Jump to content

Rhea Ripley / Риа Рипли

Gabler

Recommended Posts

Рождено име: Деми Бенет
Родена: 11 октомври 1996
Аделаида, Австралия

Височина: 175 см
Дебют: 24 май 2014

Световен шампион за жени в WWE: (1.4.2023–настояще)

5umoocyysbac1.jpeg1n39crdfl9ac1.webp

Edited by Gabler
  • Thanks 1

272.png 

THE ENEMY

^ Моля ви се, колеги, прекратете му мъките! Жал ми е аз да го го хвърлям на тигрите пак, а освен това в момента го тренирам за други съзтезания.🙏

• Haha 3
The Olimpic Hero

Чико, по-спокойно. Знам, че друсаш до откат тези дни, но не ни карай пак да ти слагаме усмирителната риза.

batistaheel
3 minutes ago, Hachiko said:

Тая МЪРЛА, ТАТУИРАНА, НИТО ТРИШ НЕ Е, НИТО СТЕЙСИ КЪБЛАР!

Хачик, като модератор на раздела не е ли редно в този да се държиш като...себе си? Оня няма да се върне. Пък и си ми споделял колко много харесваш Риа Рипли. :D 

@Gabler, поствай нейни по-ранни снимки, преди готическия вид, с дългата коса. 

Нещо ми се правите на големите мъже, да не Ви изпобанвам един пу един, а??? Ко мислити е?

ЕДИТ: @batistaheel, къв си ти да ми цитираш постовете??????

Edited by Hachiko

Чак сега ли има раздел за Рия Рипли,иначе хубава жена е няма спор, но не е по хубава нито от Лив, нито от Беки!

batistaheel
19 hours ago, hero28 said:

но не е по хубава нито от Лив, нито от Беки!

Позволи ми да не се съглася. Бейли е по-красива и от двете. Пък и тая наркоманка Лив къде я буташ. :suicide:

Как ще е на 27 тоя травестит? Изглежда на 47 годишна стара мома, която ако не е кеча, щеше да бачка в МакДоналдс.

Rise of Thunder
20 hours ago, batistaheel said:

Позволи ми да не се съглася. Бейли е по-красива и от двете. Пък и тая наркоманка Лив къде я буташ. :suicide:

Моля?!! Бейли прилича на катър в лицето. Къде въобще я слагаш до Лив? 

1 hour ago, Rise of Thunder said:

Катър, катър, ама поне няма адамова ябълка..:wank:

• Thanks 1
batistaheel
2 hours ago, Rise of Thunder said:

Не е толкова грозна, даже с малко грим е ок, но в тяло за мен е секси. Не очаквам други да я харесват, аз си я харесвам за себе си. Ама Ливката, човек, ми падна в очите с тая дрога...

Mariyan01
5 hours ago, MJ23 said:

Как ще е на 27 тоя травестит? Изглежда на 47 годишна стара мома, която ако не е кеча, щеше да бачка в МакДоналдс.

Емджейка позволи ми да не се съглася, но Рипли си е топ путка. И на мен не ми харесва с къса коса, понеже от къси коси, кура ми не функционира, но с дълга коса си плаче за онождане.

Posted (edited)
On 1/4/2024 at 8:20 PM, batistaheel said:

Хачик, като модератор на раздела не е ли редно в този да се държиш като...себе си? Оня няма да се върне. Пък и си ми споделял колко много харесваш Риа Рипли. :D 

@Gabler, поствай нейни по-ранни снимки, преди готическия вид, с дългата коса. 

Руса или черна - топ пиче!

maxresdefault.thumb.jpg.b2bbdb8ccd287a8cd0f27a4a6c5140a9.jpg75fd46778ef61c57b05b20078f4e795d.thumb.jpg.4f60289b8ed0e63d6476efbdfdc123e5.jpgrhea-ripley-2017-v0-c61d32cwhhlb1.webp.3b205f8fa3b37b3e7209e5ed11ee0ac1.webp2e5bd7fa4ac532742ff1d4766a78a6a6.thumb.jpg.4c9fb42f5107b7cc95537272f0ebb40b.jpgc2ceca3e7fe6bb30d1c78ac36662b86a.thumb.jpg.26107d196086689e35e19e47617eccc2.jpg

Edited by Gabler

272.png 

Да де, ясно, вкус другар няма. И аз преди тролех с Ная Джакс, дано случая е същия, защото прилича на Джанлуиджи Донарума с перука.

• Haha 2
  • 4 weeks later...