Jump to content

WWE WrestleMania XL - 6-7 април 2024

Recommended Posts

image.jpeg.8d056dbc737016e5765c5e174973dd9c.jpeg

Date: 6-7 април 2024

Venue: Lincoln Financial Field

City: Philadelphia, PA

Official Theme Song: The Weeknd - Gasoline

https://www.youtube.com/watch?v=iOa7uE23qc4&ab_channel=TheWeekndVEVO

Matches:

image.thumb.jpeg.1e10803029f48e369184411b1fb31ad2.jpeg

Undisputed WWE Universal Championship

Roman Reigns (c) vs. Cody Rhodes

image.thumb.jpeg.68beba52817302c488b7e1b918f8aeb6.jpeg

World Heavyweight Championship

Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Drew McIntyre

image.thumb.jpeg.c5d81be531b54a60874ea102f207c05d.jpeg

- If Rhodes and Rollins win, then all members of The Bloodline will be barred from ringside during Rhodes's match against Reigns on Night 2
- If Reigns and Rock win, then the championship match on Night 2 will be held under Bloodline Rules

World Heavyweight Champion Seth 'Freakin" Rollins & Cody Rhodes vs. Undisputed WWE Universal Champion Roman Reigns & The Rock

image.thumb.jpeg.b5e64384c7c2f2792c151022ca91f2f6.jpeg

Women's World Championship

Rhea Ripley (c) vs. Becky Lynch

image.thumb.jpeg.91b5caa3e8f3d8c9ce5f8fdce667afa4.jpeg

WWE Women's Championship

Iyo Sky (c) vs. Bayley

image.thumb.jpeg.0e6f300617b54460a7c5e08d9d486fa7.jpeg

Intercontinental Championship

Gunther (c) vs. Sami Zayn

image.thumb.jpeg.03e733e9707c264108fac1f74da5902f.jpeg

LA Knight vs. AJ Styles

image.thumb.jpeg.4e425c1a81c3de360d770f3f73048981.jpeg

Jey Uso vs. Jimmy Uso

image.thumb.jpeg.b683d26d35fe568738da0f62810ee572.jpeg

Triple Threat match for the United States Championship

Kevin Owens vs. Logan Paul (c) vs. Randy Orton

image.thumb.jpeg.9d89ba1633bb59bc15a3be48564eaab0.jpeg

6-Woman Tag Team match

Jade Cargill, Naomi & Bianca Belair vs. Damage CTRL (Dakota Kai & Women's Tag Team Champions Kabuki Warriors)

image.thumb.jpeg.17771635acecc2c43c3bab74ec4a7219.jpeg

Dragon Lee & Rey Mysterio vs Santos Escobar & 'Dirty' Dominik Mysterio

image.thumb.jpeg.b26498d1fc6fcc1a0fa7a0b15739b9f6.jpeg

Six-Man Tag Team Philadelphia Street Fight match

Тhe Street Profits & Bobby Lashley vs. The Final Testament

Edited by Devil
  • Upvote 6
ShiningWizard

И ся кво, СетЯ ша джоби на Тризвездния Генерал за пореден път на КМ? 

Edited by ShiningWizard

Според бачи Дейв, Reigns vs. Rock е бил планиран още в началото на годината и е било част от сделката за включването на The Rock в борда на директорите на TKO. Сделката е била сключена между него, Ari Emmanuel и Nick Khan, като почти никой друг не е знаел. Има произведен merch и сключени спонсорства около мача и не се очаква да има промени, въпреки реакцията на публиката.

Mariyan01
2 minutes ago, itzo1994 said:

Според бачи Дейв, Reigns vs. Rock е бил планиран още в началото на годината и е било част от сделката за включването на The Rock в борда на директорите на TKO. Сделката е била сключена между него, Ari Emmanuel и Nick Khan, като почти никой друг не е знаел. Има произведен merch и сключени спонсорства около мача и не се очаква да има промени, въпреки реакцията на публиката.

Според мен това доказва, че Пънк е трябвал да спечели Ръмбала и са сменили плана в движение. Тогава остава въпроса, какво щеше да прави Коуди на мания. Най-вероятно щяха да го нахендрят срещу Шунцуке Лапакура...

