Jump to content

WWE: Нови скандални разкрития около сексуалния скандал срещу Vince McMahon и WWE, Vince подава оставка

Recommended Posts

The Wall Street Journal пуснаха нова част от разследването им срещу Vince McMahon и WWE.

Една от жените, които са получили парично обезщетение, в замяна на мълчанието и, съди Vince McMahon, John Laurinaitis и компанията за секс трафик.

Става въпрос за Janel Grant, която е работила за компанията, и твърди, че е била сексуално насилвана, експлоатирана и дори е била подложена на секс трафик, като в замяна и е било обещано кариерно издигане. Grant е подписала NDA през 2022, като Vince McMahon се е съгласил да и плати 3 милиона долара, но в крайна сметка и е платил само 1 милион и плащанията са били преустановени, което я е принудило да се обърне към съда.

Някои от обвиненията на ищеца:

= На 15 юни 2021, Vince и друг високопоставен член на компанията са я заключили в офис в щаба на WWE и са я насилвали сексуално.

= На 23 юни 2021, Vince McMahon отново я е заключил в съблекалнята в щаба на WWE и я е насилвал върху масажорната.

= Vince е споделял нейни голи снимки и видеа с други служители на компанията, включително и на кечисти, които Vince е искал да подпише. В статията се споменава името на UFC и WWE шампион, с когото са преговаряли, предполага се, че става въпрос за Brock Lesnar, като Vince е пращал въпросните материали на него, с цел да го привлече в компанията.

= С времето, сексуалните желания на Vince са се увеличили, като той е използвал секс играчки върху нея, включително и дилдота, които е кръщавал на WWE кечисти.

= По време на тройка, Vince е дефекирал върху главата и.

= Vince McMahon я е принудил да прави секс с John Laurinaitis.

= Vince е споделил телефонния и номер с кечист в компанията, отново се предполага, че е Brock Lesnar, който я е заринал с предложения за секс и неприлични видеа.

Делото има за цел да отсъди, че NDA-то, което е подписала, е невалидно и да получи необходимата компенсация за физическите и психическите щети, които са и били нанесени. 

Vince McMahon се оттегля от борда на директорите на TKO, като повече няма да държи ръководна позиция в TKO или WWE. 

Edited by neshev
25 minutes ago, Himler said:

Брок май отива на кино и той. 

BREAKING NEWS: Brock Lesnar implicated in Vince McMahon Sex Abuse Lawsuit

Janel Grant, one of the women in Vince McMahon’s NDA scandal, was instructed to take sexual photos and videos for Brock Lesnar in an attempt to get him to re-sign with the WWE. Vince McMahon told her that “F*cking [Brock]” was part of the deal.

Brock Lesnar told the victim that he “Likes what he sees” and after Lesnar obtained her phone number, he instructed the victim to send him a video of her urinating after which he called her a bitch.

Абе и той е замесен малко или много

Edited by Sugarev

Absolute madlad

Това е гнусно, еби му майката... Силно се надявам да не е истина, и Винс да не е чак толкова извратен боклук.

njpw_puroresu

Казал ли ви че Макмеян е едно извратено изчадие което ще лежи в затвора??? Сбогом отрепка. :) 

8 minutes ago, Sugarev said:

BREAKING NEWS: Brock Lesnar implicated in Vince McMahon Sex Abuse Lawsuit

Janel Grant, one of the women in Vince McMahon’s NDA scandal, was instructed to take sexual photos and videos for Brock Lesnar in an attempt to get him to re-sign with the WWE. Vince McMahon told her that “F*cking [Brock]” was part of the deal.

Brock Lesnar told the victim that he “Likes what he sees” and after Lesnar obtained her phone number, he instructed the victim to send him a video of her urinating after which he called her a bitch.

Абе и той е замесен малко или много

Уж бе семеен човек. Дано не е истина.😐

• Upvote 2
  • LMFAO 1
Mariyan01
2 minutes ago, MJ23 said:

Винс да не е чак толкова извратен боклук.

Сам не си повярва докато го писа нали?

Аз като видях чатовете, вече съм сигурен, че е той :D Тоя стил е неповторим.

• Upvote 1
  • Haha 1

Нещата не изглеждат добре и грам, но все пак е възможно някои от историите да са украсени. Но все пак тук говорим за изнасилвания, склоняване към проституция, системен тормоз и прочие. Но знаете. За милиони няма закони. Според мен, ще се спазарят и скандалът ще отшуми. Другият момент е, че федералните бяха погнали по едно време Вини. Тъй че не се наемам да прогнозирам какви ще са последствията.

Броко изглежда най-хрисим, на фона на изцепките на Винс, но все пак я е тормозил в чатове и прочие, което пак е кофти, но поне физически не я е насилвал.

Иначе, според мен Endeavor са подготвени за този скандал и Винс ще бъде отстранен от компанията, този път наистина. Не е случайност, че делото изтича веднага, след като привършиха всички сделки, разкараха Кевин Дън и сега Скалата е в борда на директорите. Видимо се подготвят за нова ера, без Вини. 

StoneColdFaN

Чакай бе, при наличие на данни за престъпления от сексуален характер, не трябва ли да има намеса на полицията? Само три от обвиненията в тоя списък на тая са достатъчни, за да може това животно да прекара остатъка от живота си зад решетките. Барабар с Луринайтис, другото животно. Тука не е България, дето за изнасилване дават 2 години условна.

