Jump to content

WWE RAW - 27 ноември 2023

neshev

Recommended Posts

Todor Atanasov
48 minutes ago, Ponetron said:

В момента Ренди е единственият който би стоял добре като човек детронирал Рейнс. Да ме извиняват феновете на Коуди. Момчето си е супер като фейс на компанията, но до Ортън изглежда като мидкардър. :D Даже в тази си форма е много възможно Ортън да изглежда по масивен от Роман. Би било интересно да ги видя един до друг.

Аз мисля точно същото. Не ми пречи Cody да е от топ фейсовете или да е световен шампион, но не и да детронира Roman. И миналата година казах същото - нелепо изглежда някак си. Виждам, че има голям хайп около евентуален техен реванш, но нека не е на Wrestlemania. Royal Rumble е подходящо място, ако Roman запази на Манията Summerslam е още по-добър вариант, защото хората ще се филмират повече. Но определено Cody не е подходящ да спре безкрайния рейн. Бих се изкефил ако на Манията Orton бие Roman, а Punk бие Rollins.

Edited by Todor Atanasov
  • Upvote 3

Взех та пуснах тая помия, да видя дали ще осерат веднага ситуацията. Мии ,за мое учудване, засега държат нещата. Жените не ги коментирам,както и таг тиймовете. Другото беше силно- Дрю има визията и злобата на човек, който може да мине през всеки, Сами добряка си се бута в шамарите,докато чака да му се зареди таксито. Жъжмънтите са обсебило шоуто, доста неща се въртят около тях, Рия рие през дивизията като машина. Фин Бала си мислех,че ще избие тавата с яденето от ръцете на Р Трут, но не стана. Трут е уникален, тоя образ на шматарок с му приляга най-много, гаранция ще се прав на откачен  около Ръмбъла- я ще занесе стълба да се катери или друга простотия,която ще е епична.

Жал ми е за хората, които са гледали АЕW и  очакват сега да станат някви чудеса и Пънк да троши и громи наред. Съпоставка- Ренди се връща след година и половина и не само,че има визията, но и почти никаква рингръжда. Пънк не го виждам да прави 25 мин. мачове на ППВ, без половината да са лежание и рестхолдове.

Да, не е тотал помия, една-две идеи сега е по-интересно шоуто, но нямам никакви , никакви очаквания за рязко подобрение.

Ще е грехота,ако куфара не е кеширан успешно,чисто като самата бора за него и какво представлява турнира в койото го печелиш, иначе за Прийст не ме брига изобщо.

3kuoda.gif

The Big Red Machine

Бях забравил колко яко звучи Cult or Personality в WWE. В AEW не знам какво им е озвучаването, ама ми звучеше по-слабо там. Егати, преди десет години телефона ми звънеше с тая песен. :D 
Не съм голям фен на Пънк, но е факт, че направиха това завръщане да изглежда много значимо. Стар пауъра определено скочи много и вече ми е по-интересно да следя шоутата и развитието на повечето истории.

• Upvote 4

Доживях най после да гледам интересен RAW. Изкефих се много. Яки сегменти. Як мач на Randy Orton. Всичко беше на високо ниво.

И честно казано не очаквах, че Nakamura  през цялото време е говорел за Cody Rhodes. Да видим дали ще се получи интересна вражда там.

Много бързо издигнаха Jey Uso, да се бори за heavyweight титлата. Най вероятно Rollins ще запази пак или пък може да видим кеширане на Priest.

Промото на Punk няма да го коментирам. Не знам вече не ми е интересен и това е. Да видим какви вражди ще му измислят може и да ми стане интересен, но за сега не ми дреме грам за него.

Малцина са като Punk, да поляризират толкова много. Или го мразиш или му ядеш лайната. Няма средно положение при него. Това няма как да го научиш. Или го имаш, или не. Някои дори цяла кариера не могат да станат интересни, а Punk просто е. Затова и въпреки всичките издънки все още му дават шанс след шанс. Промото му определено беше странно. Все едно е промо на Cena, Скалата или въобще всеки, който се завръща, а не на Punk. Целият му поглед беше леко налудничав, сякаш и той не вярва на това, което казваше, та ще видим. Ако е целенасочено и идеята е Punk постепенно да се обърне heel и да разбият фасадата, зад която седи образа му, има доста потенциал. Rollins е идеалният вариант в случая, май беше единственият, който директно адресира завръщането на Punk. Един по-сериозен Rollins, който да извади извън равновесие Punk, е идеалният човек за подобна роля. Вече го отиграха с Cody и Rollins, но според мен реален вариант Punk да обърне heel, за разлика от Cody. Иначе promo-то мисля, че удари повечето точки, но изглеждаше като бюджетната версия на това от завръщането му в AEW. Промото от AEW изглежда смехотворно след последното развитие, но това е кечът. Имаше препратки към Dusty, към "The Wiseman" Paul Heyman, спомена и AJ Lee, което получи сериозен поп, и е доста вероятно да я видим на RR и заслужено да я вкарат в HoF. Но може би най-култовото беше, докато течеше музиката му, как каза, че не е тук да прави приятели, а да прави пари, което беше препратка към The Cliq. Тъй че ще е доста интересно развитие. Сега излезе информация, че е бил доста готин, забавен и харизматичен зад кулисите, и се е държал привично. Може би наистина ще пробват да пресъздадат на екран историята му от AEW. И в AEW беше надъхан и разправяше колко е щастлив, но после беше тотално прещракал. Тъй че има много логика да се опитат да размият реалността с подобна история. Punk е най-интересен в подобни роли, когато има срещу какво да се бунтува и да е недоволства. Сега въпросът е дали ще могат да го пресъздадат, без Punk наистина да е ядосан.

Orton има историята да е човекът, който детронира Reigns, но се съмнявам това да се случи, по простата причина, че Orton идва от доста сериозна контузия и надали ще може да поеме пълен график. След такова царуване, като това на Reigns, имат нужда от работен, можещ кон, а не от куци коне. В момента, Cody е най-можещият им кон. Пич, който се раздава на макс във всеки един момент, който може да поеме шампионският график и да поеме всичките им странични дейности, като интервюта, благотворителност и прочие. Аз съм фен на Nakamura, за мен този образ е най-добрият му досега, но го третират като jobber на звездите и тук няма да е различно. Просто в момента нямат достатъчно силни heel-ове и се налага Nakamura да job-и на всеки.

Да се върна на Orton. Пичът цепи в момента. Супер надъхан, супер мотивиран. Личи му колко му е кеф в момента и съответно публиката реагира отлично. Мачът с Dom беше приличен. Dom в един момент изглеждаше като сигурен bust, но развитието му последните две години е просто уникално и ще му дават все повече големи моменти. Обявиха Orton на SD, ще са доста интересни интеракциите му с Bloodline.

Drew също дръпна доста и много ме кефи как го градят. Постепенно пичът се побърква и става все по-невротичен. Помогна доста на segment-а с Rollins това, че нацели титлата и се разкървави. Ако Хиксовете някак се пребори с това отново да имаме кръв, ще е голям успех. Защото просто допринася за такива моменти. Та явно насоката за RR ще е отново Drew срещу Rollins, може би най-накрая ще видим развръзката с куфара, което вкарва нужната непредвидимост.

Zoey Starks я направиха смешна. Nia Jax абсолютно никакви реакции, време е да абортират експеримента и да я върнат в отборната дивизия. Този Gauntlet мач беше прекалено дълъг, но се радвам, че дадоха нужното внимание на братята Creed. И двамата са абсолютни изроди и добичета, и ги чакат добри кариери.

Доста силно шоу. Определено ме връщат към по-добрите времена, когато реално чаках седмичните шоута и гледането не е просто навик. Тук имаме хора с легитимни промо умения, които получават силни реакции и са третирани като звезди, което качва доста нивото. 

Edited by neshev
  • Upvote 11
51 minutes ago, neshev said:

Промото му определено беше странно. Все едно е промо на Cena, Скалата или въобще всеки, който се завръща, а не на Punk. Целият му поглед беше леко налудничав, сякаш и той не вярва на това, което казваше, та ще видим. Ако е целенасочено и идеята е Punk постепенно да се обърне heel и да разбият фасадата, зад която седи образа му, има доста потенциал.

Абсурд това да е история, много е сложно за кеч сторилайн.

Промото му беше абсолютно generic, което естествено е и тотално разочарование, просто още хората са развълнувани от самата му проява и не говорят много, много за това. Но е ясно, че всички очаквахме повече - включително да нарежда и гаври AEW и Кан, макар и с недомлъвки. 

Има два варианта - от WWE да са му казали да прави стандартно фейс промо и да са му забранили всякакъв вид споменаване на случилото се в AEW (което е нормално за тях) или просто тотално да не го ебе вече и от там да идва последната му реплика, че е просто в WWE за да прави пари. Аз бих заложил на първия, още повече, че ако има вероятност да го обърнат хийл и не искат AEW да са компанията, срещу която "лошият" говори. Макар че и това ми се струва твърде сложно, като става дума за кеч. 

---

А първата вражда 99% ще е с Ролинс, защото оня ден имаше видео от някакво хаус шоу или нещо такова, където нареждаше Пънк. Сет е перфектен опонент и ще си проличи как приема нещата Пънк - дали ще се хвърля в сегменти и мачове или ще гледа да минава мързеливата. 

• Upvote 2

Малцина са като зетя, да поляризират толкова много. Да си тотална, филмирана, смаркска шматка с изпържен мозък. Това няма как да го научиш, или го имаш, или го нямаш. Някои цяла кариера не могат да станат интересни, а Пънк че освен стана, пък след това и сам се направи скучен отново. И вече да намериш такъв балък като зетя, който да е готов да ти пълни джобовете въпреки, че си тотално фиаско, това вече си е джакпот.:wank:

Ужасно промо, самата публика по-скоро беше мех. Факт е, че в началото на шоуто публиката беше и по-свежа, но Ортън извади доста по-солидна реакция и това са фактите на живота! Поне е хубаво, че още от самото начало всички в WWE са наясно, че Пънк не е във форма, в която може да изцеди силен фейс рън още при самото си завръщане, когато има най-добрите условия да го направи. И логично, още с първото му промо правят мост към хийл търн, който ще се случи. Лошото в случая е, че дори за хийл Пънк трудно мога да бъда надъхан. Единствения плюс тук е, че Raw е зле откъм пауърхаус хийлове и всичко по-интересно в това течение е по-скоро в СД. Raw има харизматичната нула Гюни, Прийст - супер изфабрикуван топ хийл и Дрю, който обаче оплешивя и с тази дълга коса изглежда нелепо. 
Прогнозата ми е, че Пънк ще ебе Ролинс, вероятно на Ръмбъла и ще му вземе титлата, но на Мания като нищо ще джоби на Джей Усо, което всъщност е ок. Естествено, тук говорим за условни неща, защото този период който обхваща прогнозата ми, в AEW Пънк ще се контузи поне 3 пъти. 

Коди е човекът който ще детронира Роман. И това е идеалния избор. Наистина жалко, че нямаха силни програми с които да го занимават. Просто наистина това шоу е ялово откъм хийлове извън МЕ. Шинске Кринджимура е поредния слаб епизод в арката на Роудс, може би щеше да е по-добре вече да го прехвърлят в СД и поне да враждува с пичове като Джими Усо или Остин Тиъри, сто пъти по-добри опоненти от това с което го занимават в момента.

• Upvote 2
  • Like 1
13 minutes ago, THE ENEMY said:

Малцина са като зетя, да поляризират толкова много. Да си тотална, филмирана, смаркска шматка с изпържен мозък. Това няма как да го научиш, или го имаш, или го нямаш. Някои цяла кариера не могат да станат интересни, а Пънк че освен стана, пък след това и сам се направи скучен отново. И вече да намериш такъв балък като зетя, който да е готов да ти пълни джобовете въпреки, че си тотално фиаско, това вече си е джакпот.:wank:

Ужасно промо, самата публика по-скоро беше мех. Факт е, че в началото на шоуто публиката беше и по-свежа, но Ортън извади доста по-солидна реакция и това са фактите на живота! Поне е хубаво, че още от самото начало всички в WWE са наясно, че Пънк не е във форма, в която може да изцеди силен фейс рън още при самото си завръщане, когато има най-добрите условия да го направи. И логично, още с първото му промо правят мост към хийл търн, който ще се случи. Лошото в случая е, че дори за хийл Пънк трудно мога да бъда надъхан. Единствения плюс тук е, че Raw е зле откъм пауърхаус хийлове и всичко по-интересно в това течение е по-скоро в СД. Raw има харизматичната нула Гюни, Прийст - супер изфабрикуван топ хийл и Дрю, който обаче оплешивя и с тази дълга коса изглежда нелепо. 
Прогнозата ми е, че Пънк ще ебе Ролинс, вероятно на Ръмбъла и ще му вземе титлата, но на Мания като нищо ще джоби на Джей Усо, което всъщност е ок. Естествено, тук говорим за условни неща, защото този период който обхваща прогнозата ми, в AEW Пънк ще се контузи поне 3 пъти. 

Коди е човекът който ще детронира Роман. И това е идеалния избор. Наистина жалко, че нямаха силни програми с които да го занимават. Просто наистина това шоу е ялово откъм хийлове извън МЕ. Шинске Кринджимура е поредния слаб епизод в арката на Роудс, може би щеше да е по-добре вече да го прехвърлят в СД и поне да враждува с пичове като Джими Усо или Остин Тиъри, сто пъти по-добри опоненти от това с което го занимават в момента.

Ако Пънк беше се върнал в федерацията преди да направи целият този цирк в AEW, щеше да получи нечовешка реакция, но поне така научихме че е ужасно токсичен човек. 

• Upvote 3

Промото на Пънк е трябвало да е повече време, но е било скъсено заради мача на Ортън и Доминик. Също така, Трипси не е бил на шоуто, поради ангажименти. Шоуто го е управлявал Брус Причард.

The Olimpic Hero
44 minutes ago, gboy said:

Абсурд това да е история, много е сложно за кеч сторилайн.

Промото му беше абсолютно generic, което естествено е и тотално разочарование, просто още хората са развълнувани от самата му проява и не говорят много, много за това. Но е ясно, че всички очаквахме повече - включително да нарежда и гаври AEW и Кан, макар и с недомлъвки. 

Има два варианта - от WWE да са му казали да прави стандартно фейс промо и да са му забранили всякакъв вид споменаване на случилото се в AEW (което е нормално за тях) или просто тотално да не го ебе вече и от там да идва последната му реплика, че е просто в WWE за да прави пари. Аз бих заложил на първия, още повече, че ако има вероятност да го обърнат хийл и не искат AEW да са компанията, срещу която "лошият" говори. Макар че и това ми се струва твърде сложно, като става дума за кеч. 

Казвам ти го, мисля че няма вариант това да не е планувано. И най-доброто доказателство е, че Ролинс нарече CM Punk "лицемер" малко по-рано в шоуто, което перфектно се връзва с промото на Пънк. Чак пък да го играе супер щастливият човек, който вече се чувства у дома си и обича феновете, прекалено ми се вижда. Мисля си, че тук е добър план от страна на WWE за хубава история. И аз ,за разлика от @THE ENEMY , започвам яко да се кефя на продукта, който Трипси предлага. Има смисъл в почти всички главни истории, дългосрочни са, да понякога може би донякъде бавно се случва действието, но определено са добри. Много по-изчистеният и подреден букинг предлага Трипси в сравнение с тотално хаотичния Винс Макмеън.

• Upvote 4

@The Olimpic Hero , ако наистина се случи тая история как Пънк е лицемер и прочее, ще е супер яко със сигурност, но ми се струва странно отсега още да сапунисват нещо толкова дългосрочно в WWE. 

Така или иначе, каквото и да направят с Пънк, ясно е че първите няколко месеца, всички ще го гледаме :) Просто това е нещоТО в момента в кеча. И най-тъпата вражда да е, пак ще се гледа.  Щом и в БеВеЦе се пише даже за това :D

• Upvote 2

7 minutes ago, gboy said:

Така или иначе, каквото и да направят с Пънк, ясно е че първите няколко месеца, всички ще го гледаме

Така е. Аз лично нямам търпение за поредното 20 минутно промо на РАЗКАЗВАЧА Мъри... Ъъ, така де - Си Ем Пук.

На мен също ми хареса Рала.

Ортън извади много добри реакции. Изглежда ще го засилят към Рейнс, което се очертава като топ програма. В МЕ също се представи добре, като за човек който не се е бил от година и половина. Малко ми се стори че с въздуха е зле, но може и така да ми се е сторило.

Коуди и Накамура ще е интересна вражда. Новото амплоа на Шинске му приляга много добре и когато говори на японски звучи доста по-убедително и дори показва някаква харизма. Коуди засега не го усещам като човекът който гласят да детронира Рейнс. Много ми се иска това да стане, но някак си усещам че ще ни набутат Скалата на Манията и Коуди пак ще духа супата. :(

Ролинс и Дрю направиха добър сегмент. Историята около Макентайър изглежда много реалистична, предвид сегашното му положение. Кефи ме как го представят, че не прави нищо грешно, но въпреки това обсоятелствата не са на негова страна и бива прецакан. Трябва да му дадат някоя значима победа, за да го засилят като хийл.

Сет нарече Пънк лицемер, което на 100% е подсказка за това в каква посока ще поеме враждата им. Явно наистина Ролинс ще се опита да изкара тъмната му страна наяве, което може и да доведе до нов, малко по-сериозен образ на Сетката. За мен и двамата са туинъри, което дава много потенциал на програмата им.

Промото на Пънк беше леко неочаквано, тъй като от него не последва нищо. Направиха се паралели с Острието и Коуди, но там нещата бяха различни. Едж веднагически започна вражда с Ортън, докато Коуди обяви че ще преследва световната титла. Пънк само направи четка на феновете. Имаше няколко интересни препратки с Хеймън и Клика, но като цяло не ми стана ясно какъв образ ще играе Пънк. При него никога нищо не е ясно. Част от образът ли му е да го играе фейс, докато всъщност е лайнар или е клекнал пред Хикса за да се прави на добрият ветеран? Предстои да разберем.

При толкова много завръщания и оувър фейсове, Рейнс загуби инерция. Може би за първи път откакто е шампион, аз не го усещам като лицето на компанията. Откакто спря да се появява редовно и Джей Усо напусна Блъдлайна вече не е същото. Естествено, покрай Кечмания сезона, нещата ще се променят, но засега хора като участниците в War Games-a + Пънк изглеждат като доста по-актуални от вожда.

• Upvote 2
  • Confused 1

Кеч форумната легенда HBK_Forever се завръща за кратко във форума, само и единствено заради ГОСПОД СМ ПЪНК!!! За първи път от 4 години някъде гледам половин час кеч шоу - два поредни дни. Това е рядко срещано. Всичко е заради ПЪНК. Бог се завърна! Признавам, загубих интерес преди 4-5 години тотално към кеча - тогава всичките ми любими кечисти , с изключение на МИЗ, когото обърнаха джобър,  напуснаха или бьхя уволнени. Пънк когато си тръгна ми беше адски гадно, защото в този период гледах активно кеч /за мен това е само wwe , защото към марк/ и не вярвах, че ще продължа още няколко години стабилно да следя. Определено съм мега изненадан, че СМ Пънк се завърна сега. Стискам палци да не се изсерат върху историята с неговото завръщане,  ясно е, че рано или късно ще го направят, но поне до Мания 24 година включително се надявам на адекватен букинг с негово участие. Ако го направят,  ще гледам по 1 мач от време на време - този ня ПЪНК. Естествено, нямам никаква идея повечето от джобърите какви са и за какво се борят , тотално убиха кеча вече, няма ги големите имена. Коуди Роудс е бил винаги машина, но и тъй според мен е пътник в тази компания,  където лицето ти некадърника капут роман мангала.  Заради тоя циганин спрях кеча, тотално е дупка. Ще гледам Кралското меле и от време на време седмичните шоута - само минутите с Пънк. Искам да видя отново Пънк със световна титла, не ме ебе как и защо. Това е като цяло.

• Haha 1
  • LMFAO 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

22 minutes ago, gboy said:

Това момче не е ли нов потребител? :blink:

Как да не знаеш ибача на велиту и адвокат от висоκ ранг хбк–форева!

Edited by Hachiko
  • Upvote 2

Толкова много не е писано за седмично шоу скоро и то само в първия ден, както и за PPV-то онзи ден. Пънк харесван или не накара хората да се върнат в кеч раздела!

The Olimpic Hero
5 minutes ago, hacky said:

Толкова много не е писано за седмично шоу скоро и то само в първия ден, както и за PPV-то онзи ден. Пънк харесван или не накара хората да се върнат в кеч раздела!

Според @THE ENEMY това е манипулация. Така че тези постове, които виждаш, не са реални! Писани са от ботове!

• Wank 2

2 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Според @THE ENEMY това е манипулация. Така че тези постове, които виждаш, не са реални! Писани са от ботове!

Аз бих го пратил на гладиаторска битка!

Хората спрете с тролнята и оставете ни да се радваме на завръщането на Пънк. Като толкова не ви харесва пуснете си порно. Правите темата токсична, а някои дори мисля, че изобщо не гледате кеч, а просто дрънкате наизуст. За пет минути Пънк направи страхотно промо. Когато Роман Рейнс се научи да казва нещо повече от acknowledge me и да гледа ядосано, може да ми пишете. Благодаря. 

11 minutes ago, batistaheel said:

Хората спрете с тролнята и оставете ни да се радваме на завръщането на Пънк. Като толкова не ви харесва пуснете си порно. Правите темата токсична, а някои дори мисля, че изобщо не гледате кеч, а просто дрънкате наизуст. За пет минути Пънк направи страхотно промо. Когато Роман Рейнс се научи да казва нещо повече от acknowledge me и да гледа ядосано, може да ми пишете. Благодаря. 

Пиша ти.

30 minutes ago, batistaheel said:

т. За пет минути Пънк направи страхотно промо.

А сега си представи какво ще бъде като направи ДВАДЕСЕТ МИНУТНО ПРОМО!!!! 

ПП - @Radox, ай връщай се ве свиня, да сереш и ти.