• Upvote 2

По-скоро идва въпросът дали Triple H изобщо е знаел какво се случва?

Според мен ако са искали Rock vs. Reigns, идеалният момент The Rock да се включи щеше да е в края на четворния мач на RR (който щеше да закрие шоуто, разбира се).

Интересно е как Meltzer винаги разбира след свършен факт и после излиза с подробностите. :lol:

• Upvote 2
  • Haha 1

Най-оптималното и задоволително решение е следното:

Нощ 1:

Коди побеждава Сет "Путката" Ролинс за титлата на кечистите в неравностойно положение;

Румян побеждава Брачед Си за жълтата тенекия, утвържавайки се като Главата на Масата и племенен вожд. Освен връзката сухи чушки на врата му, му слагат и една връзка сухи патладжани, да се знае.

Нощ 2:

Коди побеждава Румян за всичкия цветен метал, унифицирайки. Историята е приключена. Имаме една титла, която се знае, че си е баш световната. Може и Уингд Ийгъла да върнат. КечМания с щастлив край.

(Опционално) Нощ 3 (Рау):

КАЗУЧИКА ОКАДА прави своят дебют и евентуално се изсира на Коди на главата. Време е за новата история. Ще се видим на Баклаш.

natopor4en
On 2/5/2024 at 3:33 PM, neshev said:

Интересно е как Meltzer винаги разбира след свършен факт и после излиза с подробностите. :lol:

То па щото на него много му разбира главата. Какъв фактор е изкуфелият дърт марк Ментелцер. Никакъв.

Лъжец. Манипулатор. И нищо не разбира.

Интересно ми е кои ли джабронита ще хвърлят на Братята Дъдли в очакваният им мач на КМ 40 > 🤨

426273842_912571514204708_64663809988383

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

OverTheLimit

Какво е станало с Брок Леснар? Във фб ми излизат някакви публикации, че може да бъде изтрит от историята на WWE. 

16 minutes ago, OverTheLimit said:

Какво е станало с Брок Леснар? Във фб ми излизат някакви публикации, че може да бъде изтрит от историята на WWE. 

Имаш 12 страници да четеш лайна!

• Upvote 1
  • LMFAO 1
21 minutes ago, OverTheLimit said:

Даже стрийка на Лайнаря на Кеч Мания възкръсва.

The Olimpic Hero
35 minutes ago, OverTheLimit said:

Кой?

17 minutes ago, MJ23 said:

Даже стрийка на Лайнаря на Кеч Мания възкръсва.

Няма как, дори да изтрият Брок, отново ще водят стрийка прекратен, от Роман Рейнс.

The Olimpic Hero
30 minutes ago, itzo1994 said:

Тоз не играеше ли в UFC по едно време?

Не съм го чувал, не знам.

ShiningWizard

Защо всички говорят, че този Брок Леснар е победил Кърт Енгъл за безспорната титла на КМ19? Аз помня, че Стиви Ричардс грабна първата си световна титла в този мач и повтори на следващата, когато победи Трите Хикса и ХБК. 

Sashundera

Аве помните ли когато Джон Сина загуби титлата след като си направи сам 16 германски тръшвания и се тушира от въздуха на лятно тръшване? Ебати странния Russo Angle, така и не разбрах кой му взе титлата тогава..

Edited by Sashundera

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

Кой от вас е надъхан за момента в който Скалата и Роман пребиват Коди и Сет докато съдията е нокаутиран, чупи се стъклото и излиза Ледения и зашеметява злия шеф Скалата като за последно и накрая бунтарските фейсове празнуват заедно :D WM 40 е все пак, буук ит!!!

9MLnN5Y.gif

Just now, Ponetron said:

Щом е WM 40, дано Ледения да излезе с котката си Панчо.

Каква е тая котка ПАНЧО?

Sashundera

On 4/3/2023 at 6:35 AM, Sashundera said:

Ебавам се ве, заспах и съм сънувал само че тва става! 

Никога не съм се съмнявал че, РИМСКАТА ИМПЕРИЯ ЩЕ ИЗКАРА ЦАРУВАНЕТО ДО КЕЧМАНИЯ 40! Казах ви го още преди месеци!

Шибана ванга съм обаче и тва си е. 😌

• Upvote 2

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️