Jump to content

WWE RAW - 21 ноември 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

20221118_RAW_AsukaRhea_FC_Monday--2dd037

Asuka and Rhea Ripley dig into the trenches for WarGames advantage

With Survivor Series WarGames just over a week away, Asuka and Rhea Ripley will begin the battleplans when they meet to determine which team will have the advantage for the WarGames match.

The winner of the bout between Asuka and Ripley will secure the advantage at Survivor Series, where their team will be first to send an additional member into the WarGames Match. With this advantage, the other team will never have a numbers advantage throughout the matchup.

Team Bianca Belair and Team Damage CTRL will both want the critical advantage, doubly so for Belair’s team as they still have not found their fifth member. 

Who can secure the advantage and a huge win heading into Survivor Series WarGames? 

• Upvote 4

Шоуто беше доста тегаво за гледане, да не кажа негледаемо.

Но все пак, Теорията в по-сериозен образ седи доста добре. Мисля, че беше оправдано решение да не кешира успешно куфара, макар че не ми хареса как беше изиграно. Но просто нямаше как да стане шампион с образ ала Tyler Breeze. Сега си седи на мястото, не бяха КАТ НЯКОЙ ПУТКА и е много по-сериозен в моите очи. Видимо е, че ще се разчита на него и дори при дългата серия загуби, получаваше доста време. Не съм вярвам и за момент, че Трите Хикса се е отказал от него, особено след като самият той го откри за WWE.

Въобще не ми харесва позицията на Riddle и партньорството му с Elias. Може би контузията на Orton му навреди, но за мен човекът има данните да е по-нагоре в шоуто, но силно подозирам, че неща извън екран го дънят.

Засега, JBL и Corbin нямат нужната химия. Странно донякъде, защото на хартия звучеше много добре, но просто не се получава и на публиката не и пука.

При жените е мазало. Вероятно петата жена ще бъде Becky Lynch, което си е голям момент за дивизията, но извън това, нямам почти никакъв интерес към женския War Games мач. 

Нещата с Gargano/Miz/Dexter вече бият на бозица. Не виждам драма в победата на Omos над Gargano. Gargano таванът му е midcard в главния roster.

SmackDown е все още силно, но RAW е супер непостоянно. Трите часа се тегавня, но имат нужда от Roman Reigns на шоуто и е видимо, че липсата на основната история около световната титла ги дърпа назад. Но предполагам, че покрай WM, отново ще вдигнат нивото със завръщанията на Cody, Orton и може би някой part timer. 

• Upvote 7
The-Resident-Ev!L
1 hour ago, neshev said:

Шоуто беше доста тегаво за гледане, да не кажа негледаемо.

Но все пак, Теорията в по-сериозен образ седи доста добре. Мисля, че беше оправдано решение да не кешира успешно куфара, макар че не ми хареса как беше изиграно. Но просто нямаше как да стане шампион с образ ала Tyler Breeze. Сега си седи на мястото, не бяха КАТ НЯКОЙ ПУТКА и е много по-сериозен в моите очи. Видимо е, че ще се разчита на него и дори при дългата серия загуби, получаваше доста време. Не съм вярвам и за момент, че Трите Хикса се е отказал от него, особено след като самият той го откри за WWE.

Теорията е новия Джон Сина. :)

Има голямо бъдеше в WWE ако си изиграят картите, правилно бъдеш световен шампион.

On 11/22/2022 at 6:46 PM, neshev said:

Но все пак, Теорията в по-сериозен образ седи доста добре. Сега си седи на мястото, не бяха КАТ НЯКОЙ ПУТКА и е много по-сериозен в моите очи. 

Теорията в това шоу: