Jump to content

AEW Dynamite - 1 ноември 2023

neshev

Recommended Posts

6 minutes ago, neshev said:

Опраих го, мойски.

И ТОНКАТА ще има много ВАЖЕН АНАУНСМЕНТ, да добавя. 

Някой по дърт от Flair ли са подписали?

Излагация, neshev. Не спомена най-важното. Напълно очаквам сега Olimpic да ти отнеме модераторския статус заради тази издънка. :(

F93tXxlXMAAJak4.thumb.jpg.fc0d8ed6f2b648919c9dde7ec1ceda14.jpg

Чакам ги тия бонаци цял ден да пуснат графиките, нормално да изпусна нещо. 

Иначе големият анаунсмент е, че пускат билетите за Всички Вътре 2024 на 1 декември. 

Динамитчето беше добро тази седмица. Доста добри мачове и сегменти имаше.

Claudio и Orange направиха добър мач. Но ми писна тоя Orange да е шампион. Тъкмо му бяха взели титлата и пак му я върнаха. Яко се получи с нападението на Moxley и последвалото промо също беше доста яко. 

Беше ясно че Copeland  ще се присъедини към Sting и Darby.

Paul Wight  не мисля че вече мястото му е на ринга. Иначе Omega и Jericho са добър отбор. Направиха добър мач.

MJF и The Acclaimed срещу Bullet Club Gold също се получи доста добре. Мисля си, че като защитава таг титлите на ROH  партньор ще му е Max Caster особено след като го отнесе заради MJF.

С маската на дявола според мен е Adam Cole и ще се появи на Full Gear, или за да помогне на MJF или за да го прецака.

Изгледах шоуто с интерес, но не разбирам защо Адам с такъв стаж зад гърба си говори с гръб към камерата постоянно?

Или не знае къде са разположенит камерите, или в Е-то са били на различно място и навика го кара да гледа натам, или просто операторите на АЕW са некадърни, или просто не му дреме.

• Upvote 1

Младата надежда на професионалната борба, Ric Flair, официално е подписан за години напред. Нещо май рухна опорката, че е само за няколко промота с Christian и да пенсионира Sting. :laugh:

Edited by neshev
1 minute ago, neshev said:

Младата надежда на професионалната борба, Ric Flair, официално е подписан за години напред. Нещо май рухна опорката, че е само за няколко промота с Christian и да пенсионира Sting. :laugh:

"Нямам търпение" да го видя в мач 🥱🤯😱

7 hours ago, Hachiko said:

Блести му слънцето!

Намерих отговора.

Снимка от Дайнамит:
Image

Edited by hacky
  • Upvote 1
  • Haha 2