Jump to content

НЕОЧАКВАНИЯТ ПОДКАСТ - футбол, кеч и още нещо (feat. Bobotsi)

ЧОТУДЕ

Recommended Posts

ЧОТУДЕ

Първо искам да кажа, че и двамата никога не сме записвали подкаст, а и като цяло си говорим за първи път, така че в началото беше малко тегаво, но се поокопитихме и втората част е по-добре, макар че Бобоцката се ОСРА и не записа най-доброто от разговора, та се наложи да презаписваме този откъс, но каквото такова - решихме да го метнем. Ето и помощ за тези, които ще решат да skip-нат футболната част:

00:00:00 до 00:02:00 - Интро

00:02:00 до 01:05:20 - Пълен анализ на топ отборите от Висшата лига. Ще има ли сили Арсенал да спечели титлата? Ще направят ли отново Сити брутален втори полусезон, с което да изпреварят конкурентите си или са по-предвидими след идването на Ерлинг Холанд и съответно не толкова опасни? Ще успят ли Юнайтед и Нюкасъл да завършат в четворката? Кризисните ситуации в Челси и Ливърпул, множеството трансфери на "сините" и правилният човек ли е Греъм Потър за тях, световна класа ли е Тиаго Алкантара и менте ли е Дарвин Нунез?

01:05:20 до 01:42:00 - Очаквания за и след Royal Rumble след разтърстващите промени в WWE. Ще го бъде ли LA Knight в компанията? Забавни истории със спойлване на големи моменти, разказ на ЧОТУДЕ за посещението му на кеч шоу и снимките му с кечисти.

01:42:00 до края - Форумните игри в BWC. Ще участваме ли скоро в някоя и планираме ли някакви проекти, които да водим?

Препоръчваме да изтеглите файла, ако искате да можете да превъртате. Това става като натиснете върху трите точки от дясната страна и изберете "Download". Толкоз.

Edited by ЧОТУДЕ

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

5 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

макар че Бобоцката се ОСРА и не записа най-доброто от разговора, та се наложи да презаписваме този откъс

Записвачката сама спря чуег, добре че ти казах, иначе щяхме да разтягаме локуми още 1 час. :D

• Sad 1

Слушах, докато смятам наградите (помоооооооооооооооооощ), пропуснах футбол частта.

Двамата звучат добре. Бобето не звучи като чавак, филмец? Само, че нещо пращеше доста, ЧОТУДКАТА нямаше подобни проблеми.

40tud3 не го помня с някакви кеч постове, но помня, че чинно ми даваше минуси на всеки по-критикуващ пост към TNA. :lol: Вече ми става ясно какъв му е бил филмът и от къде е тръгнала "враждата". За MitB ми е филмец да се внедриш, предполагам ще разпродадат на мига, когато пуснат билетите, а на вторичния вече ще са надули яко цените.  

Форумните турнири по ФИФА са си класика, добри филми ставаха покрай тях. Май съм играл 1-2, защото тогава често се случваше да съм с БАН, но помня, че Соки мачкаше наред с хака му за скорост! 

• Upvote 1
  • Thanks 1
ЧОТУДЕ
32 minutes ago, neshev said:

40tud3 не го помня с някакви кеч постове, но помня, че чинно ми даваше минуси на всеки по-критикуващ пост към TNA. :lol:

Е, как бе, в Impact темата имаше момент, в който само аз и nWoHulkster си пишехме, сега остана само той. :D Но това е било преди 5-6-7 години, даже пусках хайп картинки за шоутата по едно време.

Edited by ЧОТУДЕ

Браво, доста добре ви се е получило. Като за първи път даже впечатляващо добре. Сигурен съм, че аз ако тръгна да правя подкаст за първи път ще е яко "ъъъъъ...", ще има технически проблеми, кофти качество, простотии, а при вас беше сведено до минимум, чувахте се ясно, дикцията ви е ок, абе доста добре. Продължавайте да записвате и в бъдеще, има потенциал и е хубаво да има още един активен подкаст във форума.

• Upvote 1
  • Thanks 2
THE ENEMY

Роналдо освен, че беше голмайстор на Манчестър миналия сезон, според мен беше страхотен ментор за играчи като Гарначо и Рашфорд, поне съм гледал клипове с тях, как след като пропускат или правят някаква грешка, той отива до тях да ги успокои и да ги надъха, че е важно да не се сдухват, което особено за психиката не един млад футболист е мнго важно, когато легендата на отбора идва и ти говори така. Та каквото и да се говори за Кристиано, мисля че той имаше и своя положителен импакт върху отбора. Бобоци не знам дали е запознат, но освен това преди да подпише с Юнайтед, Гуардиола е искал да го вземе в Сити и трансфера е бил почти готов, но се твърди че там се е намесил Фъргюсън и той лично е променил решението на Роналдо.

