Jump to content

Mafia: All-Stars III

Socki

Recommended Posts

Аз мислех, че съм лесен за запомняне, бе? Играя така че никой да не разбере как играя. 😳

• Like 1

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Ари да ибьеме мафиотитье вьееееее!!!!!

Аз съм гражданин. Без роля. Точка

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Соки, да му еба путката майчина бе, може ли за ДЕСЕТ СЕЗОНА да ме мятате винаги ебан, факан в гъза обикновен гражданин без роля ве? Бесен съм! Тази помия няма да спре никога!!!

Тъй като мафията насира и ме маха вероятно пак първата нощ, поне ще се опитам да помогна първия ден с нещо. Засега е много рано, обаче hacky ми е най-подозрителен от постовете до момента, защото се прави на ударен, на девствен и т.н. а всички знаем че е изключително хлъзгава лисица, особено ако наистина е мафиод.

35izpu1.jpg

Тия филм сме го играли вече. Първи ден - нулев ден. Давайте направо да почваме втория и да не се хабим.

Е то аз съм един от хората които го наложиха това за първия нулев ден, за т'ва нека все пак да обясня каква е ползата от него, ако има такива които не са разбрали наистина.:D 

Да, ако нещо фрапантно се случи (което е малко вероятно), нещо подозрително, което да избоде очите на всички, аз съм ок да се пробва. Но принципно 99% е шансът да изгоним мирен гражданин и сами да се ебем, давайки изи преднина още в началото на мафиотите. А винаги има и риск да изгоним наистина човек с важна роля, защото в ден едно съм виждал ебати случайното хвърляне на зарове и гонене на случаен принцип. Което не означава че от него няма смисъл, по принцип. Но полза от него има, ако си пишем и се опитваме да анализираме тези писаници и да вадим инфо малко или много. Дори в по-късни етапи от играта, може да се окаже съществено кой к'во е писал и пише. 

т.е. дори да не изгоним никого, важно е да водим някаква комуникация на базата на която се изгражда някакво доверие или съмнение, което вече след като в нощната фаза се намесят и гражданските роли, вече да се използва.

Бих искал да напиша, че съм без роля, ама и аз вече сам на себе си не си вярвам. Все нещо се случва, дори когато нямам роля. За справка - последния сезон, когато от нищото изскочи ролята на the Dead Man Walking.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

The Olimpic Hero

Здравейте, аз съм Олимпик и съм от BWC!

Мислех два варианта за първи пост, но избрах третия!

Здравейте , Дъдляка е тука да ви разпардука мафиотчета.

Не ми хареса как Олимпик се включи , мирише ми на Кръстник 

Традиционно първите постове в началото на играта са помийни и рядко съдържат нещо съществено. Та в тази връзка да се включа и аз и да изразя разочарованието си, че Ибача на мафията го няма в бенефиса на играта, тъжно ми е :(

6 hours ago, kabakov said:

Тия филм сме го играли вече. Първи ден - нулев ден. Давайте направо да почваме втория и да не се хабим.

Жалко, че сякаш няма особено бъдеще играта. Иначе доколкото знам има такъв вариант, в който играта започва с елиминация на мафията. Би било интересно да се експериментира с нещо подобно в бъдеще, колкото и шибано да е за прецакания гражданин :)

Винаги някой мафиот заявява в първия ден, че е гражданин. За сега тва направиха Радокс и Дъдли. Може някой от тях да ебнем. Мъжете лъжат, жените лъжат, но статистиката никога не лъже! 

Преди ГОЛЯМАТА ПАУЗА, нулевите дни бяха сравнително печеливши, но при адекватна Мафия, са по-скоро в ущърб. Все пак, ако са набичени 3-а мафиоти, екстра ден е добре дошъл, а и всичко се решава от ролите и без това.

Но аз със сигурност ще се опитам да елиминирам някого днес, нещо не виждам как ще седя като някой путка и да чакам Шерифа да ми каже кой какъв е.

7 hours ago, kabakov said:

Да, да, слушам и изпълнявам. Почваме го втория ден, без тебе ще е.

Глас за kabakov 

1 hour ago, Price said:

Иначе доколкото знам има такъв вариант, в който играта започва с елиминация на мафията. Би било интересно да се експериментира с нещо подобно в бъдеще, колкото и шибано да е за прецакания гражданин :)

И това как би променило играта? Просто започваме с човек по-малко. :lol:

58 minutes ago, neshev said:

И това как би променило играта? Просто започваме с човек по-малко. :lol:

Бали го, все тая, просто споделям. Нито ще се случи някога, нито нищо. Пък и в началото на играта освен да си чешем езиците, няма какво друго полезно да правим. :lol:

kabakov: 1 глас (neshev)

Не са гласували: ЧОТУДЕ, Radox, The Olimpic Hero, THE ENEMY, Dudley, Farest, Jack Bauer, Price, LightOne, kabakov, hacky

За елиминация са нужни 7 гласа. Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

3 hours ago, Price said:

Иначе доколкото знам има такъв вариант, в който играта започва с елиминация на мафията. 

Да, и аз съм чел, че на доста места го играят така - играта започва с "Нощ 0", в която Мафията елиминира един гражданин още преди да е почнал "Ден 1". Но не виждам смисъл, един човек бива ебан още преди да е играл.

2 hours ago, neshev said:

Но аз със сигурност ще се опитам да елиминирам някого днес, нещо не виждам как ще седя като някой путка и да чакам Шерифа да ми каже кой какъв е.

Научи се най-после, че изразът е КАТ НЯКОЙ ПУТКА ве, мой чуек...

Иначе интересен вот за кабачката, ама тия евтини трикове сме ги играли. Засега няма да гласувам за него, ще изчакам да видя кой как ще реагира ;)

35izpu1.jpg

Т'ва с нощ 0 е доста тъпо за участникът, който се е записал за сезона, а няма да има възможност да напише дори един пост.:D Разсъждавали сме по този въпрос с байкиро когато правих Маями Вайс сезонът, по адрес на отвличането и мисля, че това остава най-якото като подобен вариант. Ако целта все пак е да се даде предимство на мафията, може би убийство по време на дневната фаза, като часът в който то би могло да се случи е предварително посочен от водещия е другото което си представям, да е сравнително свежо и да разчупи играта, без да разваля крайно кефа на всички от нея.

9 hours ago, LightOne said:

Бих искал да напиша, че съм без роля, ама и аз вече сам на себе си не си вярвам. Все нещо се случва, дори когато нямам роля. За справка - последния сезон, когато от нищото изскочи ролята на the Dead Man Walking.

Тоя шизофреник пак започна с неговите си филми от рано :D :D

Гласувам за Lightone

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Само ролята на Шизофреника не ми се е падала досега. 

Глас за Jack Bauer.

Ти не си ли шизофреник във всеки сезон? Опитваш да вкараш шизофренията си като объркване и уж казвайки много неща, които по принцип не се покриват с нищо и така накрая ни избиваш през нощта?

Аз нищо не съм вкарал. Джак много удобно хвърли този термин.

Пошегувах се покрай поредните "нямам роля" постове с известен (за помнещите) факт, че при мен такова нещо, като "нямам роля" обективно не се получава. Все нещо се случва в сезона дори и извън моя контрол.

kabakov: 1 глас (neshev)

LightOne: 1 глас (Jack Bauer)

Jack Bauer: 1 глас (LightOne)

Dudley: 1 глас (Farest)

Не са гласували: ЧОТУДЕ, Radox, The Olimpic Hero, THE ENEMY, Dudley, Price, kabakov, hacky

За елиминация са нужни 7 гласа. Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg