Jump to content

AEW Dynamite - 6 декември 2023

neshev

Recommended Posts

Ми разбира се, кечът е изкуство, няма какво да им зяат някакви недоебани кретени там!

@Hachiko , Хачо, ако ще пускаш такива смеещи се емотиконки под всяко мнение, няма да те приемем добре в тоя форум. Дръж се с малко уважение към старите потребители. Ти дойде сега на готово, а ние сме го градили бевице с години!

Edited by gboy

24 minutes ago, gboy said:

Верно ли Кейдж и Острието ще имат просто ей така мач на Дайнамайт :blink:

Тони Кан трябва да вдига тв рейтинги. Така, че не е чудно че ще е на Дайнамайт.

Един от големите проблеми на AEW е, че си бъкат карда на седмичните шоута с хиляда и петстотин мача от нищото и се губи фокуса. Кейдж - Едж е нещо голямо и трябваше да го хайпнат здраво. А не да ги наредят до десет други двойки и то все големи мачове. MJF все пак е шампион, Моксли им е топ звезда, а Бриско - Стрикланд си е голям мач и съм сигурен, че ще им дадат време и ще направят мазало. Малко се губи ефектът така.

Иначе със сигурност предпочитам подобно шоу пред рандом генерираните сегменти и тотално безинтересни и супер сейфти мачове на RAW , но просто и това не ми се струва оптимален вариант. 

@Hachiko , виж кво, новобранка, иронията ти е абсолютно не на място. Брисковците бяха един от най-великите отбори на нашето време, жалко че така нелепо си отиде едното момче. Но двамата направиха едни от най-великите мачове в отборната дивизия на ROH - абсолютни класики. Срещите им с FTR бяха едни от последните наистина жестоки мачове по двойки. Така че говори си каквото искаш, но Марк Бриско е легенда на ринга и със сигурност прави жестоки неща. 

Така че, ако им дадат време и се сработят двамата (щото винаги може да се окаже, че просто нямат химия помежду си), това е потенциално много добър мач. Вече колко са оувър, колко са популярни - друг въпрос, но като in-иring действие ще е добро. 

• Upvote 1
  • Haha 2

Трябва да се прави разграничение. Повечето кечисти на Aew извън тяхната вселена са абсолютни Анонимници и хората не ги знаят кои са. 
Ако гледаха милионни на седмична база щях да се съглася.

Затова Тонката залага на ex WWE guys защото имат някаква разпознаваемост.

Тонката все още не може да изгради the next big thing in pro wrestling и това е огромен проблем за бъдещето на компанията. 

21 minutes ago, nikolov933 said:

Трябва да се прави разграничение. Повечето кечисти на Aew извън тяхната вселена са абсолютни Анонимници и хората не ги знаят кои са. 
Ако гледаха милионни на седмична база щях да се съглася.

Затова Тонката залага на ex WWE guys защото имат някаква разпознаваемост.

Тонката все още не може да изгради the next big thing in pro wrestling и това е огромен проблем за бъдещето на компанията. 

Че то ги гледам милиони на седмична база. В Щатите Динамита се върти около 800 хилки до милион, другите две шоута също правят по около половин милион (със залитания надолу). Отделно, че си ги излъчват из цял свят  - аудиторията им със сигурност се измерва в милиони. Далеч от WWE, но все пак милиони. 

Кечът откакто има бърз интернет стана далеч по-нишово развлечение. Не е като едно време, когато само някакви тотални маниаци знаеха иманата извън WWF и WCW. Сега, знам, че във форума има някакъв такъв тренд да се плюе всичко, де що е инди, но това си е наш проблем. По света много отдавна разпознават кечистите от всякакви федерации и те си имат и фенове и разпознаваемост. Даже много от по-популярните имена не веднъж е ставало дума, че си печелят пари колкото в WWE и затова всъщност не подписват с тях. 

За кеч феновете имена като Марк Бриско, Уйл Оспри и прочее не са някакви непознати. Ако си някакъв марк като Хачико, който тепърва навлиза в света на кеча, открил е наскоро форума и прочее и е гледал само WWE по диема (или там където го даваха) - може, но ако се интересуваш от това - няма начин да не ги знаеш. 

Филмирате се излишно.

Острието и Кристянина са наредили на Тонката да им организира мач пред родна публика, и Тонката е само кимал и изпълнявал.

Мачът е бил разкошен, доколкто разбрах, така че само ти и Корнет хейтите. :D Джимбо от сутринта ги е почнал, сега ми изскочи в тубата :laugh:

21 hours ago, gboy said:

Че то ги гледам милиони на седмична база. В Щатите Динамита се върти около 800 хилки до милион, другите две шоута също правят по около половин милион (със залитания надолу). Отделно, че си ги излъчват из цял свят  - аудиторията им със сигурност се измерва в милиони. Далеч от WWE, но все пак милиони. 

Кечът откакто има бърз интернет стана далеч по-нишово развлечение. Не е като едно време, когато само някакви тотални маниаци знаеха иманата извън WWF и WCW. Сега, знам, че във форума има някакъв такъв тренд да се плюе всичко, де що е инди, но това си е наш проблем. По света много отдавна разпознават кечистите от всякакви федерации и те си имат и фенове и разпознаваемост. Даже много от по-популярните имена не веднъж е ставало дума, че си печелят пари колкото в WWE и затова всъщност не подписват с тях. 

