Jump to content

AEW Collision - 3 февруари 2024

Recommended Posts

nWoHulkster

Една от най-добрите и една от най-лошите черти на AEW накуп.

Hechicero vs. Danielson, бате! За който разбира от мексикански кеч, това си е дрийм мач. Не знам дали Тонката е бил наясно или някой му е подшушнал, ама евала, на който се е сетил да направят този мач. По-перфектен опонент за Hechicero дори и да искаха не можеха да измислят. Това ще разцепи.

От другата страна на нещата, обаче, имаме Bryan Keith. Една от най-нашумелите инди звезди през последната година-две и пич с готов образ, с който могат да се направят редица интересни неща. Подписват го и го book-ват като просто поредния пич, без никакъв акцент върху образа... Идиотщина.

• Upvote 3

Голяма скука пак, отново нормалните кеч зрители трябва да чакат повече от час, за да видят едно свястно промо, което си беше и единствено за цялото шоу. Суърв Стикланд е човекът в момента! Тонката много да внимава какво решение ще вземе за решаващият му мач с умрелия каубой, защото по-добро негро от Суърв няма да намери, а рано или късно, ще трябва да пушне черен шампион. Това е моментът, с две поредни победи с намеса над каубоя, сега е време да го смачка чисто и да се утвърди като МЕ лице. След това Джо нека го бие веднъж нечестно и на реванша на Double or Nothing да я взима титлата. Съмнява ме да се развият така нещата обаче и ще е голям цирк ако Пейдж го погребе точно в месеца на неграта, а и по всичко личи, че картинката с титлата ще се върти около Джо, стейбъла на Адам Коул и MJF, когато се завърне. 

nWoHulkster

Hechicero vs. Danielson достави. Здраво. Отлично разказана история на ринга - Hechicero излезе срещу "най-добрия кечист в света" и му скри топката. :) Буквално през 90% от мача Hechicero outwrestle-ваше Danielson и имаше отговор за всичко, което Danielson прави, но накрая беше случайно победен. Danielson взе победата, но Hechicero беше звездата на мача, което беше оптималната развръзка тук. Чакаме реванш в Arena Mexico! 😎

• Upvote 3
Rainmaker

Eddie Kingston vs. Bryan Keith - много здрав opener, доста физически и реално по-добър, отколкото очаквах. Чувал съм за Keith само покрай изявите му в PWG, но от показаното тук оставам с доста добри впечатления, като с Kingston се сработиха отлично и определено ми се иска да ги видя отново.
Bryan Danielson vs. Hechicero - отлично проведен мач, Hechicero направи невероятно представяне, с нищо не отстъпи технически на Danielson, като получи доста от офанзивата в мача и направи някои впечатляващи неща на ринга. Искаше ми се да им дадат още няколко минути отгоре, но за 15 минути се получи най-доброто, което можеше. Дано Hechicero има още появи в AEW.
Queen Aminata vs. Serena Deeb ме израдва, реално за десет минути не ми изгубиха интереса, а по принцип дори нямах намерение да го гледам. Добро представяне и от двете.

Трио отборният мач беше много добър, с много динамика и добро представяне особено от Garcia, който и отмъкна победата за тима си. Като цяло Garcia и FTR още в миналото шоу ми направиха отлично впечатление и мисля, че се напасват много добре. Интересно какво ще стане с Garcia и Christian.

Като цяло страхотен Collision. :beer:

Edited by Rainmaker

Много хубав Collision и тая седмица, и аз съм доволен.

Еди и тоя пич Браян Кейт направиха хубав мач. Публиката се зарадва, че Кейт е ALL ELITE, ама в тоя пренатъпкан ростър само той липсва. Иначе добър кечист със сигурност, просто не го виждам като някаква кой знае каква атракция.

Серина Дийб ПРОФЕСОРА продължава да преподава на ринга 😎 . Публиката й се радва много, мацката е оувър, сега е моментът да направят с нея нещо повече от безсмислени рандом мачове, в които да печели срещу джобърки. 

Тони Сторм е брутално дразнеща в тоя образ, определено :D 

Hechicero срещу Американския Дракон ДОСТАВИХА :beer: Това беше мачЪТ просто, много са добри двамата и си паснаха идеално с тия стилове. Още повече ме надъхаха за BCC vs CMLL тая сряда. 😍 Много силно участие на момчетата от Мексико в AEW, евала им на пичовете.

Марк Бриско с нелошо промо, обаче Суърв е просто класа. Много, много добър образ са му направили. Някога ми изглеждаше като поредния джобър-скакалец, днес изглежда като топ звезда. И тъй като това е AEW, имам надеждата, че няма да му се изсерат отгоре и да го пратят в трета глуха, а ще си го хайпват докрай. Още няколко месеца с качествени сегменти и мачове и ще е супер over. Особено ако черните го приемат за "техния човек", а то като гледам има вариант за нещо такова.

Тройният мач беше страхотен ПАК. Не колкото този от миналата седмица, но пак си беше качествен кеч. Дани Гарсия е все по-добре изграждан и дори към момента да не го виждам за нещо повече от мидкардър, то очаквам да стане солиден такъв. Някой, за който ти пука, въпреки, че не е в главните мачове. 

Поредни добри два часа от AEW. С уговорката, че все пак това е B show и е за маниаци (щото събота няма кой да ги гледа, ако не е запален фен), хубаво се получава. 

• Upvote 2

На вниманието на @baikiro. Другата седмица, ИСТИНСКИЯТ, ОРИГИНАЛНИЯТ КАМЕНЕН ПИТБУЛ ще има мач на Collision!

image.jpeg

• Wank 2
The Olimpic Hero

Аз мислех, че Каменния питбул е Сузуки. Явно съм ги бъркал.

• Haha 2
  • LMFAO 1

1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Няколко са питбулите. Ямаха и Мицубиши са другите. :)

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Изборът на Хунтата представя:

36 minutes ago, baikiro said:

Няколко са питбулите. Ямаха и Мицубиши са другите. :)

Кавазаки, няма ли също?

• Haha 2