Jump to content

MAFIA 24

Radox

Recommended Posts

ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТА:

Himler (5) - OyeaH, Velislav, Farest, Price, Jack Bauer
Jack Bauer (2) - yaripim, Mystery
neshev (2) - StoneColdFaN, Himler
hacky (2) - kabakov, baikiro

Enough (1) - hacky
Price (1) - neshev
Jericho (1) - Dudley
baikiro (1) - Jericho

Негласували: Enough, LightOne

35izpu1.jpg

StoneColdFaN

Хими, що един път не играеш просто шибаната игра? Ако наистина имаш работа, разбирам и се извинявам, ама всеки път излизаш с тоя номер. И аз съм гражданин с роля почти винаги, освен в Драфта на Нешката, ама т'ва не ми пречи.

Засега не мога да бъда сигурен в абсолютно никой, на следващия ден ще станат ясни повечето неща.

1 minute ago, StoneColdFaN said:

Хими, що един път не играеш просто шибаната игра? Ако наистина имаш работа, разбирам и се извинявам, ама всеки път излизаш с тоя номер. И аз съм гражданин с роля почти винаги, освен в Драфта на Нешката, ама т'ва не ми пречи.

Засега не мога да бъда сигурен в абсолютно никой, на следващия ден ще станат ясни повечето неща.

Гласувай ме и ти. Вижда се, че го искаш.

С тази си игра, Химли си проси елиминацията и явно ще се наложи да го гласувам, въпреки че и грам не ми се иска да деля влак с Цената. :happy:

Според мен Enough е име, което Радокс би избрал за мафиот, нито новак и безизвестник, нито уж от големите имена според Радокс, затова и го гласувах него. :) 

Има хора, които не са писали почти нищо, явно отново не можем да минем без скатаващи се хора.

Оттеглям си гласа за Jack Bauer. Няма никакъв смисъл от гласуване. Тия са същите като ония!

1 minute ago, hacky said:

Според мен Enough е име, което Радокс би избрал за мафиот, нито новак и безизвестник, нито уж от големите имена според Радокс, затова и го гласувах него. :) 

Има хора, които не са писали почти нищо, явно отново не можем да минем без скатаващи се хора.

Сподели процеса какъв е точно. :D

По мои наблюдения, задължително има поне едно голям име и един скатан Мафиот, а третият и четвъртият, ако ги има, са някакви по-скоро midcarder-и. Е, има и изключения като предишния, където бяхме Аз, ти и Митко Олимпийски като Врачка, но тогава да кажем беше "балансирал" с броя на Гражданите, които ни доминираха в това отношение. 

С това предизвикване от страна на Химлер да го гласуват или е Кръстник, или Принц, или просто не му се играе. Като гледам колко бързо му скочиха няколко човека, едва ли той ще е вота днеска.

ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТА:

Himler (5) - OyeaH, Velislav, Farest, Price, Jack Bauer
Jack Bauer (1) - yaripim

Enough (1) - hacky
Price (1) - neshev
Jericho (1) - Dudley
baikiro (1) - Jericho

Негласували: Enough, LightOne, Mystery

35izpu1.jpg

Jack Bauer
4 minutes ago, hacky said:

Пак ли ще играем с водещия и ще се водим по тезата, че със сигурност си е нагласял ролите?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

И аз като нешев съм на кантар за Химлер, но не виждам подозрителна игра в него днес, освен че е по дефолт на влака.

И нешев и хаки пускат Enough като общо име. Аз също го споменах. Може би да хвърлим тотото натам?

Глас за Enough*

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

3 minutes ago, neshev said:

С тази си игра, Химли си проси елиминацията и явно ще се наложи да го гласувам, въпреки че и грам не ми се иска да деля влак с Цената. :happy:

Айде, бъди щастлив, няма да си на един влак с Цената :happy:

Махам си гласа от Химлер

Айде, играйте си с Хаки на "Кой би сложил Радокс за мафиот". Просто абсурдно. 

@neshev точно така, Енаф за мен влиза вече в мидкарда :)

@Jack Bauer
 @Price Защо да не играем с водещия, това е част от играта и това е ден 1, нито има много постове за анализиране, в ден 1 смятам, че е добра стратегия да се играе с водещия. Самия Прайс говореше кой може да се изчисти, защото Радокс бил водещ. :)

ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТА:

Himler (4) - OyeaH, Velislav, Farest, Jack Bauer
Enough (2) - hacky, LightOne
Jack Bauer (1) - yaripim
Price (1) - neshev
Jericho (1) - Dudley
baikiro (1) - Jericho

Негласували: Enough, Mystery, Price

Edited by Radox

35izpu1.jpg

Ясно е,че освен ако не сме много тъпи няма да ме елиминирате така лесно,така че отиваме на нулев ден.

Лайтът ми вони на гражданин, но не разбирам защо гласува Инаф.

