Jump to content

WWE Elimination Chamber: Perth - 24 февруари 2024

Recommended Posts

1 minute ago, Ponetron said:

Теорията за малко да ошамари някакъв журналя в Австралия :D

It's still real to me dammit? :(

• Upvote 1
  • LMFAO 1

В същото време Скалата:

This moment you’re referring to is from our @WWE press conference this past Thursday where I turned “heel” - wrestling parlance for bad guy. I’m playing it up with our crowd as they boo. It’s what we do in our WWE universe, and we all love every second of it

• Upvote 3
The Olimpic Hero
11 minutes ago, hacky said:

В същото време Скалата:

Да, хаки, Скалата се обяснява кат някой малка путка, че е търнал heel, защото много го е страх милионите фенове по света да не си помислят, че наистина е лош човек. :(

Филма там е съвсем различен, написа го във връзка с това, че е призовал заедно с Опра за дарения в помощ на Хавай и едва ли не това е реакцията на обикновените хора спрямо него. 

Но тъпо счупи kayfabe-a, можеше по-деликатно да се измъкне от ситуацията. 

• Upvote 2
Todor Atanasov

Мен още тогава ми беше странно как всички още тогава скочиха на Скалата, че дал “само 5 милиона”. Все едно някой друг на неговото място ще си даде цялото състояние за благотворителност. Даже ако си беше трал и не беше правил нищо изобщо нямаше да го получи тоя хейт. Не стига, че е дарил, че и виновен го извадиха.

Edited by Todor Atanasov
  • Upvote 7

Слаба карта. Австралийците може да се чувстват преебани от това, което им предлагат.

Chamber мачовете вече са пародия, както почти всички gimmick мачове в WWE, които ги обърнаха на годишни PPV-та. Сравнено с първия Chamber, където фокусът беше върху структурата и това, че е най-бруталният мач в кеча, сега го ползват за build на WM, където балъците, които не са спечелили RR, да имат #1 contender мач за второстепенните титли. Това, че има два такива мача в едно шоу, също сваля от качеството, защото неминуемо, доста от готините моменти ще бъдат повторени от мач на мач. За мъжкия, очаквам да бие Drew McIntyre, за женския, Becky Lynch. Отворен съм към изненади, но засега това градят.

Миналата година, канадци получиха един от най-запомнящите се единични мачове, с участието на Sami Zayn и Roman Reigns, сега получават Rhea срещу Nia Jax. Rhea е изключително популярна и е родом от Австралия, но този мач ще е силно посредствен и незапомнящ се.

Имат също отборен мач между Judgement Day срещу Pete Dunne и Tyler Bate, което също бие яко на мач за седмично шоу.

И segment с Cody, Rollins и местната звезда, Grayson Waller. Натякват, че Скалата няма да има поява, и съм склонен да вярвам на това. Предполагам ще е забавно и добрите момчета ще нахранят Скалата и братчеда, като всичко ще кулминира в побой над Grasyon Waller, но отново segment за седмично шоу.

Имам надежди, че ще ме опровергаят, както и че шоуто ще бъде с феноменална публика, но не съм надъхан и грам. 

The Olimpic Hero
24 minutes ago, Simeonoff said:

Къде може да се гледа на живо това? 🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️

Тук, утре около 12 на обяд наше време. Перфектен, висококачествен стрийм:

https://strims.in/fight/WWEEliminationChamber.php

40 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Тук, утре около 12 на обяд наше време. Перфектен, висококачествен стрийм:

https://strims.in/fight/WWEEliminationChamber.php

Наистина тук си е най-доброто качество и няма прекъсване. Най-якия сайт за stream 

THE ENEMY

Новата мода в WWE е да симулират някакви шуут ексцесии на пресконференции/интервюта и да се намесват официални лица които да ги разтървават. Не съм впечатлен.

Можете повече, пичове. Едно време имаше такива неща

и бяха яки, защото не се вземаха насериозно, не изглеждаше като отчаян трайхард, В момента сме в детската градина и някакви абсолютни ментета се опитват да имитират UFC буукинга, просто защото са малоумни и не осъзнават, че това че са КЕЧ, реално им дава сто пъти повече свобода да правят по-интересни хайп сегмвенти, стига да имаха два грама мозък. 

