

До Виповете-уроди така и не стигнах , така че не се насладих на моята любима дебела циганка Радка, другото мангасар Бони и големия бияч Гатьо дето е отворенгяс на хора дето са 45 кила с мокри парцали. 

Както вика Чичовото ПАК КАЗВАМ  супер е безсмислено това с виповете, хубаво запълват време , но много се разводни така и за мен е негледаемо, 

Малко в стил Винсарата буукнаха Радка Булимията. Виктор Ангелов да покаже, че в МастърШеф са джобърите, а в Хелса са МАЙН ЕВЕНТЕРИТЕ. :D

• Haha 1
StoneColdFaN

Копеле, залагам си главата, че Стефани ми е адашка по зодия. Аз такава агресия не бях виждал скоро. Ама пък при нея по-фрапантното е друго. Тая хем е агресивна, хем бръщолеви за "професионална кухня", пък не е сервирала една читава чиния пред шефчето. Може да прави няк'ви изчанчени десерти, ама в ястията е гола вода. :D

yaripim

@HEIDENREICH, донякъде разбирам нежеланието ти да следиш сезона. Няма ВИСИЛЯЦИ и гадни свинки. :D:D:D  

• Haha 1

3kuoda.gif

HEIDENREICH
4 hours ago, yaripim said:

@HEIDENREICH, донякъде разбирам нежеланието ти да следиш сезона. Няма ВИСИЛЯЦИ и гадни свинки. :D:D:D  

Има мачове тези дни чуек.

А и НК без гусита е като ракия без шопска салата или шкембе без бира.

• Haha 2

Monteso
57 minutes ago, MJ23 said:

Хахахахаххахахахаха Гальо Тореса от Гилапа щом и той влезе... 🤣🤣🤣 @yaripim

Не го знам тоя, обаче няма отърване от тая сперма Чимидова :suicide:

• Haha 1

Chicky Ricky

Как може да изгони Полина? Един път се издъни и чао. Ако беше със 100кг по-габаритна, щеше да я влачи до топ 3, но за жалост не прилича на бидон.

yaripim

Позитивното в моите очи- хубава BGM (бек граунд музика) От началото на сезона ми харесаха 1-2 мелодии, Шазамнах ги, оказа се ,че са нови тракове с няма и 100 гледания към тогавашния момент.

Симона- вече не ми е толкова антипатична.Ако не друго, поне се старае явно да напредва.Лелчето Светла не можеше да запомни поръчка от 3 реда след 2 секунди.

Не се изкефих на - Пааак ли влизат някви нови хора бе маама му стара? Как не им омръзна... Да, разбирам, откъм гонене на оригинала с Рамзи няма как да ги стигнат,там примерно само наградите след битка отбор срещу отбор са им неземни, скъпи, гъзарски и тнт. Ма другото толкова ли е трудно? На кенефи ще седят,не знам си кво и не знам си що..

Може пък да греша и да имам високи изисквания към тая продукция.Може пък сценарягите и продуцентите не са чак такива идиоти и баламурници,да пилеят така с лекота кинтите,които са инвестирани в предаването.Може пък на масовката бг зрител това да му се гледа?

3kuoda.gif

Bastian

Абе по време на готвенето вчера си беше приготвил точно 5 червени куртки, на които странно или не, бяха избродирани имената на участниците. Изобщо не им дреме за кейфаба, както и за мъжката аудитория, след като изгони единствената, която прилича на човек.

• Upvote 2
  • Thanks 1
HEIDENREICH

Пускам тази сутрин и започват с хот лезбиън сцена с Полинчето и двете бимбота . След целувките, тъкмо чаках да се хванат за путаците и превключиха на ретардско - мангалския романс, епизод номер 432.

Едната новодошла прилича на Бейли преди да се освини и да влезе в мокрите сънища на @batistaheel. Да внимава с нея , алчна е кучката.

Гусита няма, но вкара шопар, може да е решил да пробва неговият тлъст гъз, деба и урода.

Хааа и ултрас-лепилар  ахахах е не,чакам и Кюстендилецът да влезе или поне Алелеблюто.

Това стана негледаемо, особено след като махнаха Поли.

Някви селски лели си врещят и си мякат там, мъжете и те големи биячи някакви смърфове по 1.50 се заплашват... Не виждам повече от 2-3 всъщност да са добри готвачи.

Звездите са трагедия, Гатьо е единственият дроу. Тая Изи пък е единствената, дето става за ебане, ама и тя е от някое село и самият й говор е дразнещ. 

Любовните трепети няма да ги коментирам, тия двамата са тотални бавняри и батали.

Не бях гледал Ергенът до сега, но определено ме насочиха към него с помията този сезон.

• Like 1
yaripim

Керан-(а) без космонавтите фана пътя. Младо момчЕ аджамийчЕ. ще минат и без него, но както каза Виктор,само уж опитните остават и сеира и дрането помежду им ще става по-епичен. Карат-варат, гледат да го добутат до битка между Чоткин и Галин и нищо чудно да ги сблъскат в кулинарен дуел по-натам.

При кучките нещата са плачевни. Anger managment за повечето е задължителен, Чимидова все на косъм се спасява,но скоро като загрубее играта, не виждам как ще остане. Помията с Капитонова не ми се коментира. Там засега Никол и Царина са бетон и акцента е доста върху тях откъм готвене.

Доволно ги изфърли и двете кухни. 

• Upvote 1

3kuoda.gif

HEIDENREICH
15 hours ago, MJ23 said:

Тореса удари ли го вече абстиненцията за наркотици?

Тореса ултрасчето ли е?

1 hour ago, HEIDENREICH said:

Тореса ултрасчето ли е?

Същия 🤣🤣 Един от основните герои на Гилапа.

HEIDENREICH
3 hours ago, MJ23 said:

Същия 🤣🤣 Един от основните герои на Гилапа.

Странно , показах го на няколко приятели- говеда , дето ходят редовно на мачове, никой не го знаеше кой е. Трябва да натрупа стар пауър. 

Едва ли е стъпвал някога на Герена, просто са му дали такъв гимик, той е от село до Варна, просто преди два сезона ползваха вече гимика на затворник и решиха явно да го сменят.

• Upvote 1