Как го беше рекъл по-мъдър от нас:

"хвърлих, гласувах, отивам си"

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

6 minutes ago, Price said:

Айде, бъди щастлив, няма да си на един влак с Цената :happy:

Махам си гласа от Химлер

Айде, играйте си с Хаки на "Кой би сложил Радокс за мафиот". Просто абсурдно. 

Кои вотове би подкрепил в този ден?

ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТА:

Himler (4) - OyeaH, Velislav, Farest, Jack Bauer
Enough (3) - hacky, LightOne, neshev
Jack Bauer (1) - yaripim
Jericho (1) - Dudley
baikiro (1) - Jericho

Негласували: Enough, Mystery, Price

35izpu1.jpg

@hacky Играйте с водещия, нямам проблем с това. Обаче разсъждавайте колко мафиоти може би има, евентуално в по-напреднал етап разсъждавайте какви роли би вкарал в сезона. Това в момента "Той наглася ролите - един зелен/червен, двама мидкардъри, три скатавки, осем путки" и тн с абсолютно нищо не помагат.

Колкото до моите разсъждения относно това - адресирах твоето изказване и как за мен беше странно, че можеше да извадиш и повече "разсъждения". Доста постно ми дойде, колкото да подхвърлиш темата и някой да я захапе. Еми, браво. Успя. 

3 minutes ago, hacky said:

Кои вотове би подкрепил в този ден?

Фарест, Химлер, Кабаков, Джерико. Хората, които са wild card. Просто заради самата им игра и това, че винаги ще са подозрителни. 

От друга страна пък, може веднъж да рискуваме да ни ебат майката, но да ги задържим и да се надяваме в тях да е някоя много важна роля. Защото мафията нито ще ги елиминира, нито пък ще ги блокира (голяма вероятност). 

Към новите ми се иска да имам толеранс, но не е лошо вече да се включат по активно @Velisav @Mystery

Цената взе да насира и да се сдухва, с което става все по-подозрителен, но няма нищо, все още има възможност да видим ОБРАТ в неговата история. :happy:

Бай Кирчо също е леко скандален днес. Два поста на кръст и двата някакви тролни/заиграванки с останалите. :D Велислав и Мистерията май няма да са бъдещи ЛЕГЕНДИ на играта. Доста ялово начало от тях. Велислав написа един пост, в който се защитава от Химлер. Мистерията явно си има някаква заигравка с Бауър. Надявам се, че тепърва ще развият някаква игра, иначе ще почне да става тегаво около тях.

Та, играйте с мен, Хаки и СветлияЕдно. Това е моят призив. :D 

Глас за hacky. Много ми е съмнителен с тия подхвърляния по адрес на Radox. Според мен целта му е да отвлече вниманието от себе си.

@Price, навлизам в нещата още. Засега предпочитам да наблягам на четенето.

ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТА:

Himler (4) - OyeaH, Velislav, Farest, Jack Bauer
hacky (3) - kabakov, baikiro, Mystery
Enough (3) - hacky, LightOne, neshev
Jack Bauer (1) - yaripim
Jericho (1) - Dudley
baikiro (1) - Jericho

Негласували: Enough, Price

35izpu1.jpg

9 minutes ago, Price said:

@hacky Играйте с водещия, нямам проблем с това. Обаче разсъждавайте колко мафиоти може би има, евентуално в по-напреднал етап разсъждавайте какви роли би вкарал в сезона. Това в момента "Той наглася ролите - един зелен/червен, двама мидкардъри, три скатавки, осем путки" и тн с абсолютно нищо не помагат.

Колкото до моите разсъждения относно това - адресирах твоето изказване и как за мен беше странно, че можеше да извадиш и повече "разсъждения". Доста постно ми дойде, колкото да подхвърлиш темата и някой да я захапе. Еми, браво. Успя. 

Фарест, Химлер, Кабаков, Джерико. Хората, които са wild card. Просто заради самата им игра и това, че винаги ще са подозрителни. 

От друга страна пък, може веднъж да рискуваме да ни ебат майката, но да ги задържим и да се надяваме в тях да е някоя много важна роля. Защото мафията нито ще ги елиминира, нито пък ще ги блокира (голяма вероятност). 

Към новите ми се иска да имам толеранс, но не е лошо вече да се включат по активно @Velisav @Mystery

Мафиотите смятам, че са 4, аз не смятам, че тези разсъждения за водещия са вредни.

1 minute ago, Mystery said:

Глас за hacky. Много ми е съмнителен с тия подхвърляния по адрес на Radox. Според мен целта му е да отвлече вниманието от себе си.

@Price, навлизам в нещата още. Засега предпочитам да наблягам на четенето.

С моите разсъждения те изчистих ве мой. :D

Ебати малоумната работа! 🤦‍♂️В 80%, ако не и повече, от първите дни не се гони никой, в предишния сезон гласувахте в Ден 1 и наистина елиминирахте мафиот като прецедент. И какво от това? Мислите си, че в два поредни сезона ще има елиминиран мафиот в Ден 1 ли? hacky, neshev, LightOne, вие сте мръсни мафиоти, ако остана в играта ще играя срещу вас!