Jump to content

BWC-ЛЮБИМ МАЧ ЗА 2022 ГОДИНА

Bobotsi

Recommended Posts

26334239_BWCMATCHOFTHEYEAR2022.thumb.jpg.6d53b65287c033aa579c209d5b82c74f.jpg

Ето я темата и на ежегодната класация за любим кеч мач през изминалата година! Въпреки че от няколко месеца кеч във форума почти не се коментира, аз дълбоко вярвам че има поне 25 човека които да са гледали достатъчно през изминалите 12 месеца, за да се спази традицията. :beer:

Знаете правилата: всеки праща своите 10 любими мача за изминалата 2022 година. Мачовете се оценяват по това кой ви е харесал най-много, а не по това колко звездички имат. На всяка позиция трябва да има само един мач и той да се е състоял тази година. Ако мачът е от седмично шоу - пишете кое е то и датата на която се е състояло. Мачът поставен на 10 позиция получава 1 точка, а този класиран под номер 1 - 10 точки. Ако имате грешки, ще ви върна ЛС за да редактирате. Ако не ви върна отговор след като сте гласували или не си видите името в темата, най-вероятно не съм получил класацията ви и ще трябва да ми я изпратите отново.

Срок на гласуване: 24.12.2022. - 17.01.2023 (може да бъде удължен в случай, че има прекалено малко гласували)

Резултатите ще бъдат обявени постепенно, в рамките на няколко дни след крайният срок за гласуване.

Миналите издания:

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

ГЛАСУВАЛИ ДО МОМЕНТА(23):

THE ENEMY

gboy

pukkod

jobber91

anime_master

Bobotsi

Brock_Lesnar

neshev

kabakov

HEIDENREICH

Shining Wizard

njpw_puroresu

Metzgermeister

BiZkiT

Shlong

Hachiko

The Olimpic Hero

The Best

Forumen_MAG

Triple H (HHH)

hacky

Smegma

Brutalnia

Edited by Bobotsi

@HEIDENREICH Друндьо, да ти пратя ли многозвездните класики на Казучика Окада и Уйл Оспри, преди да си напълнил класацията с жалките подобия на кеч мачове, които гледаш 😎 

Време е да напълним първите места с падащи на врата си жълтури и подскачащи по въжетата маскирани мексиканци :beer: 

2 hours ago, gboy said:

@HEIDENREICH Друндьо, да ти пратя ли многозвездните класики на Казучика Окада и Уйл Оспри, преди да си напълнил класацията с жалките подобия на кеч мачове, които гледаш 😎 

Време е да напълним първите места с падащи на врата си жълтури и подскачащи по въжетата маскирани мексиканци :beer: 

Купих си новата Дъга зарад теб. Скрий се някъде докато я прочета, че ако не ми нареса ще бъдеш ебан.

Така подкрепяш културата в България, каунь! Не, че очаквам да оцени комикс изкуството човек, който не гледа Казучика Окада, а се радва на подскачащия като ритнат бръмбар Брок ЛеснА :dry:

Edited by gboy
  • Upvote 1
  • Facepalm 2

• 2 weeks later...

До тук са гласували космическата бройка от ДВАМА ДУШИ. Но не се притеснявайте, ако ми изпратите класация тези дни ще успея да я впиша!

Бавно но славно събрахме 9 човека! За ваш късмет обявявам специална промоция! На вниманието на всички МАФИЯ играчи: Всеки който изпрати класацията си до края на седмицата ще получи "специално теглене" от рандЪм генератора в следващият ми сезон! Честна дума...

@LightOne @Jack Bauer @Socki @StoneColdFaN @Price @Jericho @MJ23 @Dudley @Himler @hacky @The Olimpic Hero  нападайте! 

Тъкмо викам отбелязал си ме за нов сезон да се запиша надъхан кат ЖУОТНО. А то било за кеч.. Еми бих гласувал, ама кеч не гледам от вече над година. 😅

25 minutes ago, MJ23 said:

ама кеч не гледам от вече над година. 😅

И аз така, само че от 5 😅

• Upvote 2
  • Like 1

35izpu1.jpg

Sashundera
On 1/10/2023 at 11:09 AM, MJ23 said:

Тъкмо викам отбелязал си ме за нов сезон да се запиша надъхан кат ЖУОТНО. А то било за кеч.. Еми бих гласувал, ама кеч не гледам от вече над година. 😅

Много е странно, аз също не гледам, пълен мач може би не съм гледал от години(освен Остин кат преби КО),промота рядко, но следя кво се случва по нета. Винс като умре може и да погледам един два мача.

lkwXJe5.jpg.5a06844b755178ef83ae0880f640b225.jpg

17 minutes ago, Sashundera said:

Винс като умре може и да погледам един два мача.

Стига ние да нв преварим дъртия рептил.

13 ЧОВЕКА ГЛАСУВАХА ДОТУК! Не се ослушвайте, а пращайте своите класации. Гоним минимум 24 човека!

Mr Bean Waiting - Meme Templates Download

Edited by Bobotsi
Metzgermeister

Е, нали и аз ти пратих своята класация? Не ставаме ли 13, защо ме няма в списъка?

• Upvote 2

11 hours ago, Metzgermeister said:

Е, нали и аз ти пратих своята класация? Не ставаме ли 13, защо ме няма в списъка?

Прав си. Извинявай, но ме заливат с толкова класации, че не мога да смогна.

Удължавам срока до 02.02.!

Не се колебайте, а гласувайте!

krriiissss
On 1/19/2023 at 9:21 AM, Bobotsi said:

Удължавам срока до 02.02.!

Не се колебайте, а гласувайте!

До Петльовден.

• Wank 1

Айде бе, заспахте ли!? Това ли са всички кеч фенове в Българското КЕЧ общество? 15 човека! Гласувайте, че при толкова малко хора класация няма да се проведе, а това не се е случвало досега!

• Upvote 1
  • Sad 2

Ти да не очакваше повече от 15? Бате, откъде тоО оптимизъм :unsure: Даже са с 5 повече отколкото предполагах. 

@Suffer-H @batistaheel @The Best @The Big Red Machine @Brutalnia @DjiDjo @Smegma @Mariyan01 @Rainmaker @HBK_forever @Triple H (HHH) @The Olimpic Hero @Forumen_MAG @damtiham

Вие гласувахте и миналата година. Дори и да не сте гледали много кеч ви приканвам, ако можете да ми изпратите своите класации, за да се ПРОВЕДЕ класацията. :)

Уважавам тази форумна традиция, но май е време да приключи. С досаден спам няма как да се навият достатъчно хора да гласуват.

Много са 10 мача, че даже и 5. Направете ги 3 догодина и ще има повече гласували.

• Upvote 2