Jump to content

MAFIA 26

baikiro

Recommended Posts

Дойде време за дългоочакваното обединение! През изминалата нощна фаза нямаше елиминирани играчи.

Начало на Ден 3!

Активни участници 10/16

@StoneColdFaN

@hacky

@Bobotsi

@Price

@LightOne

@The Olimpic Hero

@Hachiko

@Himler

@Dudley

@Glam4o

@Jack Bauer

@Farest

@Rise of Thunder

@The Invisible

@Socki

@kabakov

За елиминация са нужни 6 гласа. Дневната фаза ще приключи в 22:00 на 23.12.2023. Моля гласувайте с удебеляване. Успех!

Edited by neshev

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Доколкото разбирам в правилата на сезона мафията не се обединява на втората нощ, а на третата, нали така?

Как тогава ще има два нощни пропуска и в двете групи?

Или има пропуск в описанието на правилата.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

The Olimpic Hero

Доста интересно развитие с това, че нито един не е елиминиран и от двете групи в изминалата нощ. Явно Доктори/Тъмничари са се справили много добре и са спрели Мафията.

Обаче като изчислявам сега, ако има 4 мафиоти в играта и имаше две нощни елиминации, то играта щеше да свърши. Та възможно ли е да има само трима мафиоти в играта и в едната група да е имало само един мафиот? Ей това ми е супер чудно. Или пък водещите са направили някаква хватка, с която да предотвратят това да не свърши играта, защото и Дъдли отпадна служебно и вероятно е станал филм за водещите.

Динамиката е странна. Въпросът е чели ли сме си групите? Аз прочетох група Б, но разбира се имам повече представа от нашата група А. Може би е добре някой от група Б да разказже за динамиките в групата. Аз ще се опитам да представя моята гледна точка за нашата група.

В нашата група общо взето още в Ден 1 напрвихме нещо като алианс между мен, Price, LightOne и Bobotsi, като и в двата дни гласувахме заедно и за съжаление изгонихме мирни граждани. В моята глава единият вот беше донякъде предложен от LightOne и Bobotsi, макар и аз да бях изказал моите съмнения в Himler и така в крайна сметка го изгонихме.

В Ден 2 бяхме тръгнали да гоним Hachiko и го бяхме гласували тримата от алианса, но аз леко параноясах, че е възможно LightOne и Bobotsi отново да ме водят към грешен вот и им предложих този път да играем с мойт вот - hacky. Те се съгласиха и така изгонихме hacky.

Сега кое е най-нормалното за мен. Сигурно да се обърна срещу LightOne или Bobotsi, но аз тук тръгвам към трола и неадекватно изглеждащ на пръв поглед Hachiko. Прави впечатление, че той е и в двете вечери във вотинг патърна и супер бързо и безпроблемно се закачва и за двете убийства. Да, аз LightOne и Bobotsi също сме на вотинг патърна и ще е нормално хората да се съмняват и в нас или пък самите LightOne или Bobotsi да се съмняват в мен, това си е тяхно решение и не бих ги винил.

Аз обаче тръгвам срещу Hachiko и направо гласувам за него. Глас за Hachiko на този етап.

Въпросът е сега, когато сме 5 на 5 от двете групи, коя група би искала да надделее и да гласуваме човек от нея. Затова ми е много интересно да чуя разсъжденията на играчите от Група Б. Нямам огромни впечатления, както казах изчетох групата, прави впечатление, че Glam4o и The Invisible играят активно като за новаци, а Rise of Thunder пише по-малко. С останалите си се знаем и просто искам да чуя и тяхната гледна точка.

Прочитът ми за Хаки беше абсолютно точен, яд ме е страшно, че се подведох и го гласувах. Олимпийския може и да ме блайндсайд-на, но другите му номера няма да минат. Глас за Олимпик.

The Invisible

Съгласен съм всеки да опита да разкаже неговата гледна точка. Аз също четох група А, но без да дълбая да мисля кой какъв е. Ще я прочета отново утре. Как виждам нещата за група Б аз:

Имахме Farest, който игра безобразно, не искаше да ми отговаря на въпроси, опитваше да се измъкне всячески и накрая каза, че бил доктор. Аз имам съмнения, че го каза само за да се спаси, защото в нашата първа нощ беше елиминиран Socki, който според мен беше очевидна елиминация за мафията и съответно доктора (ако е имало такъв) не го е спасил. Farest отказа да отговори кого е спасил и защо не е било Socki.

