Jump to content

Mafia: All-Stars III

Socki

Recommended Posts

Наистина доста несериозно отношение. Беше задължително вчера да се разплете тоя пъзел. Сега ще гледаме абсолютно същия цирк. Глас за Олимпик.

Сори мончета, историята е кратка. Излезнах от нас и не си взех тела с мене. Днес от рано ще почна с гласуване. Глас за Енеми

THE ENEMY: 2 гласа (Jack Bauer, Farest)

The Olimpic Hero: 2 гласа (THE ENEMY, kabakov)

Не са гласували: The Olimpic Hero

За елиминация са необходими 3 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Аре време е да приключва тоя сезон, да му еба майката. Ако Олимпик е мафиот, отново го признавам за топ играча на Мафия

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

По-късно няма да имам възможност да пиша, за това се включвам вероятно за последно. Значи, това че ментарската игра на Олимпик е топ, може да го каже само човек с IQ, колкото избирател на Възраждане. Но все пак, виждам колко умряла е атмосферата и никой не му се цъка, което накрая ще доведе до победата за мафията и вашия сержант няма да го позволи. Надъхайте се малко, покажете малко живец, то е очевидно че вече дори на Олимпиц не му се занимава да ни троли, толкова е зле положението. Искам ако не днес, то поне утре да се стегнете и да му нашамаросате посредствената мафиотска игра, а не да продължаваме да се излагаме като кифладжии.То и аз съм фен на безкопромисната мафиотска игра и вероятно някои от убийствата щяха да се припокриват с неговите, но подобни шерифски блъфове и путки майни, особено пък такива които ми спасяват Олимпик от елиминация, при положение че го гоня през целия сезон, това няма как да стане ако аз съм мафиот. Единствената логика би била да съм врачка и да се присъединя след това, но ако бях врачка никога няма проверя първо хаки и Прайс.

Единствения човек отговарящ на този профил е Олимпик и просто трябва тази работа да бъде свършена. Ще се повторя с поста си от вчера, но в никакъв случай не гласувайте Кабаков или Фарест. Това е.:beer:

The Olimpic Hero
Just now, Farest said:

И сега ако Йенеми излезе, че е гражданин ше ни се йебе мамицу

Ако не е Енеми, значи е кабачето. Това е картата.

Сменяй фарка, това е шансът да останеш в историята на играта!

Нанананананна Олимпик мафиот!

КРАЙ НА ДЕН 8!

THE ENEMY събра 3 гласа, които са достатъчни за елиминация и той напуска играта.

THE ENEMY беше Мафиот.

КРАЙ НА ИГРАТА!

ПОБЕДА ЗА МИРНИТЕ ГРАЖДАНИ!

Ето какви бяха ролите:

1. Кръстник - THE ENEMY
2. Мирен Гражданин - neshev
3. Ангел - Radox
4. Мирен Гражданин - Jack Bauer
5. Шериф - ЧОТУДЕ
6. Мирен Гражданин - The Olimpic Hero
7. Врачка - hacky
8. Мирен Гражданин - LightOne
9. Мафиот - Price
10. Мирен Гражданин - Farest
11. Доктор - Dudley
12. Мирен Гражданин - kabakov

Как се използваха ролите:

Нощ 1:

ЧОТУДЕ (Шериф) -> Jack Bauer (Мирен Гражданин)
Dudley (Доктор) -> Dudley (Доктор)
hacky (Врачка) -> THE ENEMY (Мафиот)
Мафия не блокира никого.
Мафия (убиийство) -> neshev (Мирен Гражданин)

Нощ 2:

ЧОТУДЕ (Шериф) -> LightOne (Мирен Гражданин)
Dudley (Доктор) -> THE ENEMY (Мафиот)
hacky (Врачка) -> Price (Мафиот)
Мафия (блокиране) -> Radox (Ангел)
Мафия (убийство) -> LightOne (Мирен Гражданин)

Нощ 3:

ЧОТУДЕ (Шериф) -> Price (Мафиот)
Мафия не блокира никого.
Мафия (убийство) -> Radox (Ангел)
Radox (Ангел) -> neshev (Мирен Гражданин)

Нощ 4:

Dudley (Доктор) -> neshev (Мирен Гражданин)
Мафия (блокиране) -> Jack Bauer (Мирен Гражданин)
Мафия (убийство) -> neshev (Мирен Гражданин)

Нощ 5:

Dudley (Доктор) не спаси никого.

Мафия не блокира никого.
Мафия (убийство) -> neshev (Мирен Гражданин)

Нощ 6:
Мафия (блокиране) -> Farest (Мирен гражданин)
Мафия (убийство) -> Dudley (Доктор)

Нощ 7:

Мафия (убийство) -> Dudley (Доктор)

Благодаря на всички участници и честито на победителите. Беше супер интересен сезон за мен като страничен наблюдател. Ще ви дам само 3 бързи факта, които са супер впечатляващи при положение, че сме в 19-ти официален сезон на тази игра.

- ЗА ПРЪВ ПЪТ Врачка влиза в мафиотския чат без да направи нито една грешна проверка.

- ЗА ПРЪВ ПЪТ ролята на Ангел се активира и връща в играта отпадал играч различен от самия Ангел.

- ЗА ПРЪВ ПЪТ играта стартира с ТРИ поредни нулеви дни. Също така имаше ДВЕ нулеви нощи, което е рекорд за брой нулеви фази в един сезон. Това направи така, че сезон от 12 играча стигна до ден 8.

Имах леки пропуски и забавяния на резултати и т.н, но предвид личните ми ангажименти съм доволен, че изобщо сезона се състоя. До следващия път.

roli.png

635682_orig.jpg

The Olimpic Hero

@Socki, чакаме пълен анализ. Аз ще напиша няколко думи като се прибера, че пътувам.

On 11/25/2022 at 11:28 AM, Radox said:

THE ENEMY - С тези анаризи и разискване на различни варианти ми е трудно да повярвам, че е мафиот. Ако така добре го играе и се окаже мафиот, ще го поздравя след сезона за перфектната имитация на гражданин. Трудно ми е да си го представя обаче, че е червен.

Както обещах, поздравявам те. Ако бях жив, нямаше посмъртно да гласувам за теб. Перфектна имитация на гражданска игра, признавам. Идеално изиграно, накря Olimpic те хвана, доказвайки, че все още не се е превърнал в тотално МЕНТЕ. Аз го усетих като гражданин след последните му писания в Ден 3 и затова го спасих, а след това върнах Нешев, така че бих си присъдил MVP-то на сезона. Трета поредна победа на вечния гражданин Бачи Радокс! Доволен съм, як сезон с много неща, които досега не се бяха случвали и въпреки че беше само с 12 човека, едва не достигна до Ден 9! Доволен съм, после или утре ще напиша по-пълен анализ играч по играч.

• Upvote 1

35izpu1.jpg

5 minutes ago, Socki said:

Имах леки пропуски и забавяния на резултати и т.н, но предвид личните ми ангажименти съм доволен, че изобщо сезона се състоя. До следващия път.

Няма дерт, прекрасно водене, както винаги и почти перфектно балансиране. Браво и благодаря за сезона. :beer: И аз може би ще напиша по-подробен пост, ако намеря време.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Единственото леко тъпо е, че си решил да вкараш абсолютно същият мафиотски състав за втори пореден твой сезон - кръстник + мафиот + врачка, но какво да се прави. ENEMY дори не разбрахме че е кръстник, през целия сезон никой не го заподозря като такъв, единствено за hacky имаше подобни съмнения, той пък бил врачка.

35izpu1.jpg

Мога само да кажа браво на Хаки, че е уцелил мафиотите още с първите си проверки. В същото време беше доста рисков ход, и се видя, защото благодарение на това мафиотите бяха разкрити.

Повече утре, че ми се спи.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Добре, че е Соки, иначе се съмнявам да имаше сезон. Воденето едно на ръка, но явно без индивидуални покани е много тегаво да се съберат играчи дори за подобни мини сезони.

Мафиотите (Прайс и ЕНЕМИ) играха добре. Прайс имаше кофти късмет, че Шерифът го разкри, но добре имитираше граждански игра. ЕНЕМИ също игра добре и спазваше кейфея, но в даден момент не издържа и ме изтроли лошо. :D Но той винаги е подозрителен, може би трябваше да си използва ролята и да троли постоянно отначало. Щеше да има по-добър успех. Хаки с изненадваща точност в проверките, но този блъф беше меко казано странен и, ако не се беше наиграл толкова лошо, имаше стабилен шанс да победи заедно с ЕНЕМИ. 

Гражданите бяхме изнесени от ролите, както обикновено се случва. Достатъчно беше ЧОТУДЕ да ни даде мафиот, плюс блъфа на Хаки, че да имаме достатъчно преднина. И вече нулевата нощ, която Дъдли направи, подпечата победата. Да, кофти е да изгониш Шерифа, но за мен беше добър ход, просто резултатът беше грешен. След това не ми хареса и грам как протекоха останалите дни. Реално извадихме късмет, че точно ЕНЕМИ беше мафиот, защото игра на практика нямаше.

Този сезон беше най-безинтересният, в който съм играл. Имало е сезони, когато сме правили по 20 страници на 2 дена, а тук за цялата игра се изписа толкова. А имаше дни, когато цареше тотална апатия, дори когато играта беше далече от решена. Най-много ме бъгваха тези нулеви дни и нулеви нощи. Не е нормално на 12 човека да се играе почти две седмици. Не знам дали е, защото има Световно, хората са отвикнали или играта се проточи прекалено дълго, но се опасявам, че играта вече се изчерпа. Надеждите ми са, че все пак имаше доста хора, които пропуснаха този сезон и може би са надъхани да играят в следващи. Аз съм готов да водя стига да има желание. Радокс може би е добре да се опита да спази традицията за КОЛЕДНИЯ сезон и дано тръгнат нещата отново. 

Аз направих може би като врачка най-бързото разкритие на мафиоти, но като мафиот се провалих и помогнах за разкритието на Енеми и Прайс, за което се извинявам, повече за това ще пиша утре.

2 minutes ago, neshev said:

Радокс може би е добре да се опита да спази традицията за КОЛЕДНИЯ сезон и дано тръгнат нещата отново. 

Може да се опитам да водя КОЛЕДЕН сезон, няма проблем. Мисля да почне от 18.12 - след финала на световното. Дотогава има 2 седмици, достатъчно време да "отпочинат" играчите и да се надъхат и други хора. Стига да се съберат 14-16 човека, бих водил. Даже леко се надъхах след тоя сезон, имам и някои иновативни идеи.

:ninja: :ninja: :ninja:

• Haha 1
  • LMFAO 1

35izpu1.jpg

Гражданите спечелихме благодарение на ролите си, а мафиотите се ебаха сами. Евала на Хаки за безпогрешния рийд и бързото му влизане като мафиот. После естествено се изака върху перфектната му игра, но стават грешки. Иначе тея нулеви дни просто бяха смърт за самата игра и стана по-скучна и от преди. Сега с още по-голяма трудност ще набираме играчи за други сезони. И дори след 612 нулеви дена, първия изгонен пак не беше мафиот. Кога ли ще дойде този момент първия изгонен да е мафиот не знам, но е странно как още не е станало вече.