За кеч феновете имена като Марк Бриско, Уйл Оспри и прочее не са някакви непознати. Ако си някакъв марк като Хачико, който тепърва навлиза в света на кеча, открил е наскоро форума и прочее и е гледал само WWE по диема (или там където го даваха) - може, но ако се интересуваш от това - няма начин да не ги знаеш. 

Ти луд ли си маняк 😂

Мислиш ли ,че някой знае кои са момчето джунгла и дарби алън 😂

И това са едни от основните градени имена от компанията.

• Upvote 2

Ми ти очевидно ги знаеш кои са.  ;)

AEW направи така, че точно Дарби Алън и Джънгъл момъка да са достатъчно разпознаваеми имена - имаха програми и мачове с Кейдж, със Стинг, с Острието, , с Пънк, с Джеф Харди, даваха им се МЕ на седмични шоута, големи мачове на ППВ-та и всичко възможно.

Точно Дарби и JB са пример за това как се гради стабилен мидкардър - кечисти, които се раздават, правят сик бъмпове, трудят се здраво и можеш да разчиташ на тях, че ще правят шоЛ. 

Разбира се, никога няма да получат признанието на bWc :( , но някак си ще живеят и без него. 

• Upvote 2

Джунглата Момче ще остане в историята на професионалната борба с това, че Пънкаря го направи своя кучка на Уембли. :)

Иначе кво става с него? Пънкаря дебютира, тоя още търка пейката? Или го готвят да е ДяволО?

@neshev , Нешка ти що не си казал, че имаш влог, бе, мен? Аз мислех, че само с Олиймпийския тука дето правите подкаста ...

Тоя дундьо би бил перфектния член на bWc, все едно чета темите тука - AEW умира, никой не го ебе за мачовете, всичик в компанията са джобъри, рейтингите падат, до няколко години ще фалира, Пънк е най-великия, а-у ... Не знам що не му пратим инвитейшън направо :D 

Edited by gboy
  • Upvote 2

Супер си беше Dynamite-a. Супер мачове от турнира. Адам Копланд и Крисчън направиха доста добър мач. Но като гледам тази вражда ще продължи. Така и не разбрахме кой е Дявола. Накрая сигурно ще се окаже, че си е MJF. Не мисля, че AEW умира. А това, че го няма Пънк според мен е голям плюс.

• Upvote 2

AEW малко по малко фалира и това ще е най-щастливия ми ден след завръщането на Пънк в WWE, тази компания си изигра картите едно време беше различно, съжлаявам но да умира, никой не го грее Адам Копланд и Крисчън,човек пича е ползван по-зле и от Пънк в началото му, преди бяха нещо различно все едно някой се интересува и от женската им девизия,Даниел Браян приятелчето,вече се прави на authority, това казва адски много!

Хората твърдят, че Макс дори не е номер 1, а е Крисчън за какво говорим изобщо, дявола уау дявола е Джак Пери,сега има и спекулации за Джеймс Сторм, а относно Оспрей и той като Джей Уайт ще му писне и ще се оплаква яко, само изчакайте!

Буквало Хънтър в последно интервю за Джейд едва ли не намекна , че не е учена да се кечи за какво изобщо говорим, сериозно ли трябва да го обсъждаме това!

19 minutes ago, hero28 said:

AEW малко по малко фалира и това ще е най-щастливия ми ден след завръщането на Пънк в WWE, тази компания си изигра картите едно време беше различно, съжлаявам но да умира, никой не го грее Адам Копланд и Крисчън,човек пича е ползван по-зле и от Пънк в началото му, преди бяха нещо различно все едно някой се интересува и от женската им девизия,Даниел Браян приятелчето,вече се прави на authority, това казва адски много!

Хората твърдят, че Макс дори не е номер 1, а е Крисчън за какво говорим изобщо, дявола уау дявола е Джак Пери,сега има и спекулации за Джеймс Сторм, а относно Оспрей и той като Джей Уайт ще му писне и ще се оплаква яко, само изчакайте!

Буквало Хънтър в последно интервю за Джейд едва ли не намекна , че не е учена да се кечи за какво изобщо говорим, сериозно ли трябва да го обсъждаме това!

Това си е твое мнение!

1 hour ago, hero28 said:

AEW малко по малко фалира и това ще е най-щастливия ми ден след завръщането на Пънк в WWE

Бро, ако някой те кара на сила да гледаш шоуто, да знаеш, че е незаконно, обади се в полицията :unsure: .

9 hours ago, gboy said:

@neshev , Нешка ти що не си казал, че имаш влог, бе, мен? Аз мислех, че само с Олиймпийския тука дето правите подкаста ...

Тоя дундьо би бил перфектния член на bWc, все едно чета темите тука - AEW умира, никой не го ебе за мачовете, всичик в компанията са джобъри, рейтингите падат, до няколко години ще фалира, Пънк е най-великия, а-у ... Не знам що не му пратим инвитейшън направо :D 

Защо не направиш едно предаване, да им обясниш как стоят нещата! Едно време си спомням, че беше направил и много добре се справи

Няма с кой, иначе бих записал някакъв подкаст, където вече да е сериозно (щото тука е лигня, то е ясно), ама няма с кой, а пък сам да си говоря ... 🥺 казвали са ми, че не е редно. 

Между другото, 90% от нещата, които говори тоя пич, са тотална глупост. :D

Edited by gboy