Имаме и няколко човека, които в двата дни бяха неактивни като естествено основния в това отношение беше Dudley. Видяхте резултата. Престъпно е да се запишеш да играеш игра, която не смяташ да играеш. И гражданите в играта в момента сме -1 заради тази простотия. 

За себе си. Играя за първи път. Кефя се на играта. Чел съм, искам да играя. Ядосвам се с истински емоции, че нямаше с кого да я играя в група Б. Надявам се сега да има. Сега знаете какво работя, можете да ми вярвате, че има седмици, в които няма как да играя форумни игри. Сега ми се е отворил шанс да седя вкъщи 15 дни и да безделнича и искам да го оползотворя и да играя на макс. Казах го и като се записвах, че декември ми е свободен и точно това имах предвид. До сега играя като търся директен контакт и разговор с всеки от група Б. Смятам да го правя и с тези от група А. Смятам, че каширането е най-голямата тъпотия и съм на диаметрална противоположност от този тип играчи.

Мога да отлича от група Б Glam4o и Kabakov като играещи и приемливи до момента за мен за съвместна игра. Jack Bauer и Rise of Thunder са ми по-съмнителни. Важна подробност е, че Rise of Thunder и Glam4o почти бяха изгонени, но останаха. Двамата имат и някакъв личен конфликт от извън играта, който нажежава страстите между тях в играта. Jack Bauer и в двете вечери опита да обърне вота в 21:50 като в първата този му ход донесе нулев ден. Не че само той е виновен за това. Ако го питате него аз съм виновен, защото не съм му последвал глупавата според мен идея. Втората вечер защитаваше яростно Farest, който се оказа гражданин. Без аргумент, освен "Farest е wildcard". И влизаше на Glam4o с неща, дето са си чисто обиди. Сега на ден 3 може би и ще ни научи никнеймовете, защото в първите 2 дни като лигавщина ги пишеше грешно. Ще ме нахейти и ще ви каже колко съм лош или тъп, ама аз така виждам нещата. После прочетете група Б и преценете сами.

ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТА

Hachiko (1) - The Olimpic Hero
The Olimpic Hero (1) - StoneColdFaN

Не са гласували: Bobotsi, Glam4o, Hachiko, Jack Bauer, kabakov, LightOne, Rise of Thunder, The Invisible

За елиминация са нужни 6 гласа. Дневната фаза ще приключи в 22:00 на 23.12.2023.

30 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Прави впечатление, че той е и в двете вечери във вотинг патърна и супер бързо и безпроблемно се закачва и за двете убийства. Да, аз LightOne и Bobotsi също сме на вотинг патърна и ще е нормално хората да се съмняват и в нас или пък самите LightOne или Bobotsi да се съмняват в мен, това си е тяхно решение и не бих ги винил.

Аз обаче тръгвам срещу Hachiko и направо гласувам за него. Глас за Hachiko на този етап.

Само аз ли забелязах, че хачико си смени вота от Хаки на теб снощи? Даже май и водещите не го отчетоха. 

The Olimpic Hero
2 minutes ago, Glam4o said:

Само аз ли забелязах, че хачико си смени вота от Хаки на теб снощи? Даже май и водещите не го отчетоха. 

Той го смени, но тази смяна вече нямаше значение, защото hacky имаше достатъчно гласове.

Е да ама де факто не е във вотинг патърна както казваш. И имаше още 6 мин. за да го последва още някой. А в тази игра са ставали подобни обръщалки.

The Olimpic Hero
1 minute ago, Glam4o said:

Е да ама де факто не е във вотинг патърна както казваш. И имаше още 6 мин. за да го последва още някой. А в тази игра са ставали подобни обръщалки.

Ами аз такива, които си сменят гласа и отиват на безсмислен вот, когато вече оригиналният вот е събран и техният глас вече не е фатален, не ги броя.

