Jump to content

WWE: Seth Rollins е контузен

Recommended Posts

Както стана ясно още на RAW, Seth Rollins е получил контузия в коляното. Засега няма яснота колко сериозна е контузията, но се счита, че има скъсване на медиална колатерална връзка (MCL) и частично скъсан менискус. В зависимост от сериозността, MCL контузията отнема между 1 и 8 седмици възстановяване. През февруари 2017, Rollins скъса същите връзки, но беше готов за WM. Скъсаният менискус е по-голям проблем и може да отнеме между 4 седмици и 6 месеца. Тъй че има вероятност все пак Rollins да е възстановен за WM, но надали ще има мачове дотогава. 

Излезе и слух, че на идния RAW, Set ще адресира състоянието си и титлата. Да видим. Дано се възстанови бързо. Трябва да има мач Сет-Пънк. :D

HeaDMaKeR™

Ако отпадно най-логично е Drew да вземе титлата и да го видим срещу Пънк на Мания, Пънк-Ролинс преспокойно може да е голяма лятна вражда.Не е чак такъв пропуск в момента, ама Ролинс с това ебано коляно не го виждам още дълго.Я изкара до 42-3, я не.

• Upvote 4

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Todor Atanasov

Ако имахме само една световна титла и Сет наистина я оваканти щях да заложа, че rumble-a ще е за колана. Преди години сме гледали титлата да се защитава на мелето, но сега някак си не е момента. По-скоро на EC ще го направят. Иначе Punk-Drew ми изглежда като най-оптимален вариант за Манията.

Най-вероятно Сет ще оваканти титлата в понеделник, но най-големия култаж ще е ако по някакъв начин я спечели Роман Рейнс :laugh:

Може Дамян да кешне куфара и на Rumble-а някой да спечели титлата от него

Edited by Berbo

Наистина доста тъпо за Ролинс. Да си с прецакани колена не е шега работа. Годините прекарани в кеча си оказват влияние.

Нека не забравяме, че Ролинс е кораво копеле и ще даде всичко от себе си да не пропусне Мания. 

Edited by Hachiko
batistaheel

Сега е моментът Свещеника да използва куфарчето. Иначе просто не го виждам къде ще се вмести. Печели и после губи от Дрю на EC, а на КечМания ще гледаме Дрю срещу Коуди. Пънк да си чака реда. Евентуално за след Мания за вражда с Вожда, който със сигурност няма да изгуби от Скалата. 

Не толкова бързо, хейтърчета мръсни! АрхитектО на спортната забава ще го увият в целофан и ще е готов за WM, където ще се изправи срещу CM Punk! 

• Upvote 3

Титлата може да отиде директно при Свещеника в замяна на куфара, тъкмо ще създадат момент, който не се е случвал до сега.

57 minutes ago, hacky said:

Титлата може да отиде директно при Свещеника в замяна на куфара, тъкмо ще създадат момент, който не се е случвал до сега.

Случвало се е, ама при други причини, при жените. :D Аска през 2020 беше носител, а Беки й връчи титлата понеже й беше напълнена фурната. :D

• LMFAO 2
  • 2 months later...

Rollins се е подложил на операция, за да адресира скъсания си менискус. 

• Upvote 2
Monteso

Нямам представа как тоя човек е изнесъл цялата програма около WM със скъсан менискус. Миналата година само го разкъсах на футбол, и няколко месеца не можех да си свия крака, камо ли да скачам или тичам с него. През първите няколко седмици жена ми ми връзваше връзките на обувките. Абсолютен изрод!

The Pain
56 minutes ago, Monteso said:

Нямам представа как тоя човек е изнесъл цялата програма около WM със скъсан менискус.

He did it for The Rock! HE DID IT FOR THE PEOPLE! <3 :(

9MLnN5Y.gif

BAITO6O
2 hours ago, Monteso said:

Нямам представа как тоя човек е изнесъл цялата програма около WM със скъсан менискус

То да беше само това здраве щеше е. Даже покрай двете вечери още повече се е контузил и тнк. Има достатъчно кадри показващи какво е било положението му.

И евала на Сет за всичко. Стисна зъби и си справи отлично. Свърши си страхотно работата и нека сега да почива с месеци, заслужава си го.

Преди чесно имаше ебавки по него ( Сет п*тк@та Ролинс и тнк), но вече не са уместни. Аз лично му свалям шапка, професионалист. И израстна през годините.

Дано му предпишат нещо за вагиналната сухота и се върне другия месец да враждува с Коди като лош.

Monteso
36 minutes ago, BAITO6O said:

То да беше само това здраве щеше е. Даже покрай двете вечери още повече се е контузил и тнк. Има достатъчно кадри показващи какво е било положението му.

И евала на Сет за всичко. Стисна зъби и си справи отлично. Свърши си страхотно работата и нека сега да почива с месеци, заслужава си го.

Преди чесно имаше ебавки по него ( Сет п*тк@та Ролинс и тнк), но вече не са уместни. Аз лично му свалям шапка, професионалист. И израстна през годините.

Честно казано според мене сега вече заслужава пуша който получи преди години в историята с The Authority, Дано в близко бъдеще да го получи , защото силно вярвам, че ще го оползотвори добре.  Това върви обаче ръка за ръка със смяна на педалската визия, няма да навреди и малко да се понацепи!

• Upvote 3

Hachiko

Абе те реално кечистите са си нацепени бе....

• Upvote 2

Че то причината да се облича "като педал", да танцува и да дърпа мело-драматични промота е именно, защото е яко потрошен и не може да се раздава на ринга както преди. :D Тъй че по-скоро ще стане още по-дразнещ, когато се върне. 

• Upvote 2
  • Wank 1
Hachiko

Мен лично гимика му ме кефи. Заблява винаги, като нарочно излиза с най-олигофренските дрежки.

Дано се върне с различен образ - тоя педалски образ хич не му отива за съжаление... един от най талантиливите кечисти , а го направиха да изглежда като джендър. 

2 hours ago, BAITO6O said:

Ами в случай, че друго не му е израстнало, все още си остава Сет Путката.

THE ENEMY

Да участваш в кеч програми с контузии застрашаващи здравето и кариерата ти, не е нещо което намирам за заслужаващо похвала. Ако все пак е взел решението самостоятелно и достатъчно информирано, това си е негов кръст, т.е. не бих го и хейтил. 

И все пак основното когато оценяваме един кечист остава образ, присъствие и харизма. Ролинс не ме е спечелил с нито едно от тези неща. Дано все пак се възстанови бързо. Нищо че нямам голямо желание да го гледам в МЕ.:D

• Upvote 3