Jump to content

Mafia: All-Stars III

Socki

Recommended Posts

Гласувам Хики. 

Днес се очертава рутинна фаза, в която хаки ще е вотът и май няма какво ново толкова да си кажем.

hacky: 3 гласа (The Olimpic Hero, THE ENEMY, Jack Bauer)

Не са гласували: Dudley, Farest, kabakov, hacky

За елиминация са необходими 4 гласа.

Краен срок за гласуване е 01.12 (Четвъртък) в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Глас за Хаки ми се струва леко безсмислен, щото най-вероятно е Кръстник, ама пък нека да го докажем. 

Глас за Хаки.

hacky: 5 гласа (The Olimpic Hero, THE ENEMY, Jack Bauer, kabakov, Dudley)

Не са гласували: Farest, hacky

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Междувременно, ако има трети мафиот, той трябва да е бил на влака за ЧОТУДЕ:

The Olimpic Hero, Farest, Price, neshev, THE ENEMY, hacky

Остават Олимпик, Енимии Фарката. Олимпик, ти ли си маняк? Ти ли се опитваш да ни лъзнеш?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Олимпик е менте. Твърде са му премислени постовете, няма истерия, няма паника, няма нищо.

Нищо Олимпик, добър опит направи. Този път просто вече знаем по-добре какво да очакваме от теб като мафиот. Беше хитър план да прехвърлиш шерифската топка на хаки този път, да не си пак ти, но и това няма да ти спаси сладкото дупИ.

The Olimpic Hero
On 11/25/2022 at 9:07 PM, Socki said:

The Olimpic Hero: 5 гласa (ЧОТУДЕ, kabakov, Radox, THE ENEMY, Price)

Radox: 3 гласa (Dudley, hacky, The Olimpic Hero)

THE ENEMY: 1 глас (Farest)

hacky: 1 глас (Jack Bauer)

За елиминация са необходими 6 гласа.

@Jack Bauer, просто виж този votting patern. Друго не ти трябва. Мафиотите ме бяха метнали и бях аут от играта ако не ме беше спасил Радокс в последния момент. 

Мафиотът или мафиотите очевадно са THE ENEMY и/или kabakov в този ред.

Просто се опитват да ме подготвят от няколко дни, защото оставам последната им надежда за победа.

Прочети и разсъжденията на neshev, виж и поста му, където беше изкарал всички вотинг патърни. Мафиотът не съм аз и е видимо това.

А как изобщо стана сигурен, че има трети мафиот? Май някой има повече информация отколкото трябва. :D

Иначе гледам този вотинг патерн който си дал и там виждам деама мафиоти на два различни влака. Когато дупИто ти беше на ясно на пангара, нямаше как поне единия мафиот да не се метне и той на опашката. За сметка на това може дори да не ги ебе, в случай че ти си кръстник. 

А що се отнася до казаното от нешев, то беше Олимпик, Енеми или кабаков, аз поне не помня да те е чистил. :D

Нещо повече, мнението на нешев беше, че ако Хаки светне червено, това мен ме вади от списъка.

А мнението на шерифа Чотуде помни ли го някой? Защото и той беше на мнение, че при трети мафиот то това по-вероятно е Олимпик, като дори обясни на Фарест тънките сметки.

Аз все още недоумявам как някой гражданин с разума си ще гласува за ЧОТУДЕ след разкритието му, и единственото ми обяснение е, че е или мафиот, или не е с всичкия си при положение, че беше ОЧЕВИДНО, че ЧОТУДЕ е истинския шериф. Айде, Фарката е куку, ама Олимпик и Еними? Уж добри и опитни играчи, поне единия трябва да е изиграл съзнателно този си вот. ОТ толкова филмарщина, даже нешката, дето принципно ги разчита нещата се подведе.

Нека видим първо какво ще се случи довечера, като мине вота за хакера.

По-интересното е врачката влезе ли в чата вече. Гледам Енеми се мъчи врачката да го намери нещо или поне това са моите наблюдения. Дано да не е само Олимпик врачка и да е влезнал в чата с Енеми щото ше си ебе путката майчина. Хаки вече е ясно, че е мафиот, но едва ли играта ще свърши днес. Едва ли са двама мафиоти. Глас за Хаки

38 minutes ago, Farest said:

По-интересното е врачката влезе ли в чата вече. Гледам Енеми се мъчи врачката да го намери нещо или поне това са моите наблюдения. Дано да не е само Олимпик врачка и да е влезнал в чата с Енеми щото ше си ебе путката майчина. Хаки вече е ясно, че е мафиот, но едва ли играта ще свърши днес. Едва ли са двама мафиоти. Глас за Хаки

Фарка ти изби рибата :D 

Да не намекваш, че имаме четирима мафиоти? Прайс + Хаки +Oлимпик+Eними? То тва би било сериозно ебане хахаххах

37 minutes ago, Jack Bauer said:

Фарка ти изби рибата :D 

Да не намекваш, че имаме четирима мафиоти? Прайс + Хаки +Oлимпик+Eними? То тва би било сериозно ебане хахаххах

Чак 4 не са. Най-вероятно са 3-ма. Ако пък са двама то на 100 про има и врачка. Ако са били само Хаки и Прайс, то врачката вече трябва да е влязла в чата.

hacky: 6 гласа (The Olimpic Hero, THE ENEMY, Jack Bauer, kabakov, Dudley, Farest)

Не са гласували: hacky

635682_orig.jpg

КРАЙ НА ДЕН 6!

hacky събра 6 гласа, които са достатъчни за елиминация и той напуска играта.

hacky беше Мафиот!

Ето как гласувахте: 

hacky: 6 гласа (The Olimpic Hero, THE ENEMY, Jack Bauer, kabakov, Dudley, Farest)

Не гласува: hacky

НАЧАЛО НА НОЩ 6!

Темата ще се отвори отново на 02.12 (Петък) в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

КРАЙ НА НОЩ 6!

През тази фаза няма елиминиран играч.

НАЧАЛО НА ДЕН 7!

@The Olimpic Hero @THE ENEMY @Dudley @Farest @Jack Bauer  @kabakov 

В играта остават 6 участника.

Краен срок за гласуване е 03.12 (Събота) в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

The Olimpic Hero

Докторът пак е ебал мафиотите. Вероятно е играч на сезона, който и да е той.

Добрата новина е, че имаме право на грешка+нулев ден. Би трябвало да сме в съотношение 5:1.  Елиминираме един играч и ако не уцелим, и след нощната елиминация ще останем 3:1. Тук според мен задължително се прави нулев ден, за да се отиде на финална тройка. Защото в следващия ден ако не уцелим играта свършва. Така че съветът ми е нулев ден през следващия, независимо дали съм жив или не.

Гласувам за THE ENEMY.

То е пределно ясно на мафиота за кво става въпрос, така че по добре да се разкрия и да се потвърдя като Доктора. Мисля че е пределно ясно кой ще изхвърчи следващата нощ, така че няма смисъл да се крия. Ще трябва да изчетем мненията на Хаки (най вече) от началото на сезона... много е кофти когато не е подреден сезона по дни, но каквото такова. 

1 hour ago, Dudley said:

То е пределно ясно на мафиота за кво става въпрос, така че по добре да се разкрия и да се потвърдя като Доктора. Мисля че е пределно ясно кой ще изхвърчи следващата нощ, така че няма смисъл да се крия. Ще трябва да изчетем мненията на Хаки (най вече) от началото на сезона... много е кофти когато не е подреден сезона по дни, но каквото такова. 

Кого спаси последната вечер? Както и в нощта когато направи успешно спасяване?

Олимпик е очевиден мафиот. Ако пък се окаже някой друг, просто заслужава да ни бие, но едва ли. Глас за Олимпик!

И браво на бай Дъдли.:beer: