Jump to content

WWE WrestleMania XL - 6-7 април 2024

Recommended Posts

ivancho1111

Нямам търпение да чуя "Thespacer.png American Nightmare" на тази сцена 

• Upvote 2
Sashundera

Стейджа доближава завършване.

Spoiler

frxee1cvrgrc1.jpeg?width=720&auto=webp&s

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

The Pain

Прогнозите ми за турнира:

-Брок Леснар ще се върне и ще пребие някой

-Скалата и Роман печелят отборния мач на първата вечер

-Гюнтер запазва титлата

-Джими ще победи Джей

-Ще има сегмент промо битка между Ледения и СМ Пънк

-Ще има някакъв трибют за Брей Уаят в който ще участва Гробаря

-Логан Пол ще яде зверски бой и ще джобне без грам офанзива

-Ще има контузия в мача със стълби

-Джон Сина ще победи Хълк Хоган в 2 минутен мач

-Дрю ще победи Ролинс след намеса на Самоанците

-В мача за голямата титла ще се намеси Джими, който ще бъде отстранен от Джей, после ще се намеси Дрю, който ще бъде пребит от Ролинс, след това ще се намеси Соло, а той ще изяде тупаник от СМ Пънк и накрая Скалата ще бъде зашеметен от Ледения, което ще даде шанс на Коди да довърши Рейнс.

-Докато Коди празнува с титлата, Скалата ще каже "Деймън Прийст, веднага излез да кешнеш, за да не те уволнят джаброни".Коди ще победи Прийст напълно чисто в един 5 минутен мач и ще стане леджит официално.

9MLnN5Y.gif

Като изключим Оуенс - Ренди - Пол, всички други мачове ми изглеждат интересни. За първи път от доста време мисля, че просто ще си пусна КечМания и ще си я зяпам без скип. 

image.thumb.jpeg.225fb4f5fc982fa2f0b47ae375e7ba0c.jpeg

Oбявиха латино сапунката. :D Maлко нелогично се включи Доминик сякаш.. 1 на 1 може би трябваше да е мача.

8 hours ago, Devil said:

image.thumb.jpeg.225fb4f5fc982fa2f0b47ae375e7ba0c.jpeg

Oбявиха латино сапунката. :D Maлко нелогично се включи Доминик сякаш.. 1 на 1 може би трябваше да е мача.

Въобще не трябваше да намесват Доминик в тази история, в предната WM се биха баща срещу син, нямаше нужда от продължение. Дано поне този път Доминик спечели.

Dom и Rey ще е дългогодишна вражда, която ще кулминира в маска срещу коса или в по-краен случай, Dom ще пенсионира баща си.

Тук плановете се объркаха, защото не успяха да довлекат Bad Bunny, а пък Dom нямаше програма за WM, а спрямо реакциите и развитието последната година, заслужава да е на шоуто, затова и избраха този мач. Dom имаше програма с Dragon Lee в NXT, тъй че го навързаха добре.

Edited by neshev
  • Upvote 3
ivancho1111

Защо всеки е забравил Строуман и потенциално защо не се завърне точно сега!

• Upvote 5
lunatic fringe

Прогнозите ми за Кеч Мания или поне това което се надявам да се случи:

*В Смака преди Мания Шинске  печели Мемориал батъл Рояла

1. Ria Ripley vs Becky Lynch

И двете са ми ужасно антипатични както съм казвал вече не веднъж.Сторилайна ми е скучен и изобщо не съм хайпнат за мача,но все пак ще е по добре според мен Линч да спечели.Не я харесвам особено но ми е по малко противна от ,,The Eraticator"

2. Iyo Sky vs Bayley

Тук няма две мнения!Ясно е че всички сме за Бейли!Аз също съм за нея,любимата ми женска кечистка! Образ,визия,промота всичко и е топ мамка му!Вложи много усилия и заслужава да триумфира!Дано само плана не е отегчителната японска минцофайка да запази че направо незнам как ще я изтърпя още тази джабаронка! Очаквайте Демидж Контрол да се намесят в полза на японката ,както и Бианка,Джейд и Наоми в полза на Бейли като втората намеса да бъде решителна!

3.La Knight vs AJ Styles

И двамата са уникални,успяха много да ме хайпнат за мача си ,тази вражда е супер просто личи си когато хората си разбират от работата,ентартейнмънта и от двамата е на топ ниво и като промота и като умения на ринга.Супер са! Колкото и да харесвам Феноменалния и да ми е един от любимците за всички времена си мисля че ще падне от Рицаря. Този мач обаче ще е белязан от завръщането на Ледения който ще опъне един стънър на Ей Джей, 1,2,3 и после... Това ще е много добър дългосрочен билд за историята между двамата.

4.Jey Uso vs Jimmy Uso

Слаб билд,то и нямаше много време за такъв тъй като и двамата са в различни брандове,Джимката е пряко въвлечен във другата история и така.Не успяха да ме хайпнат,но както и да е,победа на Джей на 100% след намеса на Сополо който ще иска да си отмъсти задето бил загубил от Джей в Смака преди Мания,но така само ще закопае Джими, тъй като Джей ще го неутрализира после Джими ще се разсее,съдията и той Джей ще го копне накрая, броене и така.Този филм сме го гледали 1000 пъти откакто Хиксовете е на власт и то не само при тях.Няма да е нещо ново.

5.Gunther vs Samy Zayn

Надявам се смело на загуба на Гънтър.Вече ми е абсолютно безинтересен,образа му също се изтърка доста в последно време добре че поне Кайзер е до него.Сами има какво да ни предложи като шампион.

6.Logan Paul vs Kevin Owens vs Randy Orton

Смешника и лъжец Логан Пол тук губи и след това си бие шута! Пепелянката шампион! Заслужава! Очаквайте и провален кеш ин опит на Дамян свещеника и поредния цирк на някой от клоуните на Пол в този мач като например КСИ, който ще го закопае.

7.Джон Сина се завръща също и ще има кратък мач с Ледения.

8.Seth Rollins vs Drew McIntyre

Супер мач ще е макар и без кой знае какъв билд,и двамата са добри in ring competitors.Още един провален опит за кеширане на договора от некадърника, който в крайна сметка е спрян от Макинтайър който и ще спечели накрая. Сет губи благодарение на ,,съдийството" на Пънк както и на дистракшъна от Прист и последвалия йойо ефект.Клеймор ,едно ,две,три,Дрю я дига накрая и точно тогава на Линкълн Файненшъл Филд прозвучава музиката на Maxwell Jacob Friedman.Да правилно чухте! MJF пристига в WWE с гръм и трясък и точно с онзи поглед отправя предизвикателство към новия шампион Макинтайър за Роу след Манията...

9.Dragon Lee and Rey Mysterio vs Dominik Mysterio and Santos Escobar

Победа за Рей и Дракона след намеса от Карлито и LWO, който надделяват над Легадо и  Фин Балър ,Джей Д МакДжобър и Дамян които също ще се опитат да се намесят в мача.Дано пак има момент в който Рей шляпа със колана някой по седалището.Миналата Мания много се смях🤣

10.Six pack tag team ladder showcase match for the undisputed WWE  tag team championship 

Побeда за Awesome Truth  тук или поне частичнa тъй като Ар Труф взима само коланите в червено от върха и оставя тези в синьо които са взети от всички останали. Настава масов въргал между всичките и става  неуточнено мазало поне до Роуа след Мания.След това разделят отборните титли по брандове както си беше преди.Обявават тоурнамент в Смака за сините колани а червените остават в Труф и Миз като отборни шампиони на Първична сила.Много се надявам Джудмънт да се провалят тук.

11.Six woman tag team match: Naomi,Bianca Belair and Jade Cargill vs Dakota Kai and  Kabuki Warriors

Тук няма какво толкова да се каже.Победа за фейсовете. Тая Дакота става все по скучна а двете джобърки с дръпнатите очи -направо трагедия.Дано загубят титлите си скоро,жалко че не им се намери worthy tag team  за Манията на който да дропят.А трябваше....

12.The Street Profits and Bobby Lashley vs Final Testiment.

Street Profits определено заслужаваха повече от това на тазгодишната Мания поне трябваше да са в мача за титлите вместо Уолър и Тиъри тъй като са страхотни перформъри и почти всеки мач с тяхно участие ми е интересен за гледане.

Победа за тях и  Боби Лашли срещу джобърите Крос и  АОП. Интересното тук ще бъде появата на МВП и ръкостискането и прегръдката му с Лашли след края на мача..

13.Rhodes and Rollins vs The Rock and Roman Reigns

Тук Скалата и Рейнс печелят според мене ще има намеси и от Джими и туземеца Сополо,Джей ще се пробва да ги спаси ,както и Зейн и Оуенс но няма да стане.Мейн ивента ще е под Блъдлайн Рулс.

14.Cody Rhodes vs Roman Reigns

Еххх ето че стигаме и до най трудната част.Тук не мога и категорично НЯМА да се нагърбвам с прогнози тъй като никой не знае какво ще стане всъщност и има хиляди всевъзможни хипотези за този мач и развитието му! Могат да се развият всевъзможни теории за този мач а аз не желая да навлизам в полемики! Не знаем какво са ни приготвили ще гледаме и ще видим друго не ни остава!Не мога точно да кажа какво ще се случи,но каквото и да е се надявам само накрая да зазвучи ,,Kingdom"

Finish the story, Cody!

Edited by lunatic fringe
  • Upvote 1
natopor4en

Би му маата. Искам, трябва, нужно е Главата на Масата, Племенният Вожд Роман Рейнс да запази.

Знам ги историите за бейбифейса, който срещу всички залози успява да спечели и т.н. ама просто не ми се гледа Колди да детронира Шампиона. Не мога да приема, че тоя къде е бит и ебан навсякъде ще успее да победи РР. Не искам, не желая и не мога да го приема това. Не и сега. Не и в този момент.

Дано да има някакъв мега палав суърв и РР да запази. Но както знам, бъдат ли намесени семейства, майки, бащи, сестри, хийловете обикновено губят.

Сега след цялата тая ебавка с мама Роудс, съм сигурен, че и по време на мача ще има гавра с нея, която ще седи фронт ролд. Но и тя ще зашие шамар на Финалният бос. Което ще я направи третата жена след синът й Колди и Стефка, удряли шамар на Скалата. И после синчето й като спечели ще има да се хушкат и да циврят заедно от щастие. 

Да, ще е велик момент края на царуването на Рейнс, но просто не желая да е сега. Не и по този начин. :( 

• Upvote 2
  • LMFAO 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

3 hours ago, natopor4en said:

Би му маата. Искам, трябва, нужно е Главата на Масата, Племенният Вожд Роман Рейнс да запази. 

Колега, след Мания тиквундера на масата и последното шефче им пеят бай бай на кеч балъците. :ninja: Остават Кодиту, Сет Ролинс и Дрю Макинтайър. Та нЕма за когИ да запазват - многоуважаемият господин Роудс ще я вдига, а после ще царува до Летното тръшкане.

natopor4en
2 minutes ago, gboy said:

Колега, след Мания тиквундера на масата и последното шефче им пеят бай бай на кеч балъците. :ninja: Остават Кодиту, Сет Ролинс и Дрю Макинтайър. Та нЕма за когИ да запазват - многоуважаемият господин Роудс ще я вдига, а после ще царува до Летното тръшкане.

Как може да си толкова коравосърдечен. 😢 

• Upvote 1
  • LMFAO 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Само казвам истината, мосю дю Топор, нищо повече. :beer:

MJF излиза, за да поможне на Коди, после на Биклаш търнва срещу него и до СъмърСлем следва вражда. После да няма изненадани. 

Hachiko

Е това е жена! Тренира дупиту, трицепса, краченца.... малиииииии! Мъжете покрай нея са щастливи.

• Thanks 1
  • LMFAO 1
Sashundera

Ако може и мусака да прави...

• Haha 1
  • Wank 1
  • LMFAO 1

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

1 minute ago, Hachiko said:

От колко часът е Манията? Има ли стрийм?

Във вторник. :)

Hachiko

THE FINAL BOSS!

НЯМА ДА ОБЯСНЯВАМ (НЕ САМО АЗ) ВСЕКИ ПЪТ, ПРЕДИ ДА ПИТАТЕ, КОГАТО ВИ СЕ ГЛЕДА НА ЖИВО ВЛИЗАТЕ ТУК:

https://strims.in

КОГА СТЕ СЪНЕНИ:

https://watchprowrestling.co

ОТ СЕГА ПУСКАМ, ДА СИ ИМА! ЕДИН ДА Е ПИСАЛ, КОГА Е КЕДЖА, КОГА Е СКАЛАТА СРЕЩУ ХЪЛК ХОГАНА, ИМАТЕ ПРОБЛЕМ, НЕ САМО С МЕН, А ЦЯЛОТО МИ СЕМЕЙСТВО.

ЕТО ПАК:

За на живо (кликате когато почне в 2 през ноща):

https://strims.in

Когато искате да пиете бирата:

https://watchprowrestling.co

Никой да не съм чул да се жалва, мама роудс е тука и гледа! Това е нашата кръв, тече във вените от предцитени!

Записвайте си от сега, правете си ноутпадове, вадете записки и каквото има. Това е КечМания!

17117478092085.jpg

Приятно гледане на всички. Емоции да има!