Jump to content

Mafia: All-Stars III

Socki

Recommended Posts

4 hours ago, kabakov said:

Ако и тримата Радокс, Нешев и Олимпик се окажат граждани - закривай...

Ай не насирай като путянце, а играй играта като истински мъШ

Този път ЕНЯМИ не ми е чак толкова подозрителен, но пък бих гласувал срещу него, защото прочитът ми към него винаги е зле. Демек, сега като не ми е толкова подозрителен, е доста възможно да е мафиот. :D

Радокс също ме кефи като потенциален вот. Не ми изглежда достатъчно настървен. Не иска да се МЕТАМЕ МОЩНО, прекалено спокоен ми е. 

ОЛИМПИЙСКОТО МЕНТЕ е узрял за бранЕ. Общо взето ми е в графата РИБОЦИ, като Кабака, Фарката, Светлия1. Пичове, които Мафиотите биха държали, ей така за филма. 

Напоследък стана модерно мафиотите да гласуват един срещу друг. В случая, леко филмарско ми идва свадата между Светли1 и Джак Бауър. Възможно е и двамата да са мафиоти и да го играят един срещу друг, да има филм. 

Абе, борете се за мен, борете се за моя глас. Чакам! 

Радокс нещо мн спокоен след като гласувах за него... спомням си в предни сезони, винаги тръгваше срещу хората които са гласували против него с думите - "аве ти малоумен ли си да гласуваш против мен е". Сигурно е зает да проектира новия мол. 

kabakov: 2 гласa (neshev, Farest)

LightOne: 1 глас (Jack Bauer)

Jack Bauer: 1 глас (LightOne)

neshev: 1 глас (kabakov)

Radox: 1 глас (Dudley)

Не са гласували: ЧОТУДЕ, Radox, The Olimpic Hero, THE ENEMY, Price, hacky

За елиминация са нужни 7 гласа. Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

9 minutes ago, Dudley said:

Радокс нещо мн спокоен след като гласувах за него... спомням си в предни сезони, винаги тръгваше срещу хората които са гласували против него с думите - "аве ти малоумен ли си да гласуваш против мен е". Сигурно е зает да проектира новия мол. 

Трябва да получавам нервни пристъпи когато някое чаве насере и се опита да се прави на интересен ли? 🤔 Аз към момента ще гласувам за Jack Bauer, защото пише много, много по-малко от обикновено, с опцията да си сменя гласа по-късно и да ПОДКРЕПЯ нешката, както обещах.

35izpu1.jpg

29 minutes ago, hacky said:

Гласувам за Олимпик.

С това нежелание и неангажираност ми е съмнителен.

Съдейки по това колко време и с какви мъки се събрахме за този сезон, можем да гласуваме срещу всеки един играч с този аргумент :happy: Просто явно само Олимпик не е насрал и открито си заявява, че му е през центъра на гащите и не е мотивиран. Някак твърде удобно ми идва такова гласуване. Продължавам да не съм фен на гласувания тип 6/49 в първия ден. 

9 minutes ago, Price said:

Съдейки по това колко време и с какви мъки се събрахме за този сезон, можем да гласуваме срещу всеки един играч с този аргумент :happy: Просто явно само Олимпик не е насрал и открито си заявява, че му е през центъра на гащите и не е мотивиран. Някак твърде удобно ми идва такова гласуване. Продължавам да не съм фен на гласувания тип 6/49 в първия ден. 

Аз нямах желание да играя, но като видях, че Соки не е събрал хора се записах, затова и сега се опитвам да играя до колкото е възможно повече, за да оправдая това, че съм се записал, не мисля, че Олимпик би се записал просто така за бройката, голям фен е на играта и не мисля, че е негов стил това.

Добре де, @hacky, ти си ми от по-добрите играчи и мнението ти има значение. Ако се абстрахираш от лигните на Olimpic Hero, за които няма как да знаем дали са истина, кои други хора са ти съмнителни, и защо? Бих играл и с теб.

