Jump to content

WWE Survivor Series: War Games - 25 ноември 2023

neshev

Recommended Posts

Много се надявам след Men's War Games мача Orton да направи RKO "Out of Nowhere" или на Cody или на Jey. Ще се изкефя много.

3 hours ago, Xander Black said:

Много се надявам след Men's War Games мача Orton да направи RKO "Out of Nowhere" или на Cody или на Jey. Ще се изкефя много.

Това ми мина през акъла още във вторник :D

Orton е непредвидим, никога не знаеш какво да очакваш от него. Честно казано само заради него мисля да гледам турнира на живо, въпреки че далеч не ми е от любимите суперзвезди.

• Upvote 3

Абстрахирайки се от натресените стипулации, шоуто беше добре градено, с читава карта.

Randy Orton се завръща, което е голяма работа. Имат нужда от него и вероятно booking-ът ще е подчинен на неговото завръщане. Има резон да се обърне срещу Jey, с което да се завърне като heel, но има логика и просто да направят густо на публиката, и добряците да бият. Голям момент и за Cody. Предполагам ще се опита да направи нещо грандиозно в този мач.

Женският също успяха да го направят с една идея по-непредвидим, но си мисля, че там вървим към загуба на Damage Control и изхвърляне на Becky от stable-а.

Gunther срещу The Miz беше добре граден, с най-добрите изяви на микрофона от страна на Gunther досега, но самият мач не смятам, че има особена интрига. Същото може да се каже и за Rhea срещу Zoey. Santos срещу Dragon Lee има потенциалът да е мачът на вечерта. Огромна възможност и на двамата да изпъкнат.

И естествено имаме сагата около Punk. Ще се завърне ли, няма ли да се завърне. Според мен ще се завърне, но не непременно тук. Винаги RR си остава по-епичният вариант, но има логика да стане точно тук в Чикаго. 

Маняк, буквално не виждам как СМ Пънк може да се завърне тука. В момента шоуто е стигнало до мача между 2-те курви, след което идва МЕ, където е обявен Ортън. Освен ако не направят тъй, че Джъджмент Дей нападне Ренди Ортън и се наложи да бъде заменен, по какъв друг начин ще се завърне?! :D

И като споменах 2-те курви, сега се чудя само един въпрос - какво по-точно гледам? Мач между жени или мач между грозни крокодили?

Edited by StoneColdFaN

КОДИЧА, ЧОВЕКЯТ-ЗМЯ И ТОРБАТА С ЛАЙНА дойдодоха да за закрият окончателно този коптор наречен AEW. Велик ден за СПОРТНАТА ЗАБАВА! :beer:

А представяте ли си какви хора са гледали колижъна тая вечер вместо сървайвъра :D :D :D Жал ма е за тях.

Tъкмо изключвах стрийма и разочарован, че баче Пънк няма да дойде и рязко очите ми се отвориха. :D

Супер турнир общо взето. Нямам забележки. Както Нешката каза.. Закривай го това AEW.

Иначе любопитно видео след ефир. :D Дали е по-сценарий.. :D

• Upvote 2

Много ясно, че е по сценарий. Архитекто срещу Пънкаря на RR догодина и реваншът на WM. 

Edited by neshev
  • Upvote 4

Ей, МАРКОВЕ МРЪСНИ, много ясно, че са казали на кечистите да го играят насрали, ядосани и преебани. Сега ще градят историята как Пънкаря е аутсайдер и всички в съблекалнята го мразят. 

Edited by neshev

Нямам думи просто. Както казваше покойният Murray Walker "Anything can happen in Formula 1, and it usually does." Еми, тук е приложимо за Пънк. :D 

Дължа извинение на hero28 и официално входирам предложение към Икипа да стане Супер Потребител.

R-Truth ❤️ 

edit: РАЙБАК ТРЯБВА ДА СЕ ПЕНСИОНИРА АХАХAХА

Edited by itzo1994

Оооо см пънк бог мой само теб следвам и само теб обичам

Тъкмо гасях лаптопа със шибаните ми смарски сълзи на лицето и моят бог се появи.

Кур за Aew Два за тонката

Закривай !!!!!!

