Jump to content

Олигофрена Марадона

Radox

Recommended Posts

Както знаете, като уважаван член на ИКИПА, аз водя безкомпромисна борба с психично болните хора във хорума. Справих се с wascop, ебах майката на Himler, сега е ред на един кретеноид, наречен Maradona.

Значи, не знам дали сте забелязали, но тоя шизофреник пуска някакви малоумни постове, и 1-2 часа след това ги едитва, слагайки вместо текста по една буква само, след което ги скрива. И това го прави с абсолютно всеки свой шибан, факан, ебан пост. Повтарям - пише пост, после го едитва, накрая го скрива. Някакъв ритуал ли е това, не знам. Но както казах, ние тук сме безкомпромисни с тежко болните хора!

Сега ще му едитна всички постове да си се вижда оригиналного съдържание.

ШИЗОФРЕНИК БОЛЕН СКАПАН!!!

Погледнете го. То болно, то не знае къде се намира:

111.PNG222.PNG333.PNG

35izpu1.jpg

Марадона не си ли беше изтрил всички стари постове още преди година-две, или се бъркам? Явно му е хоби

Edited by prenti

Друг е наболелият проблем в случая - нали и преди ценни путрибители са се оплаквали, че не могат да си редактират темите и мненията след определен период от време(май половин час). Марадона е обикновен потребител, следователно не би трябвало да може да си редактира мненията след няколко дни, освен ако не е акаунт с протекции/фейк на модовете(въх, опазили боговете;)). Нали целта на това ограничение бе да не се повтаря срамния случай с един путрибител, който си игра бая време, за да затрие всичките си мнения у BWC?

ПП: Иначе, не знам защо се занимават тия хора да си трият постовете - не знаят ли, че модовете могат да видят всички редакции на всеки пост хронологично, както и да ги възстановяват в първоначален вид? Това настрана, доста мишкарски подход е да водиш дискусия с други потребители и след това да си затриеш написаното, за да се загуби логическата връзка. В днешните коректни времена обаче, като че ли всичко е позволено и възможно:D

Edited by The Best
  • Haha 1
  • LMFAO 1
1 hour ago, The Best said:

Друг е наболелият проблем в случая - нали и преди ценни путрибители са се оплаквали, че не могат да си редактират темите и мненията след определен период от време(май половин час). Марадона е обикновен потребител, следователно не би трябвало да може да си редактира мненията след няколко дни, освен ако не е акаунт с протекции/фейк на модовете(въх, опазили боговете;)).

On 2/1/2022 at 11:49 PM, itzo1994 said:

За Потребител ограничението за редакция е 60 часа, за Супер Потребител няма.

Форонната систена не прави разлика между пост и тема, така че ограничението за съжаление трябва да е еднакво.

Решение: дай пари на Олимпик и стани СП!

Ограничението беше дигнато, за да може Bobotsi да си поддържа темата за Мач на Годината.

31 minutes ago, itzo1994 said:

Ограничението беше дигнато, за да може Bobotsi да си поддържа темата за Мач на Годината.

Бобоци е супер потребител и ние такива ограничения нямаме. Явно обаче супер путрибителите вече сме приравнени до обикновените путрибители и единственото ни преимущество(да ни се гласува доверие да редактираме теми и мнения) освен синия цвят вече е заличено:(

Маняк, бОквално първото ми изречение от цитирания пост те опровергава?

Но ето и скрийнчета да си напълно сигурен.

СП:

image.png

П:

image.png

МП:

image.png

Аз лично не бих пипал тия лимити само заради Марадоната, по-скоро бих му сменил групата :D .

19 minutes ago, itzo1994 said:

Но ето и скрийнчета да си напълно сигурен.

СП:

image.png

П:

image.png

Е, това променя неимоверно много нещата - супер потребителите все още имаме предимство, ЛИКУЙТЕ сини:wank:

2 hours ago, The Best said:

Бобоци е супер потребител и ние такива ограничения нямаме. Явно обаче супер путрибителите вече сме приравнени до обикновените путрибители и единственото ни преимущество(да ни се гласува доверие да редактираме теми и мнения) освен синия цвят вече е заличено:(

Когато ги помолих да ми позволят да редактирам все още не бях Супер потребител.

• Upvote 2

Не е като много да си е взел бележка. Като гледам ПАК си е скрил поста , дреме му на уя че се пенявиш. 🤣

7 hours ago, Maradona said:

аз пестим килобайти да има за вас...

Така не пестиш килобайти, а реално ни натоварваш базата допълнително, защото се пази edit history.

Дали пък да не ти изискаме един съб в Пейтриън, че да покриеш разходите?

Разочарован съм от тази тема. Съдейки по заглавието, се надявах на компилация от снимки подобни на тая:

spacer.png

Животът е една томбола.

• Haha 1
  • LMFAO 2