Jump to content

AEW Collision - 14 октомври 2023

neshev

Recommended Posts

Хохоу... Кейдж  срещу Даниелсън - петте звезди не мърдат тука, моНчета! Отново се вижда, защо AEW e недостижима класа в момента. С подобни класически срещи всяка една друга компания би направила незабавно ППВ и ще се надява да си избие бюджета за годината, но КАН просто го слага в седмично шоу, защото величието му не може да бъде отразено дори в цялото езеро на Дружба!

Мачкай циците на топ моделите, шмъркай и троши рейтингите, Тонка! Ние сме с теб #zAvInAg!

• Upvote 1
  • Wank 1

Добър Collision се получи според мен. Яко начало и як край. Миро най сетне се появи макар и само с промо. Danielson и Christian Cage  направих добър мач. Другите мачове ги скипнах честно казано.

The Olimpic Hero

Christian е най-добрият в бизнеса и това абсолютно го вярвам. Не е само гимик, факт е.

• Upvote 2

The Olimpic Hero
2 hours ago, gboy said:

Така е, добре, че дойде при Кани и AEW, за да може да си развие потенциала!

@gboy, дългогодишен потребител си и принципно те уважавам, но имаш най-незабавните гимици в историята на форума. Съжалявам, че трябва да ти го кажа. :(

За леля Димитринка, поради многото ти усилия, влизаше в графата: "Толкова е зле, че донякъде е забавен", но тук за AEW... огромна греда.

• Haha 3

Не знам за кви гимици говориш, това са си ваши филмарски истории от едно време. Аз съм искрен като Опра!