It’s clabbering time 

Рейнс vs Азис vs Торбата с Лайна на WM. Тоя път обаче дон Роман няма да ги нареди един върху друг, както направи с Браян и Острието, а просто ще ги чука, в буквалния смисъл. 40-45 минути МЪЖКО ЕБАНЕ. И накрая, когато Азис и Торбата с Лайна, вече осъзнали, че са никому важни кучки бъдат туширани в поза 69, със скандирания "THANK YOU, ROMAN" огласяващи целия стадион, тогава всичко ще си дойде на мястото.

Добре, добре. Сега Рейнс скоро да си бие шута към Холивуд и с HHH начело, фалита на WWE изглежда неизбежен, а надявам се и на цялата кеч индустрия. :wank:

Добри war games мачове. Жените се раздадоха.

Ортън и Пънк нечовешка реакция. Надявам се нещата с джъджмент дей да се раздвижат и да стане по-интересно. 

За мен ролинс реагира по сценарий. Wwe не позволяват току така своеволия и кечистите знаят, че за такива неща има наказания, това не ти е AEW или друга инди компания.

Определено доста силна година ни предоставиха WWE. :)

Ще е силно да тролнат Тонката като организират един бой на Пънк зад кулисите. :D

Иначе е време ЛА рицаря да си ходи в мидкарда. Твърде пауър дойде във ВВЕ и няма място за него.

Todor Atanasov

Свалих PPV-то само заради последните 15 минути без да си спойлвам нищо. Еми заслужаваше си, евала. Не вярвах, че ще се върнат и двамата в една вечер, но ето. Хиксовете даде на феновете това, което искат. Не мога да повярвам, минаха почти 10 години откакто Punk не е в WWE. Шибано епично! 
Orton също изглежда в топ форма, перфектно завръщане. Сега поне ще разнообразят малко МЕ сцената, че наистина беше тегаво последните месеци да гледаме хора като Jey Uso и Nakamura в мачове за големите титли.

Отдавна спрях да гледам кеч редовно и чат пат гледам епизодите в Youtube. Но сървайвъра ми се видя интересен турнир с доста интересен кард и реших да си го сваля (най вече заради Ортън, тъй като ми беше любимия кечист навремето) и останах доста доволен от цялото шоу. Ортън изглежда във формата на живота си (физически) и се надявам да направи добри вражди и да не го играе face, щото всички знаем, че това не му подхожда. За CM Punk съм малко разочарован, че го показаха сега, като можеше примерно да го върнат на RR, където щеше да е много по добре и с някъв смисъл, но пък шоуто е в родния му град, така че може би и това е наклонило везните. Добро шоу и се надъхах отново да гледам кеч в следващите месеци. 

Todor Atanasov

Сега след като емоциите поотминаха ще напиша малко по-свестен коментар.

Завръщането им беше очаквано, не е някаква огромна изненада, но еуфорията и тръпката бяха огромни. За момент се върнах в 2013-та.
Тук не говорим за завръщане от сорта на Cena, който идва само за да джоби на някой малоумник и да се изложи още повече от предишния път. Не е и завръщане на Скалата (колкото и да го харесвам), който идва да си получи pop-а и да удари един people’s elbow, изчезвайки отново за няколко месеца/години. Тук имаме двама души, за които не беше сигурно, че отново ще видим на ринга, а тепърва могат да направят ебати мачовете и враждите.
Първо се завръща Orton, който не сме виждали от година и половина. Пролетта толкова неща четох из нета, че най вероятно ще се пенсионира заради контузията и просто нямаше как да не mark-на когато Cody му потвърди участието. Единственият с 20+ годишна кариера в WWE, който още не е part-timer.

И на финала на PPV-то се завръща CM Punk, един от последните ми истински любимци в кеча. 10 шибани години го чаках тоя момент, беше сюрреалистично. Каквото и да кажа ще е малко. Може би моментът е изпуснат, минаха години откакто по шоутата се скандираше името му и феновете се надяваха да се върне. Ерата в която гледахме Punk отдавна не съществува. Но това не ми пречи да се радвам, че отново е тук и ще се бие с новите имена. 

Edited by Todor Atanasov