Jump to content

UFC Fight Night "Aspinall vs. Tybura" - 22 юли 2023

Recommended Posts

Радвам се за Аспинал! Да върже още две поредни победи и ще е един първите на опашката за титлата при тежките,след отказването на Джоунс. 

Ъх, не съм хейтърчи ама убаво ми стана от загубата на Моли. Силно се надявам и другото английско менте да бъде скоро разкрит ОФИЦИАЛНО - Пади пиМблетдтдтд.

Арно шоу!

Впечатляваща победа за Аспинал. Идвайки от подобна контузия, изглежда си е запазил скоростта. Една битка с Ган би била доста интересна.

Не съм някаъв хейтър на Пади и Моли, даже смятам, че Пади има някакъв потенциал. Но Моли е просто плачевна. Тука и пуснаха някаква джобърка и пак беше бита. Женският CM Punk се оказа. :D

Edited by neshev
  • Upvote 2

Аспинал е мега талантлив и ако си развие уменията, спокойно може да стане шампион. Рядко се вижда такъв грамаден човек да се движи така, а и техниката му в стойка е повече от добра. Не знам колко ще се справи срещу някой граплър, но то при тежките няма много такива вече. Всеки гледа да думне балтията 🥺 

Аз не разбирам логиката Джон Джоунс да се бие срещу Стипе, но е ясно, че се гонят кинтите тука. Иначе Аспинал - Ган би трябвало да е за тайтълшот, не виждам що не. 

• Like 1

А Павлович къде го забравихме?

Реално ако трябва да сме честни следващия мач за титлата трябва да е Джоунс - Павлович.. Нека двамата големи Кокала и Стипе вземат това, което заслужават и тая дивизия ще придобие съвсем друг облик след тяхното пенсиониране. Сергей е следващия, който ще държи пояса в тежка категорията. Аспинал и Гане ще му първите опоненти..