35izpu1.jpg

18 minutes ago, Price said:

ЖИНААААААА МРЪСНААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Аз не е имал сезон да не ме подозирате за мафиот. Винаги е някой е 100% сигурен, че ЕНЕМИ е дона на мафията и накрая винаги се оказвам шибан гражданин и после слушаме оправдания. Като цяло това фиксиране по големите имена и мафията много често се възползва добре от него. Факт е, че и аз обичам да играя леко агресивно с което съм лешна мишена за набеждаване, но к'вот такова. За момента все още смятам, че е по-добре първия ден да е нулев, имам някакъв прочит над поведението на част от играчите, но на този етап предпочитам да продължавам да наблюдавам и да си водя бележки, отколкото да разкривам. 

То и аз не съм достатъчно мотивиран за сезона честно казано. Световно има в момента, имам и други неща на главата, но все пак като съм се записал, ще гледам да не съм съвсем само за пълнеж. Донякъде ме улеснява това, че и другите сте изключително неактивни, или поне такова ми е усещането спрямо сезони в които съм участвал (май от миналия ал старс не съм играл:D). 

Иначе наистина другото което трябва да се отбележи е, че най-неактивните играчи много често се оказват най-хлъзгави и вредни за гражданите, независимо дали са мафиоти или не. Ако са мафиоти остават под радара, ако не, така или иначе нито ти дават инфо, нито бутат играта в някаква посока, а често са ползвани и за прикритие, така че ви призовавам, бъдете активни. За съжаление много често и сред тях има такива със специални роли, така че пак да кажа, нека тоя ден да работим в името на световния мир и да се въздържаме от това да гоним някой!:wank:

Ще ми е любопитно, ако някой от ветераните на чуждестранните сайтове, ни види как още бистрим нулевия първи ден. :D Аз се поразтърсих и общо взето хората са единодушни, че нулев първи ден е губене на време. Според "интернета" играта не е да се пазят невинните и ролите, а да се изгони мафията. Но BWC винаги са били от своенравните и сами ковящи правилата. Аз нямам проблем с нулевия ден  - просто ми е интересно как сме я развили играта спрямо "света".

Още никой не ми е станал кой знае колко подозрителен. Да речем Джак и Хаки, че ме хвърлят под влака. От по-активните съм склонен да вярвам на Enemy. Това чисто на база хипотеза първи почти ден

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

11 minutes ago, neshev said:

ЖИНААААААА МРЪСНААААААААААААААААААААААААААААААААААА

АААААААААААААА, да стягам ли куфаритиииииииии :wank:

1 minute ago, Dudley said:

Аре ве ще се мятами ли да гоним някой или ще кротуваме неска и да чакаме да ни ебандурат ? 

Къде ще са МЯТАТИ, кат има 4 часа до края на деня ве? 😂 Не напирай толкова, госин мафиоде!

35izpu1.jpg

1 hour ago, Radox said:

Добре де, @hacky, ти си ми от по-добрите играчи и мнението ти има значение. Ако се абстрахираш от лигните на Olimpic Hero, за които няма как да знаем дали са истина, кои други хора са ти съмнителни, и защо? Бих играл и с теб.

Енеми също ми е подозрителен

Аве ни съм мафиот уееееее Радоксьеееееее!!!

Олимпик ми се струва че е гражданин. Твърде не-мафиотаки ми се струва тоя пост, че не му се играе...

Даже му вярвам 😄😄

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

The Olimpic Hero

Ще се опитам да поиграя. Хайде да ментем някой. Хиляда пъти съм обяснявал защо нулевият ден е кретения. Има едно просто и логическо правило: Единственото оръжие на мирните граждани е дневният вот. Толкова е елементарно, а тук толкова хора отказват да го осъзнаят и разберат. Просто трябва да стреляме и да видим къде ще ни отведе вотът.

Аз гласувам за THE ENEMY.

20 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Ще се опитам да поиграя. Хайде да ментем някой. Хиляда пъти съм обяснявал защо нулевият ден е кретения. Има едно просто и логическо правило: Единственото оръжие на мирните граждани е дневният вот. Толкова е елементарно, а тук толкова хора отказват да го осъзнаят и разберат. Просто трябва да стреляме и да видим къде ще ни отведе вотът.

Аз гласувам за THE ENEMY.

my-clown-detector-is-off-the-charts.jpg