Jump to content

AEW Dynamite - 29 ноември 2023

neshev

Recommended Posts

8 minutes ago, neshev said:

AEW имаха своя шанс да се възползват от стагнацията, налегнала WWE, но извадиха кофти късмет, че Вини се отдръпна, а Хънтър има много по-добро реноме.

И аз мисля, че е това. Истината е, че Хънтър е много уважаван сред по-запалените фенове още от времето на nXt и някак си беше посрещнато с бурни овации това, че той ще се занимава с продукта на WWE. А и не без основание, честно казано, защото наистина WWE правят много добри неща в момента и си личи, че не оня батак отпреди няколко години. Някак си в точния момент дойде Трите Хикса и хвана вълната. Поне такова усещане имам, като гледам разните влогове и подкасти. 

-----

За това, че AEW не е конкурентен продукт не съм съгласен. И преди съм го писал - AEW за четири години излетя във висините. Чак догодина ще видим какво става със сделките, защото мисля, че за 2024 вече всичко е уредено.  Рейтинигите не виждам да са проблем, нито пък ги намирам за ниски. Реално Дайнамайт хваща точно половината аудитория на RAW, което за мене е програма максимум. Не е сериозно да се мисли, че нова компания може да се мери с WWE в момента. За сравнение - в най-добрите си години Impact правеше по около милион, а тогава RAW беше с далеч, далеч по-голям рейтинг (просто рейтингите на телевизиите падат и това е нормално). Реално, за първи път имаме толкова близко кеч шоу до WWE от времето на WCW. 

Още повече от догодина Смака се връща по кабелната и никакъв шанс няма да прави тия цифри, които правеше по Фокс. 

• Upvote 2

1 hour ago, Xander Black said:

Феновете трябва да са доволни, че в момента има толкова много кеч. Можеш да си избереш какво да гледаш. За всеки вкус има по нещо. Ама те предпочитат да се оплакват и да мрънкат. Като не ти се гледа AEW гледай WWE, гледай TNA/IMPACT, MLW, NWA, NJPW или каквото си искаш. Не разбирам защо трябва да се плюе по която и да е компания. 

Това абсолютно не е вярно. За мен и всички, които спряхме да гледаме преди много години няма нищо. 

• Upvote 1
  • Sad 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

AEW ще се оправи, когато осъзнаят, че отрепки като Ориндж Касиди не са материал за пуш, а за lowcard джобене... когато осъзнаят, че безличници като Джей Уайт и олигофрени като Джус Робинсън са под нивото на днешното TNA и най-вече когато осъзнаят, че Бъгсовете и Кени Омегите са антипатични, отблъсквщи за гледане клоуни и не заслужават да се ползват с какъвто и да е creative control, защото всичко което правят е яко криндж. Работата е там, че балъците си мислят, че все още са в Япония, където такива олигофрении и поведене на аниме герои са вървежни.  Докато AEW и Кан не се отърват от тези паразити, никога няма да тръгнат нагоре.

• Upvote 2
  • Thanks 1