Edited by StoneColdFaN
  • Upvote 1
batistaheel

Всичко толкова нереално изглежда. Ако реално са я изнасилили, не следва ли да е травмирана? Защо не се е обърнала към полицията или ФБР още след първото изнасилване? Ако Винс ѝ беше платил тя ще ше да си мълчи ли? Поставям се на нейно място и ако ми се случи нещо такаво, ще ги изпея веднага, ебал съм ги парите. 

Отвратен съм, тъкмо се бях надъхал за мач на Вожда срещу Скалата, и сега Мистър Холивуд пак ще се покрие. :( Проклет дъртофелник, винаги проваля всичко. Дано този път най-сетне го пенсионират и повече да не чуваме за него. 

ЧОТУДЕ

Винаги съм твърдял, че Винсарата е най-големия гений, който е и олигофрен в същото време. :D А иначе тая мастия га е яла кифтетата не е ривала:

1 hour ago, neshev said:

= На 15 юни 2021, Vince и друг високопоставен член на компанията са я заключили в офис в щаба на WWE и са я насилвали сексуално.

= На 23 юни 2021, Vince McMahon отново я е заключил в съблекалнята в щаба на WWE и я е насилвал върху масажорната.

Сигурно вечерта на 15-ти юни като се е прибрала вкъщи и мъжът й я е питал как мина деня й, му е казала "нормално". :) И след това пак е отишла на работа да се забавлява с играчките, кръстени на кечисти (вероятно Скалата й е бил любимия). Ама като спират да й дават парите вече се обръща към властите, иначе преди това всичко е било 6 явно. :D Ето и нейна снимка, Винси тотално е люснал лигеня:

Vince McMahon Accused of Sex Trafficking by WWE Staffer He Paid to Keep  Quiet - WSJ

Edited by ЧОТУДЕ
  • Upvote 1
  • Wank 1
  • Confused 1

image.jpeg.a6fe53e67bc05472f5e0b0ef1430afaa.jpeg

@hero28 представяш ли си Лив Морган как е пробила в компанията и как си е заслужила пуша? :wank:А ареста, за да и бъде простен, какво ли е направила на Дядо Вини?

StoneColdFaN

Като установят истината, а те ЩЕ я установят - желая ФБР да се самосезира, да го изправят пред съда, че накрая 5 доживотни присъди да му лепнат на тоя. И като пукне, да го погребат в гробището на затвора, че да продължи да ги лежи. Да ме погне ИКИПА, изобщо не ме ебе.

• Upvote 1
  • Facepalm 1
THE ENEMY
1 minute ago, StoneColdFaN said:

Като установят истината, а те ЩЕ я установят - желая ФБР да се самосезира, да го изправят пред съда, че накрая 5 доживотни присъди да му лепнат на тоя. И като пукне, да го погребат в гробището на затвора, че да продължи да ги лежи. Да ме погне ИКИПА, изобщо не ме ебе.

mafiotibace.jpeg

Иначе единственото което може да ме изненада е, че изобщо това нещо избухна, а не беше покрито успешно. Може да съм се възхищавал на бизнес гения на Вини, но пичът е 80 и все още шмърка кока, няма какво друго да се очаква.:D Особено след като се даде гласност на случаите Уайнстийн и Епстийн, то е ясно че такива неща се случват навсякъде по системата и просто в момента рухват един по един като домино. 

Също така, моля ви, не бъдете тотални задници. Ясно е, че част от мацките са били опортюнистки, но по всичко личи, че е имало и такива които са си били изнасилени и заплашвани да си мълчат. Тук не визирам само случая на Винс, но е ясно че и той не прави изключение.

• Upvote 2
  • Haha 1
3 minutes ago, THE ENEMY said:

Ясно е, че част от мацките са били опортюнистки, но по всичко личи

Точно, кратко и ясно. Аре да не се правят много, че нямат вина и те, въпреки всичко.

Предисторията е, че Винс се е запознал с нея още през 2019 и на практика я е назначил в компанията, в замяна на това да му е секс играчка. И оттам нататък, нещата са почнали да ескалират все повече и повече, и желанията на Вини са ставали все по-брутални. 

StoneColdFaN
11 minutes ago, THE ENEMY said:

mafiotibace.jpeg

Мемето ти е абсолютно не на място. Най ненавиждам изнасилвачи и педофили. А този го е направил, използвайки след това ВЛАСТТА и ПАРИТЕ СИ, за да се покрие. Колко голям гнусляр трябва да е един човек, не знам.

• Upvote 1

Интернета ескалира. Може би най-мразеният човек в света в момента в СПОРТНАТА ЗАБАВА! 

• Haha 1
pedia4ovek

Честно казано, малко ми е странно, че почти всички търсите някакъв морал и справедливост в тая помия. Това е шоубизнесът. Това е еманацията на капитализма като цяло. 

Цитирам:

Джордж Бърнард Шоу веднъж казал на една примадона "Мадам, обзалагам се, че ще си легнете с мен за пет паунда." Тя се възмутила - "Как може да си помисли такова нещо?" Той замлъкнал, сякаш обмисля, и казал:"Ами ако ви предложа сто хиляди паунда?" Тя се поколебала и мълчанието ѝ я издало. "Така, значи не спорим за акта, а само за цената" рекъл Шоу. 

Винаги съм мразил Брок Леснар,смятам беше част от лош период на компанията ,а сега направо ми се гади от него!

• Facepalm 1

Кур за всички, които са си мълчали за това нещо, а те надали са малко. Най-вероятно Стефани и Ник Кан са знаели. Въпрос на време е да стане ясно. Надявам се с Винс и Джони Ейс наистина да е свършено. Абсолютни подчовеци

Какъв ли heat ще обере бачи Брок, ако наистина се върне на Ръмбъла и го спечели? :laugh: