Jump to content

Без сценарий с neshev и Olimpic (Брой 87 - Survivor Series 2023, Филмите около Radox, БФС, Саша Везенков)

The Olimpic Hero

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Представяме ви 87 брой на "Без сценарий с neshev и Olimpic", която включва:

cm_punk_hhh.PNG

- Завръщането на CM Punk в WWE и какво значи това за AEW, и за кеча като цяло  (00:01 до 28:00)

- Пълен анализ на Survivor Series 2023 (28:01 до 57:45)

- Филмите около Radox и форума (57:46 до 67:00)

- Коментар за БФС и Боби Михайлов (67:01 до до края 73:59)

- Саша Везенков и ще го бъде ли в NBA или не (74:00 до края)

Директно слушане от плейъра или сваляне с дясно копче на мишката и "Save audio as"

Аз съм до тук. Реално съм бесен и гневен, след пускането на този епизод/подкаст.

Който не знае за какво става на въпрос.... Трагично е. 

Бях поканен и предупреден от месеци да съм готов за следващото издание и накрая КАКВО? Да, Какво?

Може ли някой да го качи на друго място? Пробвах на различни браузъри и пак не го тегли. Плей бутона също.

The Olimpic Hero
3 minutes ago, Hachiko said:

Може ли някой да го качи на друго място? Пробвах на различни браузъри и пак не го тегли. Плей бутона също.

https://dox.abv.bg/download?id=d58a4bcd10# - Линк за сваляне

The Olimpic Hero
Just now, Hachiko said:

""File name not valid"

Ей, трол мръсен! Ще ти еба номерата аз на теб!

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • LMFAO 1

1 minute ago, The Olimpic Hero said:

Ей, трол мръсен! Ще ти еба номерата аз на теб!

Сега тръгна, мерси. Само звука е развален. Чуват се странични неща.

• Upvote 1
  • Haha 2

Изслушах целия подкаст два пъти понеже като цъкам покерче и без това няма какво да слушам, но с едно нещо не съм съгласен. Пънк няма как в един момент да не създаде някакви проблеми, интриги и тн. Пича почна да изтрещява още към 2011 година, а в момента според мен е пълно ку-ку. Въпрос на време е да се случи и си задавам въпроса федерацията как е поела този риск да го подпише. Дано да се задържи на ниво, защото, въпреки всичко кеч феновете се радваме, че вече си е у дома. 

• Upvote 3
4 hours ago, Farest said:

Изслушах целия подкаст два пъти 

И как го слуша два пъти? Звука си остава развален при мен. Смених браузъра също, пусках го по различни начини. Може да е от мен проблема. 

Хубаво издание, браво. По-интересно ми е от да гледам самия турнир Survivor Series. При мен няма никакви проблеми със звука, даже е по-добре, отколкото го помня в по-ранните издания на подкаста.

Напълно подкрепям и ми харесва виждането по темата с филмите и храненето на други потребители.

• Upvote 1
  • Thanks 1
The Olimpic Hero
32 minutes ago, Loop said:

Хубаво издание, браво. По-интересно ми е от да гледам самия турнир Survivor Series. При мен няма никакви проблеми със звука, даже е по-добре, отколкото го помня в по-ранните издания на подкаста.

Той и Хачико няма проблеми със звука, има проблеми със звука в главата му, както и Енеми отбеляза...

Изслушах целият подкаст, направихте добър брой. Споделям мнението ви за Пънк. Аз също съм супер надъхан, винаги съм бил фен на Пънкаря и мисля, че хейта към него е прекален. В крайна сметка това е един бизнес и Пънк за пореден път показа, че още е актуален. Даже актуален е слаба дума, човека в момента е най-горещото нещо в кеча.

Сигурен съм, че се е договорил с Хикса още август месец, защото когато гледах мачът му на Уембли имах вътрешното усещане, че това е нещо като прощален мач с AEW. Изглеждаше  супер мотивиран, а билда зад мача не беше нищо особено. Отдадох го на публиката и грандиозността на събитието, но нищо чудно Пънк да е искал това да му бъде бенефиса в компанията. Още тогава се беше обръснал и не приличаше на клошар. След мачът пък, на път за backstagе, под аплодисментите на част от публиката, той се поклони на всички страни и козирува, сякаш е знаел че ще бъде уволнен минути по късно.

• Upvote 6

Завърналата се кеч легенда аз - HBK_FOREVER,  одобрява в цялост, тържествува и бие мощни чекии на вашия подкаст, защото е много добър и адски красивен! Държа да подчертая- КРАСИВЕН, както пичето на veli-то знаете коя, нека да бъда мистериозен. Няма да разкривам персоната на тази слива, за която всичко си заслужава, само и само да ти се открие възможност да я пръснеш. Обичам сливката на тази палава манекенка най-красива и копнея за нея. Но, по същество- подкастът е добър, защото казвате тамно нещата. См пйнк е бог. См пънк е бог че, господ че.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Аз също да се присъединя към добрите отзиви и подкрепата да не се отказвате. Разговорът си беше интересен и ме интригуваше през цялото време по темите.

Звукът си беше наред.

YOU-STILL-GOT-IT! *clap-clap-clap*

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!