Иначе в нашата група, както Невидимия каза, фарест игра безобразно и сам си е виновен в голяма степен за изгонването си. Беше ме номинирал щото нямало да съм активен (според него) вечерта, а самият той въобще не се вясна цяла вечер😀. Мислех, ме той е мафиота-скатавка, но за жалост сгрешихме.

12 minutes ago, The Invisible said:

Мога да отлича от група Б Glam4o и Kabakov като играещи и приемливи до момента за мен за съвместна игра. Jack Bauer и Rise of Thunder са ми по-съмнителни. Важна подробност е, че Rise of Thunder и Glam4o почти бяха изгонени, но останаха. Двамата имат и някакъв личен конфликт от извън играта, който нажежава страстите между тях в играта. Jack Bauer и в двете вечери опита да обърне вота в 21:50 като в първата този му ход донесе нулев ден. Не че само той е виновен за това. Ако го питате него аз съм виновен, защото не съм му последвал глупавата според мен идея. Втората вечер защитаваше яростно Farest, който се оказа гражданин. Без аргумент, освен "Farest е wildcard". И влизаше на Glam4o с неща, дето са си чисто обиди. Сега на ден 3 може би и ще ни научи никнеймовете, защото в първите 2 дни като лигавщина ги пишеше грешно. Ще ме нахейти и ще ви каже колко съм лош или тъп, ама аз така виждам нещата. После прочетете група Б и преценете сами.

Лъжа, лъжа, лъжа!!

Айде не се опитвай да правиш добро впечатление на големите играчи от група А, вкарвайки обвинения и грешни анализи. Всеки който прочете ден 1, ще види че щеше да има нулев ден при всички положения, защото никой не гласува, аз точно се опитах да гоизбегна.

Невидимка, ко стана мойто момче, бях ли прав за фарест? Повтарям ви от ден едно че Фарест не е вота и дори това че се разкри като Доктор, не ви накара да се замислите...

Много се радвам че вече се смесиха групите, защото още един ден ако трябваше да играя само с трима неадекватни и Кабаков, щеше да ми е много...

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

The Invisible
1 minute ago, Jack Bauer said:

Айде не се опитвай да правиш добро впечатление на големите играчи от група А

Хич не ми пука кой колко голямо име е. Доколкото виждам съм в интернет форум, при това в игра, а не в църква с икони. Но да, нека хората изчетат нашата група и да видят за какво става въпрос. Тука сме съгласни.

2 minutes ago, Jack Bauer said:

Лъжа, лъжа, лъжа!!

Айде не се опитвай да правиш добро впечатление на големите играчи от група А, вкарвайки обвинения и грешни анализи. Всеки който прочете ден 1, ще види че щеше да има нулев ден при всички положения, защото никой не гласува, аз точно се опитах да гоизбегна.

Невидимка, ко стана мойто момче, бях ли прав за фарест? Повтарям ви от ден едно че Фарест не е вота и дори това че се разкри като Доктор, не ви накара да се замислите...

Много се радвам че вече се смесиха групите, защото още един ден ако трябваше да играя само с трима неадекватни и Кабаков, щеше да ми е много...

Добре бе, адекватния, като аз отпадна от играта и светне зелено, след като си сигурен че съм мафиот и два дни натискаш за мен, ще си признаеш ли че си кръгла нула, в каквото обвиняваш останалите с които игра?

Е разкрива ли се роля при събрани гласове 10-15 минути преди края на деня?... Смешна фарестовска работа... Аз си натисках два дена за Бауър, ефект - нулев... Явно с него няма да стане. Остава Тъндъра  който остава най-съмнителен от другите двама - Гламчо и Невидимия. Ама пък след обединението ме се знае. 

За сега, глас за Тъндър.

Добре бе, адекватния, като аз отпадна от играта и светне зелено, след като си сигурен че съм мафиот и два дни натискаш за мен, ще си признаеш ли че си кръгла нула, в каквото обвиняваш останалите с които игра?

Чаво, никога не съм твърдял, че си мафиот btw, нещо пак си чел приказки, а не играта, в ден едно просто ти беше избора ми за гонене.

