Jump to content

BWC-ЛЮБИМ МАЧ ЗА 2023 ГОДИНА

Bobotsi

Recommended Posts

novologo.thumb.png.9947e5082441b36e5e396f9b916e07dc.png

Знам, че всички сте се притеснили къде изчезна любимата ви форумна традиция. Спокойно, класация за любим мач ще има и тази година! 

Все пак ще напиша правилата за новите потребители:

Всеки ми праща своите 10 любими мача за изминалата 2023 година на лично съобщение. Мачовете се оценяват по това кой ви е харесал най-много, а не по това колко чекии си е набил Мелцър на тях. На всяка позиция трябва да има само един мач и той да се е състоял тази година. Ако мачът е от седмично шоу - пишете кое е то и датата на която се е състояло. Мачът поставен на 10 позиция получава 1 точка, а този класиран под номер 1 - 10 точки. Ако имате грешки, ще ви върна ЛС за да редактирате. Ако не ви върна отговор след като сте гласували или не си видите името в темата, най-вероятно не съм получил класацията ви и ще трябва да ми я изпратите отново.

Срок на гласуване: 23.12.2023. - 17.01.2024 (може да бъде удължен в случай, че има прекалено малко гласували)

Резултатите ще бъдат обявени постепенно, в рамките на няколко дни след крайният срок за гласуване.

Миналите издания:

Галсували до момената (44)

Hachiko

njpw_puroresu

jobber91

Price

itzo1994

THE ENEMY

Huskarl

batistaheel

Shlong

HeaDMaKeR

Devil

The Invisible

hero28

Xander Black

Forumen_MAG

anime_master

kabakov

neshev

The Olimpic Hero

Metzgermeister

hacky

Rainmaker

REE_6661

The Big Red Machine

Mariyan01

Yulian

Bobotsi

HEIDENREICH

Berbatov

Shining Wizard

Triple H (HHH)

The Best

Suffer-H

pedia4ovek

Smegma

Jericho

Beks

Macho Man

Laoch

Sashundera

pukkod

krriiissss

JohnnyWrestling

brayan_lotusrrnault

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

Edited by Bobotsi
1 minute ago, itzo1994 said:

@hacky @gboy @ShiningWizard @HeaDMaKeR™ @Metzgermeister @Laoch @batistaheel @Devil @VSB @Huskarl

Гласувайте, че да не се събудите догодина като обикновени Путрибитили, или по-лошо: на АРЕНАТА! :wank:

ПЪЛЕН ТИП ТОПО тен от Джи бой на ал дабу!

40 minutes ago, itzo1994 said:

@hacky @gboy @ShiningWizard @HeaDMaKeR™ @Metzgermeister @Laoch @batistaheel @Devil @VSB @Huskarl

Гласувайте, че да не се събудите догодина като обикновени Путрибитили, или по-лошо: на АРЕНАТА! :wank:

Изведнъж почувствах вдъхновение и реших да се включа. Изобщо не е заради предупреждението, да не някой да си помисли нещо.

• Upvote 1
  • Thanks 2
1 hour ago, itzo1994 said:

Е как да гласувам като аз 10 мача не съм гледал тази година 🧏🏼‍♂️

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Плашиш куче със салам. Аз искам да си върна статуса на обикновен потребител. Ще гласувам, ако ме понижите.

20 minutes ago, Glam4o said:

Аз па ще гласувам ако ме повишите.

Малкоо ли ти платиха?

За булсата ли нема

Edited by Hachiko

Вече имаме 12 човека! Ако до края на срока съберем още 27 (с 1 повече от абсолютният рекорд), за пръв път в историята на класацията ще кача всички мачове за които сте гласували в темата, така че да може да се гледат по всяко време!

• Upvote 1
  • Wank 1
10 minutes ago, neshev said:

Гласувал е отдавна, но явно ни пази за хайпа. :D

Спойлна завръщането на Скалата, сега и това... :(

• 2 weeks later...

Изравнили сме бройката гласували миналата година, хайде още малко!

• Wank 2

Събрахме 27 човека дотук! Вярвам, че поне още толкова хора искат да гласуват, но се срамуват. Така че ще им дам време да се престрашат и удължавам срока до края на месеца! :wank:

10 човека! Толкова ни остават до подобряването на абсолютният рекорд! Апелирам към всеки който е гледал дори малко кеч, да ми изпрати класация, за да напишем историята!

10 човека за 10 дни!

• 2 weeks later...

Чакам с интерес резултатите от Бобоцката избирателна комисия (БИК)!