Jump to content

WWE RAW - 28 ноември 2022

THE ENEMY

Recommended Posts

raw-logo-696x390.jpg

Survivor Series Fallout, The Miz Vs. Dexter Lumis

СПОЙЛЕРИ от Survivor Series War Games!!!

Spoiler

"WWE Raw" heads to the Norfolk Scope Arena in Norfolk, Virginia, for the second time this year to present tonight's Survivor Series WarGames fallout episode. 

On the "Raw" side of things, WWE's final main roster premium live event of the year saw Team Belair, consisting of "Raw" Women's Champion Bianca Belair, Asuka, Alexa Bliss, Mia Yim, and the returning Becky Lynch, defeat Team Bayley, consisting of Damage CTRL (Bayley, Dakota Kai, and IYO SKY), Nikki Cross, and Rhea Ripley, in the first-ever women's WarGames match on a main roster WWE show. Furthermore, Austin Theory overcame Seth "Freakin" Rollins and Bobby Lashley in a triple threat match to win the WWE United States Championship, and AJ Styles, alongside The O.C. beat Finn Bálor of The Judgment Day in a one-on-one clash. 

Skip Ad
At the time of this writing, only a high-stakes match between The Miz and Dexter Lumis is advertised for tonight's broadcast. Lumis began tormenting "The A-Lister" back in August, but it was later revealed, thanks to Johnny Gargano, that Miz had in fact paid Lumis to attack him to bring attention to himself. However, the two-time WWE Champion stopped paying Lumis when WWE and the authorities began to get involved. As a result of the above drama, if Lumis is able to emerge victorious from his battle with Miz tonight, he will earn an official WWE contract. 

Moving forward, WWE will now be looking ahead to the new year, with the next main roster premium live event being the Royal Rumble on January 28, just days after "Raw's" historic 30th Anniversary show in Philadelphia, Pennsylvania. 

Source: wrestlinginc.com

• Upvote 4

Доста по-добър RAW от миналата седмица. Може би Survivor Series ги върза, но без 5 срещу 5 стипулацията, която ангажира почти цялата им ME сцена, сега нещата се пораздвижиха.

Имаше някакви драми, че KO е надънил Roman Reigns, в неуточнен spot, и двамата са имали разпри зад кулисите, като дори по едно време се тиражираше, че Sheamus щял да смени Owens на RR. :D Сори, но това е ТРИБИАЛНИЯТ ВОЖД, не е жината КАЕМ ПУНЦ. И да е имало искри, то са се разбрали и очаквам да се сцепят на RR, както са го правили много пъти през годините. Историята е най-доброто нещо, което WWE са продуцирали в последните години и просто си надъхан да видиш как ще го изиграят. Помня, че съм хранил Owens и Zayn, но и двамата успяха да се развият и да надскочат лимитациите си, когато дебютираха, и сега вече седят с добри образи. Е, надали някога ще ги възприема като ME калибър кечисти, но доказаха, че могат да са в ME програми и да не седят неадекватно. Jey Uso също блести и като соло кечист, и като актьор, бих се радвал, ако в даден момент получи соло пуш. Единствено Solo Sikoa върви назад, в ролята си на мълчалив enforcer. Това може да бачка преди 20 години, но в моменти публиката искат харизма, искат интеракции, че да им пука за теб.

При жените също има адекватно развитие. Becky е звезда и присъствието и видимо мотивира останалите. Хареса ми импровизацията и с феновете, не ми хареса, че размаза Damage CTRL, но предполагам, че Becky ще пусне аванта на Bayley и ще загуби тази мини вражда, преди да вземе RR. Изглежда Alexa ще се обърне срещу Bianca, което е доволно развитие за женската титла на RR. Rhea и Mia Yim направиха стабилен мач, Dakota Kai срещу Candice LeRae също беше добър, но все още няма причина да ми пука за втората.

Изглежда най-накрая приключихме с леко безумната история между Dexter Lumis и The Miz. Имаше силни моменти, но беше прекалено раздърпана. Все пак, Dexter Lumis е забавен персонаж и ще е интересно какво ще го правят. Беше си забавен момент как Dexter раздаваше банкноти на децата. :lol:

Доста ми хареса конфронтацията между Austin Theory и Seth Rollins. Точно това искам да гледам като вражди в midcard титлите. Перспективни хора срещу утвърдени звезди като Rollins. И промотата им се получиха доста добре и ме надъхаха за вражда между тях.

Всъщност, този WM сезон се очертава доста добре, не знам какви изненади ще извадят, но регулярните неща са доста перспективни. Ronda срещу Becky, Bianca срещу Rhea/Charlotte, Uso-тата срещу KO/Sami, Roman срещу Cody или СКАЛАТА. Все топ неща, а съм сигурен, че ще се опитат да докарат Cena, Austin или някое друго голямо име за цвят.