Just now, Jack Bauer said:

Чаво, никога не съм твърдял, че си мафиот btw, нещо пак си чел приказки, а не играта, в ден едно просто ти беше избора ми за гонене.

Обясни ся на “големите играчи от група А”, както ти ги нарече, как се играе тази игра, в ден едно си ме заплюваш без причина и без значение какво казвам или се аргументирам. Никога не бил твърдял че съм мафиот, но натиска да ме гони 2 дни. Голям си.

Just now, Glam4o said:

Никога не бил твърдял че съм мафиот, но натиска да ме гони 2 дни. Голям си.

Чаво, насра се. Втория ден не съм натискал да те гоним даже не съм те гласувал, гласувах за Тиндъра. Май да си лягаш а?

6 minutes ago, Jack Bauer said:

Чаво, насра се. Втория ден не съм натискал да те гоним даже не съм те гласувал, гласувах за Тиндъра. Май да си лягаш а?

Виж кво, мишко , само от уважение към другите играчи ще си спестя да те нарека така както заслужаваш.

Ай лека нощ:

IMG_4146.jpeg

1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Затова ми е много интересно да чуя разсъжденията на играчите от Група Б. Нямам огромни впечатления, както казах изчетох групата, прави впечатление, че Glam4o и The Invisible играят активно като за новаци, а Rise of Thunder пише по-малко. С останалите си се знаем и просто искам да чуя и тяхната гледна точка.

Нека аз да ти обясня, какво се случва в Група Б.

Абсолютен леш.

Имаш трима новобранци в лицето на Гламчо, Невидимия и Тиндъра, първите двама, както и ти отбелязваг са сравнително активни, нищо че пишат предимно простотии, айде Невидимката на моменти ми харесва че вкарва повече мисъл, ама дотук е на никъде. 

Тъндъра, пише по няколко поста на ден, на моменти изглежда заинтересова, ама повече май го боли хуя. Естествено не колкото Дъдли, който тотално отеба деня, най-веротяно е отишъл да си набие осма ваксина в путката и не му остана време да напише дори един пост, следователно беше служебно елиминиран.

Фарест, си беше добрия стар Фарест, може и да е бил Доктор, ма предвид че кавалски дори не пожела да сподели една дума за ролята си включително кого е предпазил в ден едно не знам дали да го взимаме на доверие.

Кабака и той я изпише един пост на 5 часа я не и скочи на лесния вот за фарест, предвид че Фарката определено не беше вота.

Остава единствено проблема, че имаме четирима играчи, от които има поне един мафиот, обаче не мога съвсем да изчистя никого. Ако трябва да посоча един, бих казал че The Invisible ми звучи най-граждански.

The Olimpic Hero

Засега като гледам май всеки ще дърпа към неговата група за вот. В смисъл враждите от оригиналните групи продължават и в обединението. Не знам наистина как ще излъчим единен вот. :DТук вече ще се види този формат на baikiro добър ли е.

5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Засега като гледам май всеки ще дърпа към неговата група за вот. В смисъл враждите от оригиналните групи продължават и в обединението. Не знам наистина как ще излъчим единен вот. :DТук вече ще се види този формат на baikiro добър ли е.

Добре де, възможно ли е в някоя група да е имало само 1 мафиот? И ако този мафиот се отстреля още първия ден, какво се случва на другия ден във въпросната група, граждани се трепят помежду си ли😀

Според мен би трябвало да са 4, а ако знаем това значи се търси по двойка мафиоти от група.

The Olimpic Hero

Добре де, възможно ли е в някоя група да е имало само 1 мафиот? И ако този мафиот се отстреля още първия ден, какво се случва на другия ден във въпросната група, граждани се трепят помежду си ли😀

Ей това не мога да го размисля. Логически звучи, че не би трябвало да е само 1 мафиот, защото какво ще се прави ако се гласува в Ден 1, но знам ли. Как пък ти си обясняваш тази нулева нощ и за двете групи? Аз се чудя все още.

1 minute ago, The Olimpic Hero said:

Как пък ти си обясняваш тази нулева нощ и за двете групи?

Мафията е съставена от ПУТКИ.

Иначе, Гламчо ако е толкова сигурен в гражданството си, що така се разбесня? Под налягане май не издържа?