Jump to content

Mafia: All-Stars III

Socki

Recommended Posts

Щом ще го караме на усет.

Олимпийския е гражданин, играе граждански и се мъчи да бие. Няма как да симулира подобна игра, трябва да е пълен нечовек. За съжаление е може би единственият, който твърдо се изчиства с играта си.

Дъдли също бие на гражданин. Има някаква малка вероятност да е мафиот, но днес ми изглежда искрен.

Фарест и Кабаков няма как да бъдат разчетени. Те са си в техния филм.

Енеми и да е гражданин, писанията му са мафиотски. Почти всичкитр постове му могат да бъдат синтезирани до "този може да е гражданин, но може и да е мафиот". Тотална липса на каквато и да е насока и всячески се опитваше да размие дискусията. Удобно, ако е мафиот и си спазваше кейфея до вчера, когато не издържа и реши да почне да ме троли, което се е случвало доста пъти в играта. Просто не издържа. Затова и се изкачва до челното място, ако го карам само на прочит.

В повечето постове на Прайс споменава Кабаков и покрай него Фарест. Не виждам причина да го прави толкова често, ако един от двамата не е негов колега-мафиот. Почти никаква друга информация не дава, типично мафиотска игра.

Хаки не съм убеден, че знае ролите, но ако го третираме като мафиот, може би Енеми се изчиства донякъде.

Абе взимайки предвид всичко.

1. Кабаков

2. ЕНЯМИ

3. Фарест

4. Дъдли

5. Олимпик

Така бих ги подредил и така бих ги гласувал, ако съм в играта. Надеждите са, че един от тримата е Доктор и няма да има особени драми.

Аз поне съм свикнал, всеки сезон да слушам че съм мафиот. :D

Бях и врачка дори и какво ли не, в един момент, когато играех по-редовно в сезоните, поне това за лигавенето нямаше как да се използва от мафията срещу мен, защото хората помнеха как играя. Включително Соки още в първия коледен сезон беше паднал в същата клопка като някои от вас. В крайна сметка на това се дълни статута ми на каръка на Мафия, мисля че Райх го беше формулирал - Енеми винаги играе добре и има някакъв читав усет за нещата, но винаги изяда хурката на мафиотите, това си е правило в тази игра. :D Този път поне отне повече дни докато ме сложат на дръвника.

Иначе Олимпик пак е неадекватен. Аз когато съм гледал Кеш Бол, ти си ходил под масата. Всички знаят, че съм топ марк на работата на Соркин.

Но тук ако следваш системата кешбол в оригиналния и вид, тя ти показва, че Енеми винаги има добър усет за нещата, а играта на мафиотите беше доста в стил Олимпик през голяма част от сезона, преди явно да се демотивират.

@Price, няма ли да се появиш да се обясняваш като пути, че не си мафиот и си просто набеден?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

The Olimpic Hero
3 minutes ago, Jack Bauer said:

@Price, няма ли да се появиш да се обясняваш като пути, че не си мафиот и си просто набеден?

Според мен е безсмислено да го прави. Просто няма какво да стане тук. Единствено от entertainment гледна точка е забавно да пишеш, когато си разкрит вече. Това донякъде днес го прави hacky.

Чисто от към ентъртейнмънт, Шерифът е тъпа роля, която често води до подобни ситуации, където имаме два протоколни дни. Без нея вероятно Мафията ще ни занули, но поне ще има драма всеки ден.

Почти за всичко съм съгласен с Нешев. Енеми пък постовете му са супер мафиотски и лигави. Не знам дали вече развява бялото мафиотско знаме, но ми е 60/40 гражданин. Кабака не знам къв е, а и не ми е интересен за сега. Той си играе дебилно и като гражданин и като мафиот. Хацки вече или е мафиот или е врачка, няма кво друго да е. Просто няма как. Олимпик не знам къв е. Повече ми бие на гражданин за сега определено. Глас за Price

Хаки или е кръстник, или е врачка. Няма смисъл да се стреля по него към момента. До тука, само Нешев е 100% изчистен гражданин. Всичко останало е леш. НО за мен лично Олимпик е вторият мафиот, не знам защо ог изчиствате така лесно...

The Olimpic Hero

Price е ясен. hacky е ясен. Обаче сега от постовете на kabakov и THE ENEMY става ясно, че се опитват да ме подготвят за евентуално гласуване. Тоест някой от тях е третият мафиот, ако има такъв. Вече за някаква извратена версия с трима мафиоти + Врачка ми идва прекалено. Price да е мафиот, THE ENEMY и kabakov да са мафиоти, а hacky да е врачка, прекалено ми идва, едва ли Socki би направил чак толкова труден за гражданите сезон, но просто да не го изключваме като вариант.

8 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Обаче сега от постовете на kabakov и THE ENEMY става ясно, че се опитват да ме подготвят за евентуално гласуване.

Че аз те готвя от трети ден ама ти не увираш...

*втори ден.

Аве Олимпик като цяло всеки който се съмнява в него, най-вероятно е мафиот. :D

Нищо, че ако Хаки е мафиот, от ден едно натиска за вот срещу мен, нищо че когато аз още натисках срещу Олимпик, той излезе и се опита да го пласира за изчистен гражданин, с което ме злепоставя и дори ме поставяше директно на пангара, ако не бяха станали другите филми.

Иначе хаки го поздравявам. Подобрил е мафиотската си игеа според мен. Има някакъв мащаб в това което прави, самият му стил е по-добър от предишни сезони, макар че той винаги ми е труден за разчитане и доста добре имитира гражданското си писане. Поздравления и за Олимпик, който най-вероятно е стратега на цялата операция. Да, типичен цигански номер, но ако нешев не се беше завърнал, май като нищо щеше да мине. Просто аз щях да бъда първия изхвърчал, след това вероятно Чотуде в дневна фаза и накрая затваряха + 2 нощни убийства.

Лошото е, че ако са имали врачка, тя вече се е присъединила според мен. Но е възможно и просто да са си трима мафиоти, в идеалния вариант двама. И ако правят този номер с импостер шерифа и тримата се обявят за граждани, то май ми изглежда доста логично Хаки да е кръстник. От друга страна тази летаргия на Прайс също почва да ме съмнява. Така или иначе кръгът е стеснен максимално.

Вярвам на Дъдли, Джак сякаш ми бие на гражданин и силно се надявам и Кабаков да е в този кюп, просто защото ако е мафиот, това ще значи ще съм имал ужасен прочит. Естествено и нешев слагам тук. Другите за мен за потенциални мафиоти.

• Haha 1
The Olimpic Hero

Енеми вече му е през кура, защото знае, че е загубил играта. Но е и факт, че когато си мафиот и трябва да лъжеш постоянно, понякога можеш да се объркаш, защото когато ти е ясна цялата карта, даже не четеш напълно важните постове, какъвто е случаят с шерифския пост на ЧОТУДЕ, където обявява, че Bauer е мирен.

Game Over, Енеми.

Price: 6 гласа (Jack Bauer, The Olimpic Hero, hacky, THE ENEMY, kabakov, Farest)

Не са гласували: neshev, Dudley, Price

За елиминация са необходими 5 гласа. 

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Аз няма да гласувам, внасям протестна нота спрямо Олимпик да бъде премахнат поради невежество. 

13 minutes ago, Dudley said:

Аз няма да гласувам, внасям протестна нота спрямо Олимпик да бъде премахнат поради невежество. 

Що бе, гласувай против Олимпик, ако ти стиска. За кво ги пазите тея вотове?...

Аз не бих си махнал от Прайс, доказвам, че той е гражданин, а той даже не се вясва, ще помогна да го махнем. :hump:

The Olimpic Hero
1 minute ago, kabakov said:

Хаки и Олимпик винаги са готови да си махнат гласовете и да осерат положението.

Каначе, аз не съм мафиот. Няма как да си махна гласа. Вече за хаки е възможно, да.

Ако Цената не се появи до 21:55, сменяме влака към бай Хаки. Директно си отиват така и двамата мафиоти :wank::wank:

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!