4 hours ago, Farest said:

Наистина тук си е най-доброто качество и няма прекъсване. Най-якия сайт за stream 

От Ръмбъла насам зяпам там. Голям ъпгрейд е на watchwrestling. Даже от време на време си пускам мачове от Висшата лига там. 😁

Иначе трябва да се отчете, че радва как мачовете това PLE не са много. Няма смисъл да се претрупва card-а с джобъри и персонажи, които не вълнуват хората. Всеки един мач има солидна история, без tag-а, но там буукингът бе солиден, а самият мач най-вероятно ще бъде приятен за гледане. Публиката ще е on fire, така че имам добро усещане за това, което ни предстои.

• Upvote 2

dimage.jpeg.00ba80a9f4b6283033d9a7bd589e0fdc.jpeg

Добавен е мач за титлите за pre-show-то. Да угодят на другата австралийка, Инди. :D

• Upvote 2
Mariyan01

Абе само на мен ли така ми изглежда, но малкото палаво Бекинце е доста посредствена на ринга?

The Olimpic Hero
2 minutes ago, nikolov933 said:

Слабо шоу засега.

То цялото шоу си е ясно. Няма никаква интрига. Ясни са резултатите от всички мачове и няма да има някакви големи моменти. Съвсем стандартно/преходно шоу. 

• Upvote 3

Just a fan

Доминик обаче е огромен калитар с това, че неговото "нещо" в очите на публиката е да бъде зверски освиркван. Осигурява ми успешна кариера дори след като се отцепи от стейбъла, поне в началото.

• Upvote 2

Искати или не искати, Логан е най-голямото откритие на WWE последните години.

• LMFAO 2
Simeonoff
19 hours ago, THE ENEMY said:

"БУКЪР, ИСКАШ ЛИ МЛЯКО??"

Абсолютен топ 3 любими сцени от Attitude Era

С повече креативна свобода и по-малко PG13 се получаваха супер смешни и атрактивни неща, които запленяваха зрителите.

• Upvote 1

spacer.png

The-Resident-Ev!L
1 hour ago, Ponetron said:

Искати или не искати, Логан е най-голямото откритие на WWE последните години.

Сигурно се шегуваш?

По скоро Theory.

Edited by The-Resident-Ev!L
HeaDMaKeR™

Theory за съжаление се превърна в нищо и никакво джаброни, трябва да го пооправят доста, иначе Лоуган определено е най-доброто младо откритие последно време.

Мега постно шоу де, добре че не се обърках да го гледам цялото лайв.

• Upvote 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Шоуто покри занижените очаквания, даже ги надхвърли.

Tiffany беше звездата на женския Chamber. Страхотно представяне, с нея бяха свързани най-готините моменти в мача и тя е бъдещ шампион. Becky беше логичният победител. В последния WM цикъл, направи редица добри вражди и мачове, и консистентно е най-популярната жена в компанията. Реалистично погледнато, вече е към края на активната си кариера, тъй че този неин период ще се помни с добро.

Rhea не получи чак толкова силна реакция, колкото се очакваше, но мачът и с Nia надхвърли очакванията ми. Още с идването и в компанията, очаквах Rhea да е следващата голяма звезда, но начинът, по който го постигна, с тотална промяна на образа и визията, определено ме изненадаха приятно. Огромен момент за нея. Да оглави шоу, в родината и, пред 50 хиляди ЕКЗАЛТИРАНИ ФЕНА НА СПОРТНАТА ЗАБАВА!

Мъжкият Chamber също беше на ниво. Logan Paul е топ heel, просто човек, който обича да бъде мразен. Randy Orton е огромен и продаде контузията в гърба перфектно. Drew е пример, как постоянството се отплаща. В момента е един от най-добрите кечисти в света, образът му е на ниво, промотата му са на ниво, мачовете му са на ниво. Всичко удря в точния момент. Трансформацията в образа му, откакто го преебаха на Clash at the Castle, е много добра. От човекът, който преебават с намеси, сега е човекът, който капитализира намесите на други хора. За мен той трябва да е шампион и нямам търпение за враждата с бате Punk. Нещо, което може да му спаси злощастното завръщане.

Разочарование беше The Grayson Waller Effect. На SD намекваха за някакво партньорство между него и Reigns, нищо подобно нямаше. Беше скучно и незапомнящо се. Отборният мач беше добър. Dom продължава да е най-мразеният човек в компанията и очаквам тази година да е неговата.

WWE напълниха 50 хиляден стадион, без Скалата, без Reigns, без Cody и Rollins в мачове, с ME Rhea Ripley срещу Nia Jax. Компанията е гореща в момента и WM се очертава да е епична.