Jump to content

AEW Dynamite - 29 юни 2023

neshev

Recommended Posts

nWoHulkster

В моите очи Джак Пери стана най-гадния heel в кеча. Как така ще разкараш "Tarzan Boy" музичката, бе? Сега на какво ще пея и ще вея ръцете на Уембли? :(

"I'm still young. I'm still cashing fat checks and I'm still banging the hottest bitch in this entire place". 🙂

Sting е на 64 години. 64!

Верно ли тия шматки са качили този идиотски botch? :lol:

Иначе шоуто тази седмица е гледано от 809 хиляди души с 0.24 в LE DEMO. Или най-ниското демо от 3 години насам.

• Upvote 2
  • Haha 1

Може да си казва думата и Collision за ниския рейтинг. То колко часа на седмица ще гледаш кеч, баси. Между другото и аз съм така - гледах тия седици collision, щото е ново и ми беше интересно, но не съм гледал още дайнамайтите.

Имах дългогодишна мечта да видя Джерико и Стинг  и това се  случи най-накрая. Истински се радвам на това, защото те са истински икони и трябва да имат поне една обща програма . Особено адмирирам Стинг, въпреки боча, който на тази възраст все още има смелостта и енергията да излиза на сцена и да прави такива спотове.

Откриващият мач бе много силен. Преди това Моксли може би нямаше мачове, които да се оценяват с повече от две звезди, но в последните години  повиши много нивото на своите изяви. 

Сегментът с Хуук и Джак Пери бе забавен . Гонките по паркинги винаги ме забавляват и предлагат интересни моменти.

Кейт Лий трябва да получи някакъв мини пуш. На ринга е трепач, а и изгледа различно от болшинството кечисти в компанията. Не е много млад,но въпреки това далече не е за изхвърляне 

• Upvote 1
The Big Red Machine

Забавно как Джунгла момчето до скоро се хвърляше смело срещу Лучазавъра, а сега бяга от Хуук 😀

• Upvote 1