Jump to content

WWE Survivor Series: War Games - 25 ноември 2023

neshev

Recommended Posts

Не могат да се сравняват завръщанията на Пънкаря и баче Ренди. Orton най-малкото е на екран неотлъчно последните 20 години, докато Пънкаря си би камшика и насра като путка. Нещо подобно на Скалата, при който имаше период, където искаше да се разграничи от кеча въобще. И Orton беше обявен предварително, докато Скалата и Пънк бяха изненади. 

Иначе Пънкаря по всяка вероятност ще е предимно RAW. Още не са подписали нова телевизионна сделка и ще се мъчат да го нагрухат, за да убедят потенциалните купувачи. Определено ще е интересно къде ще попаднат, защото USA Network нямат ресурсите да вземат и двете шоута, а реално не останаха много подходящи партньори. Другият вариант е да се набият на стрийминг услуга, но RAW е много сериозна марка за да не е по телевизията. Тъй че може би рискът с Пънк в оправдан, ако им помогне в тази насока.

• Upvote 2

За всички, които си мислят, че реакцията на Сет не е по сценарий. Забележете, че охраната, Адам Коул и другия коментатор отиват в позиция предварително, в очакване на Сет Ролинс да излезе от клетката ядосан срещу Пънк, няма логика да го правят освен ако не е по сценарий. :)

• Upvote 2

Дори само заради момента си струваше. Вече дали Пънк ще направи нещо дългосрочно в компанията ми е все тая. Да му мисли Трипси. Моментът беше много силен и това бързо се превръща в най-гледаното и коментирано завръщане за всички времена. А според мен в следващите години ни чакат още няколко такива, които ще счупят покрива на всяка зала(Крисчън, Амброуз, MJF). WWE показва, че още е на върха в хранителната верига и дори милиардите на синчето не стигат за да се свали от там.

• Upvote 2
  • Confused 1
27 minutes ago, Mariyan01 said:

Няма такъв трол...:D

FB_IMG_1701073559048.jpg

каква е била заигравката с Райбак? Че само чета за пенсионирания..

3kuoda.gif

4 minutes ago, yaripim said:

Заигравката е, че преди време беше пуснал въпрос с няколко отговора, кога да се завърне в кеча, като имаше опция за отговор да се пенсионира. Естествено на първо място с над 60% ако не се лъжа, хората бяха цъкнали да се пенсионира.:D

5 minutes ago, yaripim said:

Психични отклонения.

Троли за внимание.

The Olimpic Hero
11 hours ago, Hachiko said:

Психични отклонения.

Троли за внимание.

Прилича ми на един потребител от форума...

1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Прилича ми на един потребил от форума...

Само на един? 🤨

Много коментари в темата, но не видях някой да коментира най-належащата тема. Punk сега ще поеме ли арабския? :D

IMG_2410.thumb.jpeg.e62ecd00b93b75e3d9c9a370f5ae4924.thumb.jpeg.2b93825386ba768e5d2ae85419c09ec2.jpeg

Edited by nWoHulkster
The Olimpic Hero
10 minutes ago, nWoHulkster said:

Много коментари в темата, но не видях някой да коментира най-належащата тема. Punk сега ще поеме ли арабския? :D

Това то коментирахме в "Без сценарий". Отговорът ни е Да!

@The Olimpic Hero

Спри се, че не искам да извадя пълния контектс пред всички. 

"Ние" звучи нелепо. Не ме намесвай като курвите ти след тежка печалба на машинки и после - я ебал, я не.

Edited by Hachiko

Много тъжно пропадат WWE :( Продължават да взимат изхвърлени мидкардъри от AEW и да ги представят като МЕ атракции.

А някога бяха номер едно в страната ... Скоро няма да са и топ три с тази политика. AEW са недостижими, те са ясни, ROH под тяхната шапка също с тези шоута, но поне Трипси можеше да гони тройката. Сега вече, като iMPACT стана TNA и старата слава започна да се завръща, не го виждам просто как ще стане. Имаше някакви шансове, ако залагаше на момчета с талант, като Рикошет, но с дядо ти Ренди, дето стана на 100 годни и никой-не-те-ще Пънк - как може на някой да му запука за това шоу въобще?!

Според мен WWE си карат последните годинки преди Дайна Уайт от името на TKO да обяви, че спират със шоутата и остава само библиотеката като секция към UFCFightPass. 

Як турнир се получи. Хареса ми. Яко появяване на Randy Orton. Наистина не мислех, че CM Punk ще се появи. Но не бях чак толкова изненадан. А и грам не се изкефих честно казано.

Кофти, че Ryback  се отметна от пенсионирането си 🤣 

Да видим сега какво ще ги правят и Randy и Punk. Надявам се да има някакво раздвижване сега с тях, че всичко е много умряло в момента.