Проблемът с Тен Хааг идва повече от самия стил на мениджъра. Хааг е много по-близко като манталитет до Фергюсън, както го описваха английските медии, мениджър тип диктатор.:D Безкомпромисен е и е готов да разкара дори най-голямата си звезда, ако има проблем с него. Това съра го е правил няколко пъти, сещам се за Бекъм и Рой Кийн на прима виста.

Чотуде е прав за токсичните фенове, които ги има обаче във всички големи отбори. Субективен фактор е от кой отбор си срещал повече такива, гарантирам ти, че ги има от всякакви грандове. И повечето от тях познанията им за футбол за на първото ниво, без някакво желание за самоусъвършенстване, което може би е и нормално. Аз съм спорил в началото на сезона с доста фенове на Юнайтед, да ги убеждавам, че Тен Хааг е топ треньор и ако ръководството го подкрепи, ще направи нещата да работят, защото най-малкото ако се следят постиженията му в Аякс, те наистина са впечатляващи. И говоря дори и за манталитета който създаде том и който в момента пренася в Юнайтед.

Благодаря ви, че обърнахте внимание и на моите хора от Нюкасъл.:beer: Според мен това което прави Еди Хау е доста подобно на постижението на Артета в Арсенал. Налага се един предимно млад, гладен за успехи отбор, като се набляга изключително на сплотеността и мотивацията, както и се поставя на първо място играта в защита. Не случайно това саи двата отбора във ВЛ които имат най-добра отбрана (поне imo е така). Не съм съгласен, че Нюкасъл имат слаби играчи в нападение, просто там се натрупа умора, понеже и ние имаме къса скамейка, а нямаме условията да водим качестена подготовка и буквално играчи като Алмирон, Уилок и Уилсън са тотално свършили курса. Максимен пък се завръща от контузия и явно още не е в топ форма, а освен това неговия freestyle не е нещо на което Еди Хау изглежда голям фен, защото той не изпълнява особено тактически нареждания когато е титуляр.:D

Бобоци знае, че аз съм фен на Нунес и все още вярвам, че играта му ще тръгне в Ливърпул, освен това той и в момента върши черна работа, която не се оценява достатъчно. Голям почитател съм и на Гакпо.

Иначе поздравления и за желанието да правите един по-смаркски подкаст, в смисъл че освен желание, си личи че имате и сериозни познания по темите които обсъждате и реално един човек има какво да научи докато ви слуша. Супер приятен подкаст, ще се тегли и занапред. По-късно ще изслушам и кеч частта и може да пиша пак.

• Upvote 1
  • Like 2
1 hour ago, THE ENEMY said:

Та каквото и да се говори за Кристиано, мисля че той имаше и своя положителен импакт върху отбора. Бобоци не знам дали е запознат, но освен това преди да подпише с Юнайтед, Гуардиола е искал да го вземе в Сити и трансфера е бил почти готов, но се твърди че там се е намесил Фъргюсън и той лично е променил решението на Роналдо.

За Роналдо няма как да знаем със сигурност, но за мен присъствието му в съблекалнията беше по-скоро в ущърб на отбора. Факт е, че играчи като Фернандеш и Рашфорд загубиха форма след като пристигна в Манчестър, а сега отново са основните движещи сили в нападение. С постъпките си през последната година поне на мен не ми приличаше на ментор на отбора, а по-скоро на човек който съжалява за прибързаното решение което е взел.

Колкото до слуховете за Сити, аз не ги вярвам. Според мен това беше един вид блъф, с който да се примамят Оле и Глейзърите, и Роналдо да си уреди нов отбор в последния момент (трансфера му дойде във финалните дни на прозореца). Наистина Сити имаше нужда от нападател тогава, но човекът който се искаше беше Хари Кейн. Гуардиола едва ли би рискувал да вземе толкова голяма звезда в отбора си, без даденият играч да е  бил в плановете му предварително. А и докато Юнайтед все още търсеше своя стил, ние бяхме един от най-пресиращите отбори в лигата. Няма как да се вземе 37 годишен централен нападател, защото при нас пресата започва именно от този пост. Дори Пеп публично отрече слуховете за Роналдо, докато в миналото не е имал проблем да признае когато Юнайтед взима играч когото ние искаме (пример Санчез, Магуаяр)

Обобщено, Сити се надяваше на Кейн, но след като сделката пропадна, търпеливо се изчака Хааланд.

Edited by Bobotsi
  • Upvote 1
  • Thanks 1
The Olimpic Hero

Приятен подкаст, който се слуша сравнително лесно. Тоест не натоварва и става за фон. Аз примерно често слушам подкасти, докато играя покер. Та аз съм напълно За повече подкасти във форума. Поздравления.

Чудесна изненада! Изслушах го с интерес цялото, та навярно съм третия Ви слушател! :D 

Бобоци се чуваше, но наистина има проблем с микрофона при него, докато звукът на Чотуде бе напълно изчистен.

Ще се радвам тази инициатива да продължи. Нямам спомен кога за последно е имало подходящ алтернативен подкаст във форума. Няма спор, че когато са двама, се получава по-добре.

Разбира се, имаше я нервността от първия запис, но бързо си влязохте в собствен ритъм, така че определено не можем да говорим за провал.

Както и останалите, ако слушах гласовете без да знам кой кой е, щях да ги разменя. Бобоци определено звучи и говори много добре като за Чаве. И двамата показахте компетентност за какво говорите. Определено се впечатлих, че Бобоци има толкова дълбоки познания за предходни кечисти извън WWE, при все че не ги е следял. 

Забавни ми бяха историите на Чотуде. Как майка му го оспойлила е култово!

За следващия път като идея вие говорихте за бъдещето на Мафия, но може примерно да разкажете и припомните истории от минали сезони. И двамата също така сте били водещи на сезони и по тази точка имате общ опит. Просто да не са само Олимпик и Радокс "разбирачите" по темата. 

Кой да очаква ще се окажете толкова плодоносен тандем!

• Like 1
  • Thanks 1

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

ЧОТУДЕ

Благодарим на @THE ENEMY, @Loop, @neshev, @LightOne и @The Olimpic Hero за коментарите, наистина не очаквахме толкова хубави отзиви. THE ENEMY, слушай и втората част, по-добра е от първата, макар че според мен най-доброто отиде в кофата и не е в подкаста, но все пак мерсаж на @Bobotsi, че записваше, не подозирах, че ще си говорим толкова дълго и ми беше приятно.

10 hours ago, THE ENEMY said:

Благодаря ви, че обърнахте внимание и на моите хора от Нюкасъл.:beer:

Забравих да спомена, бонус точки за Трипиър, че прилича на персонаж от едно от любимите ми шоута Family Guy.

Лично аз ще се радвам, ако направим втори подкаст, ти да бъдеш първия гост. Мисля, че не си участвал в такъв и това би се явявало дебют, нали така?

Edited by ЧОТУДЕ
  • Upvote 2

12 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Мисля, че не си участвал в такъв и това би се явявало дебют, нали така?

Шматок е и няма промо умения. :(

• Haha 2

Честно казано съм леко изненадан от наличието на толкова много положителни коментари. Благодаря на всички които са го изслушали (явно не са двама :D) и на мненията в темата.

Но мисля че има още какво да се желае. Като за начало следващия път няма да държа свръхчувствителния ми микрофон толкова близо, за да не пращи. Също би било хубаво да се поизчисти концепцията и да има нещо отличаващо от другите активни подкасти във форума. С времето се надявам, че ще поотпуснем докато разговаряме и няма да правим толкова дълги паузи, защото винаги по-стегнатият и кратък подкаст е по-приятен за слушане.

THE ENEMY

След като изслушах и кеч частта, мога да кажа че и тя се получи доста силно. Няма да разтягам локуми, достатъчно съм спамил мнението си на тема WWE в кеч разделите. Само ще отбележа, че моята критика към компанията и частност Хиксовете е точно в това, че извън Коди нямат друг подготвен от постоянния ростер, който да изглежда готов за подобен пуш. Самия Коди извади донякъде късмет с контузията си, защото преди нея се представяше слабо по седмичните шоута и мисля, че имаше сериозен шанс да flop-не с времето. Да, има визията на суперзвезда, но няма промо скилс и като цяло не виждам харизмата при него и не съм я виждал нито в AEW, нито в NWA.

Доста добри бяха и историите на Чотуде от Импакт шоуто, както и т'ва как са му спойлнали края на стрийка и мелето със Сина.:D

• Upvote 2
UNDERTAKER*

Браво за подкаста и от мен. Като чух идеята на @Bobotsi за турнир по FIFA веднага ми щракна да го питам дали помни турнирите едно време, но после направих сметката, че тогава е бил на... 4 годинки :( и ми стана хем тъжно, хем весело.

Но така де, чичо ви преди мнооого години беше основен организатор на турнирите :), а освен тях имахме и лиги, които ги организираше @Socki :beer: Голяма мания беше.

HEIDENREICH
1 hour ago, UNDERTAKER* said:

Браво за подкаста и от мен. Като чух идеята на @Bobotsi за турнир по FIFA веднага ми щракна да го питам дали помни турнирите едно време, но после направих сметката, че тогава е бил на... 4 годинки :( и ми стана хем тъжно, хем весело.

Но така де, чичо ви преди мнооого години беше основен организатор на турнирите :), а освен тях имахме и лиги, които ги организираше @Socki :beer: Голяма мания беше.

От тогава тръгна и голямата ви дружба с Vichix :wub:

• Haha 1