Jump to content

WWE RAW - 27 ноември 2023

neshev

Recommended Posts

10 minutes ago, The Olimpic Hero said:

По принцип имам огромно желание да се оттегля от позицията на Админ на BWC, но отдолу младите са неподготвени, нямат нужния капацитет и знания. Така, че няма кадри, какво да се прави. Много искам да дам път на младите, но е невъзможно, няма достойни млади.

dc43765cf54edd36e39d556cac3dce2a.jpeg

• Haha 1
  • LMFAO 2
The Olimpic Hero
2 minutes ago, THE ENEMY said:

dc43765cf54edd36e39d556cac3dce2a.jpeg

Искаш да направиш някакво нелепо сравнение с Боби Михайлов ли. Само ще кажа, че аз не познавам вкуса на алкохола от много време насам!

2 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Искаш да направиш някакво нелепо сравнение с Боби Михайлов ли. Само ще кажа, че аз не познавам вкуса на алкохола от много време насам!

Draeger-Alcotest-6810-4-3-ST-1686-2005.j

Искаме снимка с подобен уред за доказателство!

13 hours ago, The Olimpic Hero said:

Ами ето виж, Кала, ти може и да си пример, че Пънк дроува, а пък било то и с негативни усещания при някои. Ти рядко пишеш постове напоследък. Какво те вдъхнови/накара точно за този RAW отново да се включиш във форума?

Ами, не точно. Punk не ме вълнува, но ми е интересно - защо хората го харесват? Аз не виждам някаква кой знае каква причина, но чисто психологически е интересно. Разбира се, въпросът е риторичен, имайки предвид, че все още не мога да си обясня как и защо типажи като Азис успяха да станат толкова популярни в България....

Пънк беше интересен преди 10 години, когато беше нещо различно в стерилизираната скучна дупка, която представляваше генерално в онзи период WWE. От тогава много вода изтече и много неща се промениха, както около WWE, така и в Пънк. Първо, WWE експериментира много повече и създаде по-еджи истории и това от година на година сякаш се подобряваше. Докато Пънк в този период се излагаше да го бият като кучка в ММА, след това да говори велики неща в подкасти, на които му се наложи плюе в един момент за пари и отново изглеждаше смешен. После дойде и фиаското в АЕВ, където пичът имаше своите силни моменти, но като цяло вече се видя, че нито е толкова идеен както преди, а самата му ориентация и манталитет са на тотално деградирал инди джобър, който освен това е скандалджия и сеирджия.

Та моята теория е, че феновете помнят начина по който Пънк ги е накарал да се чувстват преди 10 години и чисто емоционално приемат като чиста монета, че нещата и сега могат да бъдат същите, игнорирайки всички червени флагове, които показват че това по-скоро няма да се случи.

Също така се игнорира, че спаменето на завръщания и дебюти имаше положителен ефект в шорт търм и върху рейтингите на AEW. После това презасищане с таланти, както и пренабрегването на всеки предишен, за сметката на всеки последен, в един момент създадоха ябълката на раздора, която развенча мита за изключително задружната и сплотена съблекалня там, която направо си е мечта за всеки кечист. Да не говорим, че с времето и трикът върху рейтингите загуби ефекта си. Естествено, WWE не е AEW и има много по-голям ресурс върху който да стъпи, съответно може да си позволи в по-дълъг период да прави подобни грешки. Но освен ако не си вземат поука рано или късно, то неминуемо зетя ще бъде разкрит като ментето което е. :wank:

1 hour ago, Kalata said:

Punk не ме вълнува, но ми е интересно - защо хората го харесват?

Не е чак толкова изненадващо, защото както ние куфеехме на големите тестостеронени батки с купища харизма като малки, така и много чавета са започнали да гледат кеч в пика на Clitoris Made Punk, та сега се насират като го видят и сигурно и те се чудят какво им е специалното на хора като Скалата, Ледения, Хоугън и т.н. Аз си признавам, че съм му се кефил в три кратки моменти от кариерата му - непопулярно, но периода след първия му хийл търн, докато Тейкър не го скуошна на HIAC, New Nexus и разбира се лятото на 2011, като за последното главната заслуга е на WWE, които измислиха тази уникална история, иначе никога нямаше да постигне нещо особено. Но подобно и на първия му хийл търн, бързо осраха нещата като веднага направиха втора титла. От този момент нататък никога повече не ми е бил интересен. Дори и във враждата си със Скалата до когото стоеше като детенце. През останалото време пък преди и след това беше пълен дроп - джобър, коментатор, клошар (Straight Edge Society), шунда (UFC, AEW). Аз не съм някакъв хейтър, казвам си нещата както си ги усещам, сега примерно се зарадвах на музиката му, защото темата е брутална, но в момента, в който го видях с М тенисчицата, която му е голяма и малките ръчички, но с походка подобна на Конър Макгрегър, просто ме напуши смях. Все пак е хубаво да има шум около WWE, но ако не му измислят пак подобна история, в която марковете да се чудят дали е по сценарий, то интереса около него няма да се задържи дълго, просто ако я няма контроверсията е посредствен. Та не се чудете, много хора ги избива на носталгия от времената, когато още са се насирали в гащурите, просто е било не чак толкова отдавна и го дървят на такива джабронита. След 15 години, ако след дълго отсъствие се завърне Щилян Свещеника, сигурно също ще получи такъв pop. :(

Бачи Еними ме е изпреварил с отговора и в част от поста ми съм го повторил. 🥲

Edited by ЧОТУДЕ
  • Upvote 3

image.jpeg.a6fe53e67bc05472f5e0b0ef1430afaa.jpeg

Не очаквах публиката да реагира толкова спокойно при излизането на Пънк. Нищо общо с завръщането му на Сървайвър. Промото му не беше пък нищо особено, бих му дал 6 от 10. Не виждам Пънкаря да е толкова надъхан, колкото казва Олимпик. Пича си каза, че е тук да прави кинти. 

"Чистачът" на Мелцер (не Кени Омега, другия:ph34r:) твърди, че Пънк има клаузи за поведение в договора. Така че WWE ще си го ебат и той ще симулира оргазми, докато толкова не се приспособи, че наистина вземе да ги получава и да пита за още.:wank:

Естествено, след като му изтече договорът, а и като наближи да изтича е най-подходящия момент да започне с циганските номера и да се опитва да ги изнудва, като след това пак ще прави бързи пари от шуут промота срещу WWE. Така че ако зетя има малко акъл, ще му разпори задника от джобене докато е време, поне после да не го е яд.🙏

Хора Пънк не е толкова лош колкото твърдите някои, ще видите че той проблеми в феда няма да има!

1 minute ago, hero28 said:

Хора Пънк не е толкова лош колкото твърдите някои, ще видите че той проблеми в феда няма да има!

Готов ли си да си заложиш дупето срещу бан?