Евала, много яко PPV се получи! Аз лично повече се изкефих на завръщането на Orton, отколкото на Punk, при все че не съм кой знае какъв фен и на двамата (последно Punk истински ме радваше в Straight Edge Society... добре де, може би и в The Nexus). Пепелянката направи звездна поява. Изглежда във форма, даже се е поназобил стабилно. Може би вече осъзнава, че дните му на активен кечист са преброени, така че се надявам да видим един силен последен run на Orton в WWE. Много добро взаимодействие направи с Jey Uso и Cody. Те и двамата са си стабилно популярни, но с едно рамо от ветеран от ранга на Orton ще дръпнат на съвсем друго ниво. Това важи най-вече за Jey, когото на мен лично все още ми е трудно да приема за мейн ивентър.

Относно Punk, тази вечер/утре ще е интересно какво ще се случи на RAW. Да чуем какво ще каже. В първата си реч в AEW наплю WWE. Да видим сега как ще обърне палачинката. :D

Иначе повечето мачове ми харесаха. И двата War Games бяха жестоки. Откъм изпълнение жените дадоха повече, но пък при мъжете хайпът беше брутален. Gunther срещу The Miz и Ripley срещу Stark бяха пълнеж. Но пък латиносите радват стабилно. Santos Escobar се оказа много сполучлив психарски хийл. Надявам се в някакъв момент да се добере до мидкард титла. Има потенциал.

• Upvote 3

Btw, Orton и преди контузията изглеждаше да е в топ формата на живота си, не чисто физически, а по-скоро като харизма и промота. При това говорим за бейбифейс Ортън, който беше в леко комедиен отбор с напушеното броо Мат Ридъл. Още тогава твърдях, че Ренди заслужава нов рън със световна титла, а в момента има идеална възможност да го направят покрай титлата на Ролинс, но е ясно че няма.:D

Сега мълвата е, че Зетко иска да използва Пънк и Коди като отправи послание към всичкия джоберляк на АЕВ, че който избяга от потъващия им кораб в WWE, ще бъде окичен с почести и слава (досущ като BWC гладиатор:ph34r:), поради което ще изтопоса Пънк, вероятно и като вече шампион, в МЕ на едната вече на Мания, а Коди като претендент срещу Роман в другата. 

И тук когато говорим за Коди ( за да направим разликата между двамата), говорим за човек който си изгради арката сам, след дълъг период в чистилището, поради което напълно заслужава този спот, в случай че наистина го получи.

Пънк обаче е ментално рухнал чичак, с манталитета на путка, който само знае да рИве и да се излага, има нула кредибилност, не е изкупил нищо от простотиите които забърка в миналото, но пък идва наготово, след като се е осрал и в най-голямото инди, ще прибере вероятно и по-голям чек от пичове като Ел Ей Найт, КО, Зейн и Усотата, които като фул тайм кечисти бяха в основата на МЕ истории плътно през последните години. 

Ето такива морални уроци ви дава зетко. Дори Винс не беше толкова превъртял, че да насърчава някакви утайки, плюейки върху морала, лоялността и всякакви такива устои, които реално бяха в основата на добрата структура през годините в WWE.:wank:

• Upvote 2
  • Like 1
7 minutes ago, THE ENEMY said:

Ето такива морални уроци ви дава зетко. Дори Винс не беше толкова превъртял, че да насърчава някакви утайки, плюейки върху морала, лоялността и всякакви такива устои, които реално бяха в основата на добрата структура през годините в WWE.:wank:

Чуствай са.

image.jpegimage.jpegimage.pngvince-jeff-HHH-e1620222548931.webp

Edited by neshev
5 minutes ago, neshev said:

Чуствай са.

image.jpegimage.jpegimage.pngvince-jeff-HHH-e1620222548931.webp

През периода 2008-2010та не съм следил много. Може би тогава изброените пичове са били в МЕ за сметка на Майкълс, Гробаря, Хиксовете и Сина?

Всъщност единствените валидни примери са Леснър и Голдбърг. Но да сравняваш колко големи звезди, включително извън кеч общността са Леснър и Голдбърг спрямо Пънк, просто не е сериозно.:D

• Upvote 1

В кеча няма морал. Ако можеш да правиш пари на Вини си в играта. Иначе, не, не са били в ME, просто защото тези маняци вече бяха приключили. Но принципът е, че и те бяха срали върху WWE, дори по-сериозно от Пънкаря, и ги върнаха.

Иначе ще ти дам СПОЙЛЕР, а не ПРЕДИКЦИЯ. Пънкаря в момента е зареден от гняв за мъст срещу AEW, Пакистанския маркиньос и Младите Елени. Съответно ще направи всичко възможно за да закрие коптора и ще прави най-надъханите си промота, и най-добрите мачове възможно, докато тялото не го предаде. Тъй че се хайпвай и го припознавай отново. 

Edited by neshev

Грам не ме ебе за индитото АЕВ, нито какви филми има тази шматка там. Ако манталитета му е толкова ниско да се доказва на някакви утайки които кежуал феновете дори не са чували, толкова по-зле за Пънк. Сериозно се съмнявам, че в колкото и добра форма да се намира Пънк, ще измислят смислена програма около него при сегашния криейтив, но дори да е обратното, все тая. Пънк не е толкова голяма звезда, нито ще донесе чак толкова много пари, че да заслужава пуш след завръщането си.

Никой не може да ме убеди, че философията на Винс е била друга. Помня много добре как джобиха като кучки всички WCW и ECW, независимо за какви дралове се имаха преди подписването си с WWE. Даже шибания Стинг беше тотално осран, след като най-накрая се нави да подпише години по-късно.:D

Todor Atanasov

Преди десет години се пишеха същите неща само че за други хора. Тогава се плюеха Скалата, Батиста, Леснар затова как идват наготово и взимат спота на Браян и Пънк, които цяла година носят компанията на гърба си. Сега се пише същото за Пънк, еми просто неговото време е дошло. След 10 години ако някой като Rollins/ Orton/ Cody се завърне да направи няколко мача и за него ще се пише че ограбва младите таланти. Такъв си е кръговрата в WWE. При завръщане на голяма звезда феновете винаги са надъхани и това носи пари. Както сме казвали и преди - добре че по времето на БТВ ерата нямаше такива форуми та да четем и там как “тоя дъртак Хоган не  заслужава да взима спота на младите, трябва да пуснат срещу Скалата Benoit или Jericho, те цяла година си късаха задниците”. Кеча е като всеки друг бизнес в развлекателната индустрия - от даден момент нататък името ти работи за теб. И в киното и в музиката и навсякъде е така. Стига с тази излишна драма.

^ Това винаги е била и моята гледна точка. Просто не виждам нито филмите които е снимал Пънк и са станали блокбъстъри, нито ппв-тата които е продал. Реално сравнявате ябълки и портокали, както е лафа. Тук говорим за маркщината на Хънтър и за нищо повече. Всичко друго е опит да се обясни нещо което няма рационално обяснение.:D 

Аз освен това, за разлика от други пичове, никога не съм твърдял, че предпочитам да гледам Сами Зейн в МЕ, или пък Джими Усо, да кажем вместо Леснър или Скалата, точно обратното.

Todor Atanasov

^Ясно е че, Punk не е филмова звезда и няма кариерата на Lesnar в ММА, но в кеча си беше голяма звезда. Острието също извън кеча не е някаква mainstream звезда, но хората се насраха от кеф при завръщането му през 2020. От лятото на 2011 до напускането си Punk беше една от най-големите звезди на WWE. Може би единствено Cena, Orton и Lesnar бяха по-големи от него в онзи период. Ако беше останал щеше да е още по-голям, но той ги заеба и изпусна най-добрите си години. Сега можеше да е легенда от ранга на Orton. Това са почти 10 години в които можеха да се случат хиляди неща. През 2013 още си беше една от най-горещите им суперзвезди- мачове със Скалата, Гробаря и Леснар, като лично за мен този с Lesnar от Summerslam е един от най-великите мачове и на двамата. За юбилейната Мания му готвеха мач с Triple H, а и не се знае ако не беше напуснал дали нямаше да стигне и до главния мач с Ортън за титлите. 
Точно това писах и вчера - времето на Пънк може би наистина мина, но нека не омаложаваме колко голям беше когато напусна. Сигурен съм че и сега може да даде още много на бизнеса.

• Upvote 2

Пънк е абсолютен нечовек. Пичът направи всичко възможно да се осере и пак получи два от най-големите pop-ове евър в двете най-големи федерации. 

Всъщност, някои не разбират, но Пънк си изигра картите перфектно. Той си поддържаше образа на непреклонния, готовият да измършавее и умре от глад бунтар. И сега пак е в този образ, като човекът, който не игра по свирката на Тони Кан и му го наби. Животът не е справедлив, някои хора се бъхтят цял живот за момент като този и никога не го получават. Но Пънк го получава, защото умее да излиза  от зоната си на комфорт и е напълно заслужено.

CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK!

Не е много за говорене Пънк дали е легенда в кеча или не е. Просто го нямаше едно десетилетие. Но той е най-интересния кечист и за него се говори най много в бизнеса, дори и когато не беше активен кечист. Нещо подобно е на Конър в UFC. Ако сега вземе този период и го превърне в нещо сериозно, може би ще е близко по легендарност до Сина и Ортън.