Jump to content

UFC Fight Night "Grasso vs. Shevchenko 2" - 16 септември 2023

neshev

Recommended Posts

Това е по яка карта от тая на ППВ-то миналата седмица :beer:

Но е страшна тъпотия, че са наврели Роман Копилов - Джош Фремд на майка им в кътния в прелимките ... Това е баси големия мач, а вместо него в главния кард има Падия - Нелсън, което не е кой знае какво. 

Edited by gboy

Не успя да се пребори Шевченко със статистиката. След определена възраст, 35 мисля, бойците са със статистика от рода на 1-15 в битка за титлата. Не знам защо не държи нещата в стойка, където видимо имаше предимство, а се подведе отново по клинча на Грасо. И все пак си мисля, че Шевченко би тук. Просто този пети рунд не смятам, че е 10-8, въобще нямаше 10-8 рундове в тази битка. Явно вървим към трета битка между двете. 

• Upvote 1

10-8 беше малко в повече за няколко транзишъна и опити за събмишън, но пък не беше и някакъв обир. Мисля, че равен мач е нещо нормално, макар че и 2-1 за Валентина щеше да е ОК като съдийско решение.

За мен задължително трябва да има трети мач тук. Знам, че Валето няма да става по-млада, но след това представяне просто трябва да има още иден мач. Пък и в тая дивизия не виждам друго читаво решение, няма кой знае какви звезди, които за бъдат затапени. 

-----

Загубата на Кевин Холанд също беше малко гадно решение, щото мачът беше 50-50 и най-малкото не заслужаваше да загуби. Холанд има потенциал да бъде шампион, но за съжаление няма ментална настройка и в главните мачове тотално се "чупи". В такива срещи, където няма напрежение върху него, обаче показва уникални неща. Мадалена и той много силен боец и му даде отпор ... но дали го би ... :unsure: не знам, не знам. Мисля, че просто беше правилното решение за кариерите им UFC. Холанд е изпята песен, Мадалена е с бъдеще пред себе си и така. 

Много голяма победа за Raul Rosas Jr. - ще е интересно какъв боец ще стане. Уникален талант, но е много малък още за да се правят някакви кой знае какви прогнози.

Много се кефя обаче на Daniel Zellhuber  - супер, супер талант е това момче и всеки път, като влезе в клетката показва нови и нови неща. Следя го още преди да дойде в UFC - той беше топ проспект на Мексико и засега се справя идеално. Дано така да продължи. 

Roman Kopylov също с голяма победа. Руснака първо глътна малко вода при идването в организацията - 2 загуби и го бяха отписали, но после се върна и сега е в серия от 4 поредни победи. Фремд е силен боец и фактът, че го е бил с нокаут, говори много. Мисля, че още от следващия мач вече ще го гледаме в главната кард-а.

• Upvote 1

23 hours ago, gboy said:

Много голяма победа за Raul Rosas Jr. - ще е интересно какъв боец ще стане. Уникален талант, но е много малък още за да се правят някакви кой знае какви прогнози.

Spoiler

1695043764005.jpg