Jump to content

WM 39 - Прогнози и очаквания

Recommended Posts

Предни години съм пускал такава тема, но нека да има. Ето за какво се спекулира към този момент.

От години се говори за евентуален мач на Скалата и тази година има сериозни слухове, че Скалата най-накрая е успял да освободи време в графика си и ще направи мечтания мач с Roman Reigns. Още един повод за завръщане на Скалата е рестартирането на XFL, като това по всяка вероятност ще бъде използвано от него и WWE за крос-промотиране. Има и някакви спекулации, че Roman ще има мачове на двете вечери, но не знам как ще успеят да го изиграят, защото не върви Скалата срещу Reigns да не е за титлите.

Cody Rhodes още се възстановява от контузията, но всичко върви по план и е качил още мускулна маса. Очаква се той да е готов за Royal Rumble мача, който тази година ще бъде от 40 човека, и по всяка вероятност ще рестартира програмата с Rollins, като е вероятно тя да кулминира на WM.

Има слухове, че WWE ще имат шоу в Пуерто Рико в началото на следващата година, с ME - Dom Mysterio & Damian Priest срещу Rey Mysterio и Bad Bunny, което ще доведе до мач между Dom Mysterio и Bad Bunny на WM.

От скорошни видеа се вижда, че Austin все още е в отлична форма. Твърди се, че WWE и Austin са останали изключително доволни от мача му с Owens на WM, и WWE са предложили на Austin нова изява. За мен няма по-логичен и голям мач от този между Austin и Cena, но не знам как е графикът на втория, но се надявам, че ще измислят нещо на това ниво.

Това е от към този момент, от към по-интересни слухове. 

2 hours ago, neshev said:

От скорошни видеа се вижда, че Austin все още е в отлична форма. Твърди се, че WWE и Austin са останали изключително доволни от мача му с Owens на WM, и WWE са предложили на Austin нова изява. За мен няма по-логичен и голям мач от този между Austin и Cena, но не знам как е графикът на втория, но се надявам, че ще измислят нещо на това ниво.

Неши, би ли се аргументирал за мач Остин - Сина ? Защо да няма по-логичен мач ? НЯкакви слухове, новини ?

Иначе да, Остин напоследък качва често клипчета и сторита в Грама как тренира. 

Ако има мач сто про бих маркнал. НО от друга страна не ми се иска, да осират хубавият спомен от участието му на КМ38. Всичко беше перфектно там. В родният му щат, пред родна публика, изнесе /за годините и състоянието си/ супер мач. Не се ската като мишка, пое бъмпове, всичко беше топ. Като изключим стънъра върху Винс :D но и този боч сам по себе си ще остане култов. Няма Колдита, няма Рейнсове, Ледения изнесе Манията. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

От гледна точка на това, че са считани за двама от най-големите звезди въобще и никога не са имали мач помежду си. И, ако Austin имат още 2-3 мача, със сигурност Cena трябва да е един от тях. 

Забравих да спомена, че имаше слухове и за Lesnar срещу GUNTHER, което звучи доста логично. 

Реално ако Скалата пак е зает, може да направят мач между Роман Рейнс и Ледения. Това също ще е огромен мач. Джонката май беше потвърдил своето участие в КечМания 39, но пък дали ще може направи мач или просто сегмент, не се знае. Той от както стана актьор е много предпазлив, дори последния му мач срещу Роман Рейнс беше слаб в сравниение с първия им такъв, когато Сина все още беше активен кечист. Не е сега моментът да вземат коланите на Рейнс, първо трябва да подобри рекорда на Бруно Самартино. Може първата вечер да обяват, че ще защитава титлите срещу Коуди, а във втората, че ще се бие със Скалата, независимо дали Рейнс все още ще е с коланите, но като стигнем до втората вечер Вожда все още да е шампион и мачът да е за титлите. 

А какви са слуховете за Острието, той би трябвало да се завърне до Манията?

Между другото Ранди Ортън може повече никога да не се завърне. Имал сериозни проблеми с гърба, въпреки че той самият е убеден, че ще се завърне един ден. 

На мен повече ми се гледа Гюнтър срещу Лашли. Леснар е изпята песен, с всеки следващ мач все повече го потвърждава. 

Послепис: Може би ни готвят и нещо с Кърт Енгъл? Един последен мач/сегмент, нещо, с което да почетат кариеарата му, както би следвало за такава легенда.

Edited by batistaheel
The-Resident-Ev!L
3 hours ago, batistaheel said:

Послепис: Може би ни готвят и нещо с Кърт Енгъл? Един последен мач/сегмент, нещо, с което да почетат кариеарата му, както би следвало за такава легенда.

Кърт Енгъл, прочетох че искал последен мач с Рик Светкавицата....

• Upvote 2
  • LMFAO 1
5 minutes ago, The Dead Man said:

Undertaker vs HBK

Rock vs Stone Cold

Triple H vs Goldberg

Edge & Christian vs Dudley Boyz vs Hardy Boyz

Това малко като в тениса ли ще е, смисъл ще има и пенсионерски турнир. 

• Upvote 2
11 hours ago, neshev said:

За мен няма по-логичен и голям мач от този между Austin и Cena

Austin vs Goldberg !

мача, който очаквам от 20 години. 

Представям си го по следния начин:

Удрят гонга,

Копие за Ледения..пауза...второ копие за Ледения...опит за джакхамър, при което Голдбърг получава зашеметител.

Голдбърг се изправя зашеметен, Ледения му показва два средни пръста, и му прави втори зашеметител

1, 2, 3 туш

Ледения печели и започва да пие бири

Истински wrestlemania moment!!!

Book it!!!

420fc8ed660169a6d8108594366d217b_950_460.webp

Моите очаквания са възможно най-реалистични.Остин направи перфектен последен мач и изобщо не го виждам тук, освен ако не е рефер, или да участва в сегмент.Леснар срещу Гюнтер за 1 път чувам за такъв слух, въпреки че с кеф бих гледал подобен мач, а Ръмбъл с 40 човека не виждам да е потвърдено такова нещо.ОЧАКВАМ обаче завръщане на куфарчето.

The Rock - Roman Reigns за титлите
KO & Zayn - Usos за титлите по двойки
Lashley _ Lesnar III

Sheamus - Gunther III за IC титлата

Cena - Austin Theory за US титлата
Rollins или Styles - Logan Paul
Edge - Drew McIntyre (heel)
Dom Mysterio, Balor, Priest - Rey Mysterio, Bad Bunny & Strowman
Miz - Pat MCafee типичен безсмислен мач
Cody - Styles/Roliins - Gergano - Ciampa-  Omos - LA Knight - Santons Escobar - Solo Sikoa MITB мач

плюс 2-3 женски мача, за които не ме ебе, поява на Брей Уаят (мач или сегмент) и се получава по 6-7 мача на вечер, което е оптимално и логично.

• Upvote 3

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

CM Punk е качил снимки от престоя си в WWE в социалните мрежи. Сигурно троли, но е факт, че има слухове за негово завръщане в WWE, макар че не е ясно какъв е точно договорът му с AEW и дали ще бъде прекратен. Засега му плащат.

16 hours ago, neshev said:

Според Variety, John Cena ще се завърне в SmackDown на 30 декември. 

Най-вероятно да обяви участието си в RR.

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

• 3 weeks later...

Сега пък излязоха слуховете, че Нощ 1 ще е Seth Rollis срещу Drew McIntyre или Cody Rhodes за WWE титлата, а Нощ 2 ще е Roman Reigns срещу The Rock/Cody Rhodes за Universal титлата.

Как ще ги разделят тия титли, няма информация. :D На мен ми звучи филмец това. Говори се, че WWE са дали ултиматум на Скалата да им потвърди участието, защото RR наближава и трябва да знаят какво да правят. 

• Upvote 5
On 12/27/2022 at 12:07 AM, neshev said:

Сега пък излязоха слуховете, че Нощ 1 ще е Seth Rollis срещу Drew McIntyre или Cody Rhodes за WWE титлата, а Нощ 2 ще е Roman Reigns срещу The Rock/Cody Rhodes за Universal титлата.

Как ще ги разделят тия титли, няма информация. :D На мен ми звучи филмец това. Говори се, че WWE са дали ултиматум на Скалата да им потвърди участието, защото RR наближава и трябва да знаят какво да правят. 

Мда. Излязоха слухове, че от WWE искат да отнемат единия колан на Романката преди Мания. Но как ще е.... Освен някой от горе посочените да предизвика Роман само за едината титла. :D Никви идеи. Само те си знаят как ще го завъртят.

Edited by Devil

Най-лесното е просто да му отнемат WWE титлата, след като свитата на Roman Reigns постоянно прави размирици в RAW. И да направят мъжкото меле за титлата, където Rollins да елиминира накрая Cody Rhodes. А пък Roman Reigns в най-лошия случай може да има мач със Sami Zayn. 

За мен най-добрият вариант си остава просто Roman Reigns да победи Скалата Нощ 1 и в Нощ 2 да загуби от Cody. Но, ако Скалата го няма въобще, Rollins срещу Cody и Roman Reigns срещу Sami Zayn не звучи зле. Или пък Cody да е човекът, който ще се бие и двете нощни и да унифицира титлите, но така се обезсмисля малко цялата идея да ги разцепват. 

3 hours ago, neshev said:

Най-лесното е просто да му отнемат WWE титлата, след като свитата на Roman Reigns постоянно прави размирици в RAW. И да направят мъжкото меле за титлата, където Rollins да елиминира накрая Cody Rhodes. А пък Roman Reigns в най-лошия случай може да има мач със Sami Zayn. 

А няма ли вариант в който Роман Рейнс пак защитава WWE титлата в самато меле, както беше 2016-а г.? Примерно Трите Хикса го наказва да защитава undisputed титлата (тоест и двата колана) директно в самото меле, но той все пак успява да се споразумее да заложи само едната титла. Честно казано искам да видя този вариант, шампионът в самото меле, под номер едно. Когато Роман Рейнс участва в мелето, то е по-разлчино, някак си по-интересно. Ръмбъла от 2016-а ми е едно от любимите издания, именно защото то започна с Роман Рейнс. Все пак си мисля, че Вожда ще загуби титлите, или поне едната, на самата Мания, за повече грандиозност. 

Друг вариант е Рейнс да има два мача в една вечер срещу различни опоненти - един от RAW и един от SD за съответните титли на брандовете. В първият да спечели в брутален двубой срещу Леснър да кажем (да, знам, че на много хора няма да се хареса) или Боби Лейшли, а във втория да пусне титлата. Още по-епично ще е да е в два последователни Cage/HiaC мача, където намесите да са само в първия. Така дори загуба ще си остане шибаната машина, която гази и не може да бъде победена. 

• Upvote 2

За мен най-добрия вариант ще е на Кечмания CM Punk срещу Roman Reigns (апропо Пънк да е спечелил Royal rumble преди това) .

Reigns побеждава Пънк чисто и за двете титли.

На RAW after WM Рейнс обявява себе си за непобедим свръхчовек, и отправя отворено предизвикателство към всеки. Тогава се завръща The Rock.

On 12/27/2022 at 12:07 AM, neshev said:

Аз си мислих че това са си само някви фантазиорски колажи в нета

• 2 weeks later...

Постерът на Royal Rumble е доста... наелектризиращ. :happy:

• Upvote 2
ShiningWizard

Коуди на постера, макар че не е сигурно дали ще се появи на Ръмбъла 

image0.jpg

• Upvote 1
  • Haha 1
natopor4en

Слабо ме вълнува за Колди.

Макар че, фактец публиката ще маркне ако се завърне.

Забелязахте ли тънкият хинт тук - electrifying.

If you know, you know... :cool:  

• Upvote 2
  • Wank 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif