Jump to content

Годишни Награди 2023 - Предложения

neshev

Recommended Posts

Традиционната анкета, в която може да давате предложения за предстоящите форумни награди:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTJ0wFWM16sthir85gjWFubL6OP_SLNJKidFPjZYX1wTI9cA/viewform?usp=sf_link

Предложенията са за категориите, които се излъчват чрез номинации. Най-добрите предложения има вероятност да попаднат в крайната селекция.

Анонимността е гарантирана, както всяка година. Това е единственият вариант да гарантирате, че няма да пропуснем нещо, тъй че действайте. :D

За справка, категориите през последните 2 години:

1. Потребител на годината: 

2. Модератор на годината:

3. Събитие на годината:

4. Вражда на годината:

5. Филм на годината:

6. Тема на годината:

6.5 Кеч тема на годината (само 2023):

7. Дискусионна тема на годината:

8. Podcast на годината:

9. Рубрика/Дневник на годината:

9.5 Игра на годината (само 2023):

10. Нов потребител на годината:

11. Gimmick на годината:

12. Най-неприятен потребител на годината:

13. Mark на годината:

14. Куку на годината:

15. Спамър на годината:

16. Най-конфликтен потребител:

17. Най-забавен потребител:

18. Цитат на годината:

1 hour ago, neshev said:

Който ОПОРОЧИ наградите си записва участие в Гладиаторската Арена. :)

Как се ОПОРОЧАВАТ награди? :ph34r:

• Upvote 1
  • Wank 1

Не съм гласувал в наградите от сума ти време, навит съм да направим суървче. Организатора да пише на лично.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Това с Олимпик и Йо Да Риъл трябва да бъде скам на годината. 

• Upvote 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Първо това не е филм. Вярно е, че се получи малко ситуацията като с лъжливото овчарче, но какво да се прави, за това вина имам и аз.

Гласувайте за Чико.

Участвал е човекът в:

- "Без сценариЙ с нешев и олимпик, може и с олимпик и нешев"

Hachiko трябва да го номинираме за нов юзър на годината, вижте колко е аткивен.

• Upvote 3

Добре е, има и добри кавалщини в "предложенията". Разсмяхте ме. Но трябват още легитимни предложения. 

Аз предлагам награда супер потребител, за който успее да изброи всички акаунти на Пилар и на джонцена2.

@hero28 @lunatic fringe на какво мнение сте по точка две от повдигнатия казус?

Edited by MJ23

А що не ЖОНСИНА2, @hero28 и @lunatic fringe да са всички акаунти на Пилар, @MJ23? Тоя трябва да бъде изправен пред Съда на BWC и съден по член 73 от Наказателния кодекс на BWC.

"Чл. 73 - Който катил си прави втори акаунти и тормози мирния народ на BWC, го грозят доживотен бан и непрекъснати ебавки по негов адрес"

:( :( :( 

Edited by StoneColdFaN

Не знам кой е Пилар, пичове но малко се спрете с тва да ме нападате нямам други акаунти, смисъл харесва ми да си изразявам мнението кеч фен съм защо не, не ползвам дивас раздела и подобно глупости!

1 hour ago, hero28 said:

Не знам кой е Пилар, пичове но малко се спрете с тва да ме нападате нямам други акаунти, смисъл харесва ми да си изразявам мнението кеч фен съм защо не, не ползвам дивас раздела и подобно глупости!

Не им се връзвай, като пишеш адекватни мнения ще докажеш че не си Пилар. Обаче трябва да си много активен. Още от 6 часа сабалянка, трябва да ги запукваш с мненията по фомума.

Предлагам тази година да не се  прави класация за мач на годината. Уважавам тази традиция, но всяко нещо е за времето си. 

7 hours ago, hero28 said:

Мога да потвърдя, че не си Пилар, ама другото... :rolleyes:

1 hour ago, Himler said:

Предлагам тази година да не се  прави класация за мач на годината. Уважавам тази традиция, но всяко нещо е за времето си. 

Или да има супер-дупер ограничен списък с предложения, за които да се гласува.

2 minutes ago, Prince10 said:

Трол на годината - @Hachiko, който си слага аватар на Radox. Накарал е всички чаваци да настръхнат за няколко секунди. 

Май ти си насрал! Много ти знае устата.... 

• Wank 2
  • 2 weeks later...

Това е момци. Имате още броени дни да давате предложения и да промените облика на наградите. После, предложенията ви ще бъдат пратени на старейшините на BWC и очаквайте наградите в края на първата седмица на 2024. :